Malczyce
Sukcesy Piotra Mazura

Na Torze Regatowym w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów. Podobnie jak w poprzednim sezonie w barwach Zawiszy Bydgoszcz wystartował pochodzący z Malczyc Piotr Mazur.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sukcesy Piotra Mazura

W konkurencji K – 1200 m Piotr zajął wysokie V miejsce w finale A uzyskując czas 36,311. Rywale na podium wyprzedzili go zaledwie 0,4 sekundy.

Pierwsze miejsce zajął Denis Ambroziak (KSC Olsztyn) na drugim miejscu przypłynął Bartosz Jonkisz (AZS AWF Gorzów), a na trzeci był Sebastian Szypuła (Zawisza Bydgoszcz). Piotr Siemionowski (Zawisza Bydgoszcz) w tym biegu był czwarty.

Dużo szczęśliwsza dla Piotra Mazura okazała się sztafeta K – 1 4x 200m, którą popłynął w składzie: Sebastian Szypuła, Piotr Mazur, Piotr Siemionowski, Paweł Szandrach.

Zespół z Zawiszy zajął I miejsce wyprzedzając zawodników AZS AWF Gorzów oraz KSC Olsztyn.