Środa w górę!

Po fatalnym występie we Wrocławiu (0:5 z Wulkanem) nasi piłkarze zrehabilitowali się na własnym stadionie, wygrywając 1:0 bardzo ważny mecz z Orłem Sadków. Gola na wagę trzech punktów strzelił tuż przed przerwą Mariusz Kargol.

Nasz zespół od początku spotkania grał z dużą determinacją - piłkarze chcieli za wszelką cenę zmazać plamę z poprzedniej kolejki. Mecz z wyprzedzającym nas o jeden punkt Orłem był ku temu świetną okazją. Udało się - po rzucie wolnym wykonywanym w 42 minucie bramkarz gości odbił piłkę na poprzeczkę, po chwili do futbolówki dopadł Mariusz Kargol i silnym strzałem umieścił ją w siatce.

Po tym spotkaniu Polonia zajmuje siódme miejsce w tabeli. Następny mecz średzcy piłkarze rozegrają z ostatnim w tabeli zespołem Czarnych Jelcz-Laskowice.