Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Kolejne medale karateków w e-turniejach

Znakomicie spisały się podopieczne senseia Bogusłąwa Boczniewicza, które w zeszłym tygodniu w e- turniejach zdobyły 7 medali - 2 złote, 2 srebrne oraz 3 brązowe.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejne medale karateków w e-turniejach
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Emilia Wysocka wygrała kolejny turniej, tym razem LICHER KATA CUP 2020, w którym pokonała bardzo dobre zawodniczki z Portugalii, Rosji, Francji, USA oraz Łotwy.

Kolejnym turniejem w jakim wzięły udział zawodniczki średzkiej sekcji karate to Katana Cup 2020. Tym razem Emilka zajęła 2 miejsce po 4 wygranych walkach przegrała w finale z reprezentantką Francji.

W tym samym turnieju 1 miejsce w kategorii U-11 zajęła Milena Żurek. W kategorii U-12 Milena wywalczyła znakomite 2 miejsce startując z dziewczętami o 2 lata starszymi.

Milena startowała także w bardzo prestiżowym KARATE E-CHALANGE 2.0 by LUCA VALDESI, gdzie w kategorii U-12 zdobyła brązowy medal. Sędziami w tych zawodach byli Mistrzowie Świata i Europy min. LUCA VALDESI, DAMIAN QUINTERO czy RIKA USAMI z Japonii.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również w zeszłym tygodniu Maria Kułakowska zdobywając w  U-13 dwa brązowe medale w Katana CUP oraz SAMURAI CHALANGE-KUMITE.

E-ternieje są świetnym sprawdzianem poziomu naszych zawodników, dzięki nim mają możliwość rywalizacji z najlepszymi zawodnikami na świecie w swoich kategoriach wiekowych. Wyniki jakie osiągają są najlepsze spośród polskich zawodników startujących w e-turniejach.