Punktowali:
Tomasz Piekarek – 4,5 pkt
Jakub Staszczyk – 3,5 pkt
Adam Prośniewski – 2 pkt
Kolejny dzień również przyniół ogromne powody do dumy. Podczas Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów w Szczawnie-Zdroju nasi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom i wracają z medalami.
W „bratobójczym” pojedynku o awans na Mistrzostwa Polski Jakub Staszczyk pokonał Franciszka Kucharskiego 3:2 - (12:10 w piątym secie!) zapewnili ogromne emocje do samego końca.
Każdy zawodnik naszego klubu może zaliczyć turniej do bardzo udanych wszyscy zdobyli medale a na Mistrzostwa Polski jedzie również nasza jedyna zawodniczka – Gabriela Pułecka, uzyskując bezpośredni awans.
Wyniki:
Singiel:
2. Gabriela Pułecka
3. Jakub Staszczyk
Debel:
3. Jakub Staszczyk / Franciszek Kucharski
3. Adam Prośniewski / Patryk Dziadosz
3. Gabriela Pułecka / Maja Wojtyła
Mikst:
3. Franciszek Kucharski / Zuzanna Bazylewska
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenera.



