
Tematom nie było końca, rozpoczynając od zagrożeń w sieci internetowej, w ruchu drogowym, aż po zasady bezpieczeństwa podczas wakacji i spędzania czasu wolnego nad wodą.
Największą atrakcją, dzięki której pojawiły się ogromne uśmiechy na wielu twarzach był pokaz sprzętu policyjnego oraz radiowozu. Każdy z uczestników spotkania miał okazję zrobić sobie wiele pamiątkowych zdjęć razem z funkcjonariuszami, a także w policyjnym radiowozie.
Dzięki takim spotkaniom czy to dzieci, młodzież, seniorzy czy osoby z niepełnosprawnościami przyswajają oraz utrwalają swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa.
Działania informacyjno-edukacyjne to świetna okazja do bezpośredniego spotkania się, ciekawych rozmów czy podzielenia się swoimi doświadczeniami. Atmosfera była przednia. Uśmiechy nie tylko pojawiły się na twarzach gospodarzy ale również u funkcjonariuszy prowadzących prelekcję, którzy widzieli jak ogromną satysfakcję i wiele pozytywnych emocji daje obecnym takie spotkanie.