Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Złoto Wysockiej i  brąz Żurek w Venice Cup 2020

Kolejny znakomity start średzkich karateków Emilii Wysockiej, która tym razem wygrała VENICE CUP 2020 e-kata w karate olimpijskim WKF w kategorii U-14 oraz Mileny Żurek, która w tych samych zawodach zajęła 3 miejsce.
Złoto  Wysockiej  i  brąz  Żurek w Venice Cup 2020

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Złoto  Wysockiej  i  brąz  Żurek w Venice Cup 2020
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Podopieczne senseia Bogusława Boczniewicza aktualnie są najlepszymi zawodniczkami w Polsce - Emilia w kategorii 12-13, natomiast Milena wśród 11-latek.

Niewiele zabrakło, żeby obie spotkały się w finale kategorii U-14. Milena po 2 wygranych walkach eliminacyjnych w półfinale przegrała z reprezentantką Austrii tylko o 0,1 pkt. Emilka, która aktualnie zajmuje 4 miejsce w światowym rankingu w kategorii U-14, wygrała kolejno z reprezentantkami Luksemburga, Łotwy, USA i Austrii.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, dlatego zwycięstwa średzkich dziewczyn w takiej międzynarodowej rywalizacji bardzo cieszą i potwierdzają ich ciągły rozwój sportowy.

W zawodach wzięło udział 202 zawodników reprezentujących 94 klubów z 38 krajów z całego - świata min: USA, Francji, Niemiec, Australii, Włoch, Holandii, Filipin, Luksemburga, Indii, Hiszpanii, Szkocji, Portugalii, Szwecji, Kanady, Anglii, Węgier itd.