Wygrana w Solnej

Kontynuujemy naszą zwycięską serię - pokonujemy 4:0 Galakticos Solna odnosząc czwarte, kolejne zwycięstwo! Już od pierwszego gwizdka sędziego zabraliśmy się do roboty wykorzystując fakt, że gospodarze cofnięci na swojej połowie głównie skupiali się na obronie od czasu do czasu wyprowadzając kontrataki.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wygrana w Solnej

W jednej z pierwszych akcji na bramkę Solnej uderza Jasiński, w kolejnej po wrzutce z rzutu wolnego piłka trafia w poprzeczkę po zamieszaniu na polu karnym gospodarzy.

Galakticos odpowiadają groźną kontrą - w naszym polu karnym skiksował zawodnik gospodarzy, odpowiadamy oskrzydlającą akcją Bartka Kozaka którą strzałem na bramkę wykończył Andrusiak.

Zdobywca 4 bramek w ostatnim spotkaniu z Kobierzycami po chwili miał kolejną okazję ale bramkarz gospodarzy wybronił jego uderzenie w polu karnym - wykonujemy rzut rożny, piłka odbita przez obrońców spada na 9 metr prosto pod nogi Bartka Skóry który uderzeniem pod poprzeczkę daję nam prowadzenie 1:0!

Gospodarze nie mieli już co bronić więc ruszyli do odrabiania strat - w przeciągu kilku minut wykonywali serię rzutów rożnych ale nasza obrona stanęła na wysokości zadania broniąc wszystkie strzały na bramkę Guźniczaka.

W 45 minucie przeprowadzamy koronkową akcję - piłka po serii podań trafia do Temchenki który pakuję futbolówkę do siatki z 2 metra ustalając wynik do przerwy na 2:0!

W drugiej połowie dalej jesteśmy stroną przeważającą, kontrolujemy sytuację na boisku niepokojąc co chwilę obronę Galakticos.

W 52 minucie wykonujemy rzut rożny i bliski podwyższenia był Zając, w kolejnej akcji w polu karnym gospodarzy uderzenie Andrusiaka blokuje obrońca.

W 71 minucie zdobywamy trzecią bramkę - wykonujemy kolejny rzut rożny, dośrodkowanie zamyka Zając uderzając do siatki Galakticos!

Gospodarzy w 82 minucie dobija Skorobahatko uderzając potężnie zza pola karnego, piłka trafia w poprzeczkę - w linię bramkową i ląduję w bramce Galakticos.

Ostatecznie pewnie pokonujemy gospodarzy z Solnej aplikując cztery bramki.

GALAKTICOS SOLNA - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 0:4 (0:2)

Skład: M.Guźniczak(75'Radzik), J.Dudziak, F.Zając, B.Kozak, Y.Skorobahatko, T.Zakrzewski, K.Rybka, A.Andrusiak(76'Wenderski), K.Jasiński(72'Wiatrak), B.Skóra(70'Styciuk), P.Bartkiewicz(33'Temchenko).

Bramki: Bartosz Skóra 21', Vladyslav Temchenko 45', Filip Zając 71', Yevhenii Skorobahatko 82'