Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
VI Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Pływaniu Szkół Podstawowych I Gimnazjalnych

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Zawody odbyły 6 kwietnia na basenie Średzkiego Parku Wodnego. Uczestniczyło w nich 86 uczniów z 8 szkół podstawowych. Organizatorami była Szkoła Podstawowa nr 3, Średzki Park Wodny, Urząd Miejski w Środzie Śl.
VI Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Pływaniu  Szkół Podstawowych I Gimnazjalnych

VI Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Pływaniu  Szkół Podstawowych I Gimnazjalnych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.VI Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Pływaniu  Szkół Podstawowych I Gimnazjalnych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.VI Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Pływaniu  Szkół Podstawowych I Gimnazjalnych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Gościem specjalnym był reprezentant Polski w pływaniu, medalista Mistrzostw Europy – Paweł Werner.

Wyniki (medaliści):

Rocznik 2002-2004

50m stylem dowolnym dziewcząt

1. Samiec-Talar Karolina, SP-3 Środa Śl.– 32,29 sek.

2. Stawirej Wiktoria, SP-3 Środa Śl. - 34,90

3. Rostkowska Maja, SP Kostomłoty – 35,73

50m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Samiec-Talar Karolina, SP-3 Środa Śl. – 39,45

2. Stawirej Wiktoria, SP-3 Środa Śl. – 39,53

3. Zenka Michalina, SP-3 Środa Śl. – 42,93

50m stylem klasycznym dziewcząt

1. Rostkowska Maja, SP Kostomłoty – 47,31

2. Chichłowska Julia, SP Rakoszyce – 48,30

3. Dudzinska Marlena, SP Ciechów – 50,50

50m stylem dowolnym chłopców

1. Zenka Jakub, SP-3 Środa Śl. – 26,51

2. Pasieka Sebastian, SP Malczyce – 27,39

3. Wielgosiewicz Maciej, SP Ciechów – 28,12

50m stylem grzbietowym chłopców

1. Zenka Jakub, SP-3 Środa Śl. – 34,44 sek.

2. Misiuna Michał, SP-3 Środa Śl. – 38,27

3. Witkowski Wiktor, SP-3 Środa Śl. 38,85

50m stylem klasycznym chłopców

1. Wielgosiewicz Maciej, SP Ciechów- 38,00

2. Pasieka Sebastian, SP Malczyce – 38,41

3. Wronowski Adam, SP-3 Środa Śl. – 39,97

ROCZNIK 2002 I MŁODSI

50 m stylem motylkowym dziewcząt:

1. Ożóg Julia, SP Szczepanów – 40,37

2. Gołecka Hanna, SP-3 Środa Śl. 41,35

3. Stawirej Wiktora, SP-3 Środa Śl. - 41,69

50m stylem motylkowym chłopców:

1. Zenka Jakub, SP-3 Środa Śl. – 29,85

2. Wielgosiewicz Maciej, SP Czechow – 33,11

3. Witkowski Wiktor, SP-3 Środa Śl. – 36,28

ROCZNIK 2005-2006

50 m st. dowolnym dziewcząt kl 5-6

1. Gołecka Hanna SP 3 0:33,30 s

2. Ożóg Julia Szczepanów 0:33,36 s

3. Maćkowiak Aleksandra Ciechów 0:38,04 s

50m st. dowolnym chłopców kl.5-6

1. Misiuna Dominik SP 3 0:31,30 s

2. Mazur Tymon SP 3 0:34,45 s

3. Drzała Tymon SP 3 0:35,64 s

50m st. grzbietowym chłopców kl.5-6

1. Drzała Tymon SP 3 0:41,00 s

2. Mazur Tymon SP 3 0:41,65 s

3. Frycki Konrad Kostomłoty 0:52,47 s

50m st. grzbietowym dziewcząt kl.5-6

1. Gołecka Hanna SP 3 0:39,57 s

2. Ożóg Julia Szczepanów 0:40,00 s

3. Maćkowiak Aleksandra Ciechów 0:42,22 s

50m st. klasycznym dziewcząt kl.5-6

1. Lisiecka Iga Miękinia 0:51,16 s

2. Buksa Dominika Ciechów 0:53,44 s

3. Olczyk Aleksandra SP 3 0:54,20 s

50m st. klasycznym chłopców kl. 5-6

1. Misiuna Dominik SP 3 0:41,32 s

2. Masalski Marcin SP 3 0:55,69 s

3. Kuźniar Szymon Ciechów 1:04,44 s

ROCZNIK 2007-2008

25m st dowolnym dziewcząt kl 4 i młodsze

1. Lasz Alicja SP 3 0:16,84 s

2. Wysocka Emilia SP 3 0:17,24 s

3. Gołecka Zofia SP 3 0:18,54 s

25m st. dowolnym chłopców kl.4 i młodsi

1. Bielecki Kacper SP 3 0:16,48 s

2. Kroczak Jakub Rakoszyce 0:19,88 s

3. Stawirej Mateusz SP 3 0:20,01 s

25m st. grzbietowym dziewcząt kl.4 i młodsze

1. Wysocka Emilia SP 3 0:20,16 s

2. Lasz Alicja SP 3 0:20,99 s

3. Mazurkiewicz Wiktoria SP 3 0:21,38 s

25m st. grzbietowym chłopców kl.4 i młodsi

1. Kroczak Jakub Rakoszyce 0:21,63 s

2. Bielecki Kacper SP 3 0:21,73 s

3. Stawirej Mateusz SP 3 0:24,47 s

25m st. klasycznym dziewcząt kl.4 i młodsze

1. Mazurkiewicz Wiktoria SP 3 0:26,59 s

2. Golanowska Agata Malczyce 0:27,17 s

3. Jadach Emilia SP 3 0:29,34 s

4. Krzykowska Julia SP 3 0:30,07 s

Kierownik zawodów - Janusz Strożek,

Sędzia główny – Marzena Sołtys

Więcej informacji znajdziesz w gazecie średzkiej
Express Średzki


Wojciech Ciszewski/ŚPW/SP3



Dzisiaj
Czwartek 20 września 2018
Imieniny
Eustachego, Faustyny, Renaty
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2018 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl