Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
4 medale karateków w Pilznie

W dniach 5-6 października podopieczni senseia Bogusłąwa Boczniewicza wzięli udział w 21 EURO GRAND PRIX CZECH W PILZNIE. W bardzo mocno obsadzonym turnieju startowało 929 zawodników z 146 klubów i 18 państw.
4  medale karateków w Pilznie

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.4  medale karateków w Pilznie
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Oprócz Polski min. z; Austrii, Belgii Azerbejdżanu, Czech, Słowacji, Danii, Niemiec, Finlandii, Izraela, Włoch. Holandii, Szwajcarii, Słowenii, Ukrainy, Angoli oraz Luksemburga .Średzcy karatecy wywalczyli 4 medale.

Złoty - Emilia Wysocka w U-14.

Brązowe zdobyli Bartłomiej Babiński w U-21, Maria Kułakowska w U-14 oraz Kamil Brzeziński w U-12.

Bardzo dobre 5 miejsce w U-14 zajął Kamil Brzeziński oraz Maria Kułąkowska, która była 7 w kadetkach. Wszystkie kategorie wiekowe były licznie obsadzone i startowali w nich najlepsi zawodnicy z w/w krajów.

Znakomicie spisała się Emilia Wysocka, która w U-14 wygrała bezapelacyjnie 5 walk wszystkie po 5;0. Turniej w Pilznie zaliczany jest do rankingu Polskiej Unii Karate, na podstawie którego ustala się kadrę Polski w karate olimpijskim WKF.

Oprócz startu w Pilznie nasi karatecy wzięli również udział w VII PUCHARZE DZIECI I MŁODZIEŻYW KOBYLINIE.

Złoto tradycyjnie już zdobyła Milena Żurek w kategorii 10-11 lat natomiast brąz wywalczył w kategorii 12-13 lat Adam Dul.