2 złota średzkich karateków

Ponad 400 zawodników z  całej Polski oraz z Czech, Ukrainy, Łotwy, Litwy i Rosji wystartowało 21 marca w międzynarodowy m turnieju karate Funakoshi Cup zorganizowanym przez Klub Sportowy AZS Wrocław.
2   złota średzkich karateków

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.2   złota średzkich karateków

Wśród uczestników byli również średzcy karatecy, podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza - Bartłomiej Babiński, Wiktor Witkowski, Patryk Dul oraz Michał Dziedzicki. Złoto zdobył Bartek Babiński wygrywając bezapelacyjnie swoją kategorię pokonując 5 przeciwników po 5:0. Startowało 24 zawodników.

Doskonale spisała się także nasza drużyna, która wygrała kata drużynowe w rywalizacji żaków - startowało 9 drużyn.

Bardzo dobrze spisali się również Wiktor Witkowski, który w kategorii młodzików zajął 5 miejsce na 24 startujących oraz Michał Dziedzicki zajmując również 5 miejsce wśród żaków - na 35 startujących.

odwiedziny: 88235