Polonia Skarby pokonują dziewczyny z Radwanic

W tym spotkaniu podopieczne trenera Filończyka pewnie pokonują Kolektyw Radwanice wygrywając 6:1 - cztery bramki zdobyła Ania Pastuch (hattrick w pierwszej połowie)! Po bramce dołożyły Agata Fabiniak oraz Kasia Kmiecik.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Polonia Skarby pokonują dziewczyny z Radwanic

Samo spotkanie zaczęło się od zdobycie bramki przez zespół gości - niepewną interwencję naszej bramkarki wykorzystała Horoszko i dziewczyny z Radwanic już w pierwszej minucie meczu objęły prowadzenie.

W kolejnych minutach sprawy w swoje ręce wzięła Ania Pastuch, która wykorzystując swoją szybkość i dobre podania od koleżanek zdobyła w przeciągu kilkudziesięciu minut trzy bramki dające nam prowadzenie 3:1 po pierwszej połowie.

W drugich czterdziestu pięciu minutach dokładamy kolejne trzy bramki które zdobyły Ania Pastuch, Agata Fabiniak oraz Katarzyna Kmiecik co daje nam okazałe zwycięstwo w tym spotkaniu.

Skarby wystąpiły w tym spotkaniu w składzie: Rozalia Kogutek(br), Justyna Staszczak, Ewa Rolińska-Sikora, Weronika Prusek(65' Kowalczyk), Agnieszka Nowak(58' Birczyńska), Tokarz(72'Kosowska), Patrycja Krent, Marta Chodorowska, Katarzyna Bachowska(50'Fabiniak), Katarzyna Kmiecik, Anna Pastuch.

Kolejne spotkanie nasze Panie rozegrają 27 kwietnia w Bierutowie.

POLONIA SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA - KOLEKTYW RADWANICE 6:1 (3:1)

Bramki: Anna Pastuch 13' 24' 36' 61' Agata Fabiniak 64' Katarzyna Kmiecik 79'