Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Wygrywamy z BKS Bolesławiec

W sobotę 12 listopada na stadionie w Środzie Śląskiej, po raz ostatni w rundzie jesiennej tego sezonu, podopieczni trenera Pedryca rozegrali spotkanie IV Ligii Grupy Zachodniej.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wygrywamy z BKS Bolesławiec
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Przeciwnikiem była drużyna BKS Bolesławiec. Spotkanie rozpoczęło się atakiem przeciwników w wyniku czego w 13 minucie tracimy bramkę i od tej chwili przegrywamy 0:1.

To była jedyna zdobycz bramkowa naszego rywala. W dalszej części meczu nasz zespół już prowadził swoją grę, atakując i mądrze się broniąc.

Gola wyrównującego w 18 minucie strzałem tuż przy słupku zdobył Adam Andrusiak. W 37 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadza Dawid Kuźmiński, a wynik 3:1 przypieczętował po raz drugi w 75 minucie Adam Andrusiak.

Ostatni mecz w tej rundzie rozegramy w sobotę o godz. 13.30 w Kunicach z miejscową Mewą. Zapraszamy!

MLKS Polonia Środa Śląska/PB/fot: Paweł Lipnicki W

odwiedziny: 121330