Tylko remis z Górnikiem Złotoryja

Tylko remis 1:1 udało się wywalczyć podopiecznym trenera Pedryca w meczu IV Ligi z Górnikiem Złotoryja.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Tylko remis z Górnikiem Złotoryja

Źle weszliśmy w to spotkanie, dosyć mozolnie, ogólnie nie układał nam się ten mecz w I połowie w wyniku czego straciliśmy bramkę i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:0 dla przeciwnika.

Druga połowa to juz zupełnie inne oblicze naszego zespołu. Zaczynamy z przytupem w wyniku czego zdobywamy bramkę po strzale Kacpra Rybki w 48 minucie gry. Walka z jednej i drugiej strony nie przynosi zmiany rezultatu. Zdobywamy cenny 1 punkt I utrzymujemy się na pozycji wicelidera grupy.

Nasze rezerwy w A klasie pokonują LZS Osiek 6:2. Gole zdobywali Kuba Więckowski x2, Cyryl Sokołowski, Kuba Grzegorczyk, Robert Markiewicz i Feanek Kulas.

MLKS Polonia Środa Śląska/fot: Sportfuntv

odwiedziny: 122355