Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia wójta gminy Malczyce

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Promując najzdolniejszych uczniów i wspierając ich rozwój, wójt gminy Malczyce na podstawie uchwały Rady Gminy Malczyce przyznał w tym roku 14 najzdolniejszym uczniom z terenu gminy Malczyce stypendia naukowe i sportowe, za wysokie wyniki w nauce i zdobyte osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020.
Najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia wójta gminy Malczyce

Najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia wójta gminy Malczyce
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia wójta gminy Malczyce
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia wójta gminy Malczyce
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W związku z tym, że coroczna oficjalna forma wręczenia stypendiów nie mogła zostać zachowana, wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski zaprosił najzdolniejszych uczniów wraz z rodzicami i opiekunami do Urzędu Gminy Malczyce. Część uczniów odebrała osobiście stypendia oraz upominki, tym którym nie udało się ich wręczyć osobiście zostaną rozesłane pocztą.

Przypominamy, że stypendia w tym roku otrzymali,

za dobre wyniki w nauce:

lp Imię i Nazwisko Ukończona klasa średnia ocen

1. Julia Dzimira VII 5,4

2. Maja Justyna Głowacka VI 5,5

3. Helena Ryszarda Golemo VII 5,2

4. Rita Michalina Grotyńska VII 5,3

5. Zuzanna Gabriela Kożuszko VI 5,5

6. Julia Daria Kusto VIII 5,5

7. Nadia Majerowska VI 5,6

8. Mikołaj Nowak VIII 5,5

9. Martyna Ewelina Rabiej VIII 5,2

10. Tymon Sikorski V 5,4

11. Błażej Sikorski VI 5,7

12. Maksymilian Filip Tomaszewski VII 5,2

za osiągnięte wyniki sportowe:

lp Imię i Nazwisko Osiągnięcia

1. Paweł Bugajski – I miejsce w sztafecie 4x 100 m

w kategorii U20

2. Kamil Brzeziński – I miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate w kategorii Kata indywidualne chłopców rocznik 07

– II miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate w kategorii Kata indywidualne chłopców rocznik 06-04

– I miejsce w Pucharze Polski w Karate Olimpijskim chłopcy 12-13 lat

– III miejsce w Pucharze Polski w Karate Olimpijskim chłopcy 11 lat

oraz wiele indywidualnych i drużynowych zwycięstw w turniejach karate

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu tak wspaniałych wyników.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie średzkiej
Express Średzki


ug



o © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 115653