Wielkie emocje na meczu ręcznej z udziałem ZKS Środa Śląska

W sobotę 14 grudnia w hali sportowej SP 3 w Środzie Śląskiej, odbył się niezmiernie zacięty i wyrównany mecz piłki ręcznej mężczyzn, w ramach rozgrywek III Ligi.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wielkie emocje na meczu ręcznej z udziałem ZKS Środa Śląska

Zespół Klubu Sportowego Środy Śląskiej gościł zespół SPR "Bór" II Oborniki Śląskie. Do przerwy prowadzili goście 14-13. Po przerwie gospodarze wzmocnili obronę i poprawili skuteczność w ataku, co w konsekwencji w 53 minucie dało prowadzenie 22-18.

Kolejne minuty to ambitna próba odrobienia przez gości strat, przez co zgromadzona na trybunach widownia (wg protokołu zawodów mecz obserwowało 42 widzów), była świadkiem niezmiernie emocjonującej końcówki.

Gospodarze jednak skutecznie wybronili uzyskaną wcześniej przewagę i mecz zakończył się wynikiem 27-26.

Należy zaznaczyć, że to już drugie zwycięstwo uzyskane w rozgrywkach sezonu 2019/2020. Poprzednio 3 punkty przywieźliśmy z Lwówka Sląskiego. Aktualnie z sześcioma zdobytymi punktami nasza drużyna zajmuje szóste miejsce, mając tyle samo punktów, co zajmująca czwartą lokatę drużyna KPR "Gwardia" II Opole.

Zespół nasz wystąpił w następującym składzie: J. Suska (2 bramki), K. Kułacz, D. Juszczak (5), R. Marcinkowski (5), P. Iżyk (br.), J. Sieprawski, C. Cichocki (br.), D. Cybulkin, D. Piasecki (br.), A. Zieliński (2), P. Szatkiewicz, M. Grochowski (9), M. Barcicki (1), B. Żygadło (3), D. Korpacki".