Zwycięstwo na inauguracje ligi

Po letniej przerwie w rozgrywkach przyszedł czas na inaugurację nowego sezonu - w pierwszej kolejce naszym rywalem był zespół Energetyka Siechnice.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Zwycięstwo na inauguracje ligi

Spotkanie otwieramy już w drugiej minucie bramką Krzyśka Rożka, który wykorzystał podanie od Gagata i kiks obrońcy który minął się z piłką.

Inicjujemy kolejne akcje, przeważamy będąc dłużej przy piłce, niepokoili defensywę Siechnic Kowalski i Rożek.

W 22 minucie kolejna akcja Kowalskiego kończy się faulem w polu karnym, rzut karny pewnie wykorzystuje Daniel Liberek i wychodzimy na prowadzenie 2:0.

Do końca pierwszej połowy mimo kilku jeszcze dogodnych sytuacji z naszej strony wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron goście śmielej ruszyli do ataków szukając okazji do zdobycie bramki kontaktowej i udało im się to w 64 minucie - szybkie wyjście prawą stroną kończy się zagraniem wzdłuż bramki i zdobycie gola przez Szymiczka.

Energetyk szukał swoich kolejnych szans ale to my odpowiadam w 76 minucie bramką Patryka Kowalskiego, który uderza do bramki po wcześniejszej obronie bramkarza strzału Rożka.

Przysłowiową kropkę nad i stawiamy w 81 minucie po drugiej bramce Rożka, który wykorzystał zagranie od Kowalskiego i z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

Wcześniej piłkę odebrał Dutko i śmiałym rajdem przez pół boiska szybko wyprowadził nasz atak.

Zdobywamy trzy punkty na inaugurację ligi i przygotowujemy się do kolejnego spotkania z Czarnymi Jelcz Laskowice - mecz w niedzielę 25 sierpnia o godz.17.00! ZAPRASZAMY

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - ENERGETYK SIECHNICE 4:1 (2:0)

Skład: K.Janusz, D.Liberek, F.Zając(85'Bator), R.Dutko, P.Dragon, P.Koziarski(42'Rybka), K.Gagat(68'Ignasiak), K.Liberek, T.Zakrzewski, P.Kowalski(88'Błaszczak), K.Rożek.

Bramki: Krzysztof Rożek 1' 81', Daniel Liberek 22'(rz.k), Patryk Kowalski 76'