Polonia Skarby zwyciężają w Radwanicach

Dwie bramki zdobyte w końcówce spotkania zdecydowały o wygranej 3:1 Polonii Skarbów nad zespołem Kolektywu Radwanice.

W pierwszej połowie dziewczyny objęły prowadzenie po bramce Oli Boczkowskiej, gospodynie wyrównały w 42 minucie ale końcówka spotkania w wykonaniu Polonii Skarbów była zabójcza - w 76 minucie strzał Kasi Kmiecik daje nam prowadzenie, a w ostatniej minucie Ania Pastuch pieczętuje nasze zwycięstwo strzelając trzecią bramkę. Bardzo ważne punkty naszego zespołu które dodadzą dziewczynom skrzydeł przed kolejnymi spotkaniami. 27 września o godz. 18:00 zaległe spotkanie z AZS III Wrocław.

KOLEKTYW RADWANICE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 1:3 (0:1)

Skład: ROZALIA KOGUTEK (Br.), MAŁGORZATA TARKOWSKA, ALEKSANDRA KUDRYŃSKA, ANNA PASTUCH (Kpt.) KATARZYNA KMIECIK, WERONIKA PRUSEK(55'KATARZYNA BIRCZYŃSKA), JUSTYNA STASZCZAK, PATRYCJA KRENT, MARTA CHODOROWSKA(75'NATALIA BRYL), ALEKSANDRA BOCZKOWSKA, KATARZYNA BACHOWSKA (46'SANDRA KOSTRZYCKA)

Bramki: Aleksandra Boczkowska 29' Katarzyna Kmiecik 76' Anna Pastuch 80'

III liga kobiet 2017/2018, grupa: dolnośląska