Udany weekend średzkich karateków

Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli 5 medali. W Poznaniu 7 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Olimpijskim Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Udany weekend średzkich karateków

Bardzo dobrze wypadli w nich Patryk Dul, który wywalczył brązowy medal w kata juniorów. Medal tego samego koloru zdobył także Bartłomiej Babiński w kata młodzieżowców.

W Krotoszynie startowała Maria Kułakowska, która w Pucharze Polski Polskiej Unii Karate wywalczyła złoto w kata oraz srebro w kumite U-14 w kategorii +50kg. Emilia Wysocka rywalizowała w Adidas Karate World Series e Tournament 2020#5 w którym zajęła 2 miejsce w kata U-16. W turnieju tym rywalizowało 282 zawodników z 35 krajów i 82 klubów.

odwiedziny: 115452