Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Dwa złota Mileny Żurek w Prudniku

Kolejny udany start średzkich karateków. Tym razem podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza startowali 8 czerwca w Prudniku w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w karate WKF kończąc bardzo udany sezon startowy w okresie od września 2018 do czerwca 2019.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Dwa złota Mileny Żurek w Prudniku
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Organizatorem zawodów był LZS Zarzewie Prudnik. W zawodach startowało 158 zawodników z 14 klubów z Czech i Polski. Do Prudnika pojechało 6 naszych karateków, którzy wywalczyli 7 medali: 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy .

Dwa złote w kategorii 9 i 10 latek wywalczyła Milena Żurek. Najlepsza w Polsce w tej grupie wiekowej Milena wygrała po 4 walki w każdej kategorii nie oddając ani jednego punktu. Wszystkie walki wygrała po 3:0

Złoto w kategorii 12-13 lat zdobyła Maria Kułakowska która sklasyfikowana jest na 2 miejscu w Polsce w rankingu PUK również wygrała zdecydowanie po 3:0 pięć swoich walk.

Trzeci złoty medal w 14-17 lat wywalczyła drużyna w składzie Adam Dul ,Patryk Dul i Bartosz Zamaro.

Srebro w kategorii 14-15 lat zdobyła Maria Kułakowska oraz Patryk Dul w juniorach.