Porażka w Prusicach

To nie był nasz Dzień. Po najsłabszym w tej rundzie spotkaniu przegrywamy 0:5 w Prusicach z miejscowym Orłem. Spotkanie ustawiła szybko stracona bramka - już w 3 minucie, po rzucie wolnym, główka Monasterskiego daje prowadzenie gospodarzom.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Porażka w Prusicach

Ruszamy do odrabiania strat, ale tego dnia nie wychodziło nam kompletnie nic... w naszej grze brakowało konkretu, jednego dwóch uderzeń na bramkę Orła, szybkiej akcji, która rozbiłaby szyki obronne gospodarzy.

Gospodarze po szybko strzelonej bramce z każdą minutą uzyskiwali coraz większą przewagę, w 23 minucie przed utratą bramki ratuje nas ofiarna interwencja Łukasza Springa.

Niestety nasz bramkarz był bezradny w 32 minucie kiedy po akcji z prawej strony naszą obronę uprzedza Berger i zdobywa drugą bramkę dla Prusic.

W odpowiedzi przeprowadzamy akcję zakończoną mocnym strzałem z 20 metra Pawła Koziarskiego, który bramkarz Orła przenosi nad poprzeczką.

W drugiej połowie stawiamy wszystko na jedną kartę i ruszamy do zdecydowanych ataków, już w jednej z pierwszych akcji szansę na strzelenie kontaktowej bramki miał Rożek, ale jego strzał głową był niecelny.

Gospodarze kontrolowali to spotkanie, a ich stałe fragmenty gry stanowiły największe zagrożenie pod naszą bramką - w 65 minucie Orzeł wykonuje rzut rożny, który główką wykańcza Rajter, podwyższając prowadzenie na 3:0.

W kolejnych minutach szukaliśmy szans na zdobycie kontaktowej bramki, ale gospodarze tego dnia grali bardzo pewnie i do bólu wykorzystali swoje sytuacje w końcówce spotkania strzelając nam jeszcze dwie bramki w 88 i 90 minucie.

ORZEŁ PRUSICE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 5:0 (2:0)

Skład: Ł.Spring, F.Zając, D.Liberek, P.Koziarski, R.Dutko, K.Gagat(75'Gawora), K.Liberek, T.Zakrzewski(80'Szatan), A.Andrusiak(46'Rożek), B.Rybka, P.Kozłowski(60'Wójcik)

Przed nami kolejny ciężki mecz - w sobotę 19 maja o godzinie 17:00 spotkanie z Mechanikiem Brzezina.