Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Dawid Podsiadło – 6 ciekawostek z życia artysty

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Zwycięzca drugiej edycji X-Factor skradł serca milionom Polaków, a co najważniejsze - gdzieś po drodze całej tej sławy nie zgubił siebie. Dawid jako najpopularniejszy artysta młodego pokolenia jest wciąż tym samym chłopakiem, który do łez potrafił nas rozbawić przed ekranami telewizorów. Aby przybliżyć Wam życie Dawida, zebraliśmy 6 ciekawostek na jego temat, o których nie mieliście pojęcia.
Dawid Podsiadło – 6 ciekawostek z życia artysty

Palona tęcza

Inspiracją do napisania jednego z największych hitów Dawida – W dobrą stronę – była wielokrotnie podpalana tęcza na warszawskim Placu Zbawiciela. Wokalista jest wyjątkowo wrażliwą osobą, która nie może znieść wykluczania innych, braku tolerancji i szacunku, destrukcyjnego zachowania czy wzbudzania lęku w innych ludziach. Podczas licznych koncertów Dawid z przyjemnością wykonuje ten utwór, najbliższą okazją do usłyszenia artysty na żywo są wrześniowe koncerty, które odbędą się we Wrocławiu, Rybniku, Poznaniu, Białymstoku, Łodzi, Bydgoszczy, Krakowie i wielu innych polskich miastach. Bilety na Dawid Podsiadło możecie zdobyć tutaj: https://www.alebilet.pl/bilety/dawid_podsiadlo. AleBilet jest portalem, poprzez który możecie kupić wejściówki na różne koncerty i wydarzenia z drugiej ręki w bezpieczny sposób.

 

Spotkanie z Lana del Ray

Możecie nie zdawać sobie sprawy z faktu, iż sama Lana del Rey podarowała Dawidowi książkę, natomiast on jej swoją płytę. Warto również wspomnieć, że piosenkarka wydaje się Dawidowi dużo bardziej dziewczęca i urocza w rzeczywistości, niż w teledyskach. W jednym z wywiadów opowiadał o tym, że wielu z fanów ma ją za famme fatal, która może być nawet wulgarna, natomiast w rzeczywistości jest wyjątkowo słodka.

 

Miłość do telezakupów

Dawid jako dziecko i młody chłopak uwielbiał kupować produkty, które były reklamowane w   programach telewizyjnych, mało tego, kochał brać udział we wszelkiego rodzaju programach telewizyjnych na żywo, do których dzwonił godzinami, aby móc odpowiedzieć na pytanie prowadzącego.

 

Gubienie nagród

Kolejną ciekawostką jest fakt, że Dawid nie przywiązuje szczególnej wagi do nagród, właściwie często je gubi. W jednym z wywiadów podzielił się ze swoimi fanami tą informacją. Jednak warto również wspomnieć o tym, że wokalista często wystawia swoje trofea, jako przedmiot aukcji charytatywnych, dzięki czemu może przyczynić się do szerzenia dobra.

 

Jest roman

Nie jest trudno zgadnąć, że Dawid jest typowym romantykiem, który łatwo się wzrusza. Na pewno więc nie zdziwi Was fakt, że na filmach często się wzrusza. Opowiadał nawet, że na jednej z pierwszych randek ze swoją dziewczyną wybrał się do kina, gdzie nie udało mu się powstrzymać łez.

 

Marzy o wizycie u Ellen

Dawid mierzy wysoko i chciałby być zaproszony do jednego z najpopularniejszych programów amerykańskiej telewizji – The Ellen DeGeneres Show, mówi, że nie odmówiłby również wizyty u Jimmy’ego Fallona.

 

Dawid Podsiadło jest jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce, jego muzyką zachwycają się zarówno młodsi, jak i starsi fani. Wokalista jest niezwykle wrażliwym mężczyzną, dzięki czemu jego teksty oraz działania zwracają uwagę na aktualne problemy społeczne.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie średzkiej
Express Średzki


MRo © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 114526