3 medale naszych karateków

W hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego we Wrocławiu, odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Funakoshi Cup. Organizatorem turnieju był ASZ UP Wrocław.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.3 medale naszych karateków

W imprezie uczestniczyli zawodnicy, sędziowie i działacze z Polski ,Czech, Rosji oraz Łotwy. Brało w niej udział ponad 200 zawodników z 26 klubów.

Znakomicie spisali się w nich średzcy karatecy. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza wywalczyli 3 medale.

Złoty medal w kata (startowało 26 zawodników) w kategorii wiekowej 12-13 lat zdobył Bartłomiej Babiński wygrywając 5 walk po 5:0.

Srebrny medal zdobył w kata dzieci do lat 10 (startowało 34 zawodników) Michał Dziedzicki.

3 miejsce wywalczyła drużyna w składzie Bartłomiej Babiński, Kacper Mikołajczyk oraz Wiktor Witkowski.

Bardzo dobrze spisali się również Patryk Dul oraz Wiktor Witkowski zajmując indywidualnie 5 miejsca w swoich kategoriach wiekowych.