Porażka w Jelczu-Laskowicach

Druga kolejka nowego sezonu za nami - po spotkaniu o dwóch obliczach przegrywamy 2:4 z Czarnymi Jelcz - Laskowice.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Porażka w Jelczu-Laskowicach

Początek spotkania to dwie szybko stracone bramki, nasza obrona grająca w nowym ustawieniu (kontuzjowani są Filip Zając, Paweł Koziarski, nieobecni byli Robert Dutko i Karol Janusz) nie zareagowała na szybkie wyjścia gospodarzy prawą strona co wykorzystał dwukrotnie Sokal strzelając nam bramki w 4 i 5 minucie.

Szybko stracone bramki zachwiały naszą grą, ale z biegiem czasu wróciliśmy do spotkania osiągając momentami przewagę nad gospodarzami, utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce szukając swoich okazji pod bramką Czarnych.

Na bramkę Jelczan uderzali Rożek, Gagat i Liberek.

Nasz kapitan w 22 minucie zdobywa bramkę kontaktową - zagranie z boku boiska wzdłuż bramki kończy się zamieszaniem w polu karnym w którym swoją okazję wykorzystuje Kamil Liberek kierując głową piłkę do siatki.

Szukamy kolejnych okazji, atakujemy stwarzając kilka sytuacji ale brakowało nam w tym dniu szczęścia pod bramką gospodarzy, brakowało dokładnego, ostatniego podania które by otworzyło drogę do bramki Czarnych.

W drugiej połowie nie mieliśmy nic do stracenia i ruszyliśmy do odrabiania strat, była akcja za akcję, na boisku pojawili się Wójcik, Wenderski, Woźniak, Lenartowicz i Geisler. Niestety Damian w jednaj z akcji doznał kontuzji kolana i już po około 10 minutach musiał opuścić boisko.

W 70 minucie gospodarze wykorzystują swoją okazję zdobywając trzecią bramkę - broniącego w tym spotkaniu Daniela Niedzielskiego pokonuje Łukasz Grzelak.

Odpowiadamy strzałami Wenderskiego i Daniela Liberka, aktywny był Kowalski i Rożek.

Końcówka to już prawdziwa wymiana ciosów, odkrywamy się atakując dużą ilością zawodników co wykorzystują Czarni strzelając w 86 minucie bramkę na 4:1.

W 91 minucie zmniejszamy rozmiar porażki - Rożek wykorzystuje podanie od Lenartowicza i pokonuje w sytuacji sam na sam bramkarza gospodarzy.

Szkoda straconych już w drugiej kolejce punktów, ale za błędy się płaci, szybko stracone bramki ustawiły to spotkanie i mimo dobrej gry w kolejnej części spotkania nie odrobiliśmy strat - wyciągamy wnioski i czekamy już na kolejne spotkanie z Zachodem Sobótka.