Derby w Bukówku 6:2

11 kolejka zakończyła jesienną rundę klasy B seniorów. Na szczycie tabeli wrocławskiej grupy III palmę pierwszeństwa zasłużenie dzierży Orzeł Bukówek.

Lider grupy podejmował na swoim boisku LZS Ciechów. Już w pierwszej minucie ciechowianie sprezentowali gospodarzom bramkę samobójczą. Dwie kolejne dla gospodarzy zdobyli Ireneusz Włodarczyk i Wiktor Cieliński. Drugiego gola w ogóle, a pierwszego do bramki przeciwnika Ciechów strzelił jeszcze przed gwizdkiem sędziego.

Po przerwie bramkarz Orła uległ atakowi gości tylko raz, a kolejne trzy bramki dla gospodarzy strzelili po raz drugi Ireneusz Włodarczyk i Wiktor Cieliński, a także Mateusz Sidorowicz.

Nie mając na rozkładzie żadnej przegranej i tylko jeden remis, Orzeł Bukówek dobrze rokuje w rundzie wiosennej. Swój pierwszy mecz w roku 2014 zagra z Odrą Słup.

Orzeł Bukówek - LZS Ciechów 6:2 (3:1), Odra Słup - Pogoń Jastrzębce 3:3 (1:0), Mechanik Brzezina - Pogoń Miękinia 3:2 (1:1), Diabły Źródła - Tęcza Pisarzowice 0:1 (0:1), Błyskawica Lenartowice - Cosmos Juszczyn 4:0 (2:0). Pauza: Wulkan Ogrodnica, Burza Wilczków.

12. Wilczków 11 4 16:65

Skład Orła na niedzielny mecz: Marcin Kurek, Jacek Kaznowski, Sławomir Łoś, Piotr Cieliński, Marcin Cieliński, Bartłomiej Karpiński, Łukasz Cieliński, Wiktor Cieliński, Ireneusz Włodarczyk, Jacek Cieliński, Paweł Stelmach, Damian Wilk, Andrzej Kaznowski, Robert Świtek, Piotr Seredyński i Mateusz Sidorowicz.