Średzianie ulegli Śląskowi

Nie udało się średzianom przerwać nienajlepszej passy w ramach trzecioligowych rozgrywek piłki ręcznej mężczyzn. 4 listopada, w trzeciej kolejce, na własnym terenie KS Środa Śląska podejmował handball team WKS Śląsk Wrocław.

Dość szybko swoją wyższość pokazali goście i choć średzianom woli walki nie brakowało, pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 8:22. Po przerwie dystans między drużynami powoli, ale systematycznie się powiększał. Spotkanie zakończyło się wynikiem 14:44.

W czwartej kolejce, w niedzielę 19 listopada, Średzianie zagrają na wyjeździe z LKPR Moto-Jelcz II Oława. Na odległość tez będziemy kibicować.

1. MKS Zagłębie II Lubin 3 9 109-59

2. ŚKPR II Świdnica 3 9 84-77

3. KS SPR Chrobry II Głogów 2 6 87-43

4. KS Śląsk Wrocław 3 6 94-55

5. SPR Oleśnica 2 3 63-51

6. MKS Piast Lwówek Śląski 3 3 85-97

7. UKS GOKiS II Kąty Wrocł. 2 0 48-71

8. LKPR Moto-Jelcz II Oława 3 0 65-97