Piłkarski rollercoaster juniorów młodszych

Co za mecz! Akcja za akcją, zmieniający się wynik, strzały za strzałami! Zakończenie udanej rundy wiosennej nasi juniorzy przypieczętowali bardzo dobrym występem pozostając zespołem niepokonanym w IV lidze okręgowej!

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Piłkarski rollercoaster juniorów młodszych

Od pierwszego gwizdka sędziego zespoły ruszyły do ataków, pierwszy do bramki trafia Cyryl Sokołowski finalizując cała akcję zespołu strzałem zza pola karnego.

W 16 minucie wynik podwyższa Radek Sendyka i choć sytuacji do końca pierwszej połowy było wiele to wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa to już wymiana ciosów na całego - goście w 47 min zdobywają bramkę kontaktową z rzutu karnego, a już w 54 minucie doprowadzają do remisu pokonując strzałem z narożnika pola karnego Maćka Pliśa.

AP przyśpiesza jeszcze bardziej i po serii ataków wychodzi w 68 minucie na prowadzenie zdobywając bramkę po rzucie rożnym.

Podopieczni trenera Żerelika biorą się do roboty i w 75 minucie do remisu 3:3 doprowadza Cyryl Sokołowski, w 81 minucie w pole karne gości wdziera się Bronowicki i pokonuje bramkarza Brzegu Dolnego dając nam prowadzenie 4:3.

Goście rzucają się do ataku i już w doliczonym czasie gry pokonują naszego bramkarza doprowadzając do remisu 4:4!

Wielkie brawa dla obu zespołów za walkę i piękne widowisko!

Kończymy rundę na 1 miejscu pozostając zespołem niepokonanym, odnosimy 9 zwycięstw i w trzech spotkaniach remisujemy - wielkie brawa dla zespołu i trenera!