Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Przeszedł w nowe ręce

Już po raz ósmy radni powiatu i gmin w jego skład wchodzących walczyli o puchar przechodni przewodniczącego rady powiatu w halowej piłce nożnej. Wprawdzie Malczyce i Miękinia w tej edycji nie dopisały, jednak zabawa była udana.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Grano w systemie każdy z każdym. Reprezentacja Środy Śląskiej zaczęła całkiem nieźle, wygrywając inaugurujące turniej spotkanie z Udaninem 3:2 (1:0). Dla gminy Środa Śląska strzelili celnie: Kazimierz Grabowiecki, Gustaw Dobosz i Mirosław Skóra – z podania Jerzego Finka.

Spotkanie z Kostomłotami prawie zremisowali. Prawie, bo na 5 sekund przed końcem drugiej połowy kostomłocianie podnieśli wynik na 3:2 na swoją korzyść. W pierwszej połowie gola dla średzian strzelił Adam Ruciński, w drugiej - Zbigniew Sozański. Wynik spotkania: 3:2 (0:1). Najtrudniejsze było jednak spotkanie z Powiatem zakończone rezultatem 0:4 (0:3).

W dotychczasowej historii rozgrywek puchar przechodni przekazywały sobie z rąk do rąk gminy Udanin i Kostomłoty. W niedzielę, 29 stycznia, w sali sportowej średzkiego zespołu szkół ponadgimnazjalnych na ul. Wrocławskiej puchar po raz pierwszy zdobyła reprezentacja powiatu.

Wyniki wszystkich spotkań wyglądały następująco: Udanin – Środa Śl. 2:3 (0:1), Powiat – Kostomłoty 2:1 (1:0), Powiat – Udanin 3:4 (0:2), Kostomłoty – Środa Śl. 3:2 (0:1), Kostomłoty – Udanin 2:2 (1:1), Środa Śl. – Powiat 0:4 (0:3). Kolejność drużynowa: 1. Powiat, 2. Udanin, 3. Kostomłoty, 4. Środa Śl.