Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Malczyce
Stypendia dla najzdolniejszych

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Tradycyjnie, co roku, stypendia wręczane były wyróżnionym uczniom, przez wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego podczas uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej, organizowanej w Szkole Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach.W tym roku oficjalna forma wręczenia stypendiów nie mogła zostać zachowana.
Stypendia dla najzdolniejszych

 

 

 

Stypendia naukowe, artystyczne i sportowe przyznawane są na podstawie dwóch uchwał Rady Gminy Malczyce: w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania stypendium naukowego i artystycznego uzdolnionym uczniom w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Gminy Malczyce oraz uchwały w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania stypendiów sportowych za osiągnięte wyniki sportowe.

Informacje dotyczące przyznanych stypendiów zostały rozesłane bezpośrednio do zakwalifikowanych uczniów. Dodatkowo zaprosimy nagrodzonych uczniów wraz z rodzicami po osobisty odbiór stypendiów i upominków przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu tak wspaniałych wyników.

Poniżej publikujemy listę 14 najzdolniejszych uczniów Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach wraz z osiągniętymi przez nich wynikami.

Stypendia naukowe:

lp

Imię i Nazwisko

Ukończona klasa

średnia ocen

1.

Julia Dzimira

VII

5,4

2.

Maja Justyna Głowacka

VI

5,5

3.

Helena Ryszarda Golemo

VII

5,2

4.

Rita Michalina Grotyńska

VII

5,3

5.

Zuzanna Gabriela Kożuszko

VI

5,5

6.

Julia Daria Kusto

VIII

5,5

7.

Nadia Majerowska

VI

5,6

8.

Mikołaj Nowak

VIII

5,5

9.

Martyna Ewelina Rabiej

VIII

5,2

10.

Tymon Sikorski

V

5,4

11.

Błażej Sikorski

VI

5,7

12.

Maksymilian Filip Tomaszewski

VII

5,2


 

Stypendia sportowe:

lp

Imię i Nazwisko

Osiągnięcia

1.

Paweł Bugajski

– I miejsce w sztafecie 4x 100 m
w kategorii U20

2.

Kamil Brzeziński

– I miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate w kategorii Kata indywidualne chłopców rocznik 07

– II miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate w kategorii Kata indywidualne chłopców rocznik 06-04

– I miejsce w Pucharze Polski w Karate Olimpijskim chłopcy 12-13 lat

– III miejsce w Pucharze Polski w Karate Olimpijskim chłopcy 11 lat

oraz wiele indywidualnych i drużynowych zwycięstw w turniejach karate


Więcej informacji znajdziesz w gazecie średzkiej
Express Średzki


ug



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 115307
Dzisiaj
Piątek 27 listopada 2020
Imieniny
Franciszka, Kseni, Maksymiliana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości