Karatecy znowu wygrywają

31 maja we Wrocławiu odbył się turniej karate Wrocław Open. Organizatorem zawodów był WKSA BUDOKAN WROCŁAW. W zawodach startowało 328 zawodników z 20 klubów oraz gościnnie zawodnicy z Białorusi. Znakomicie spisała się ekipa ze Środy Śląskiej.
Karatecy  znowu  wygrywają

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Karatecy  znowu  wygrywają

Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli swoich kategoriach wiekowych 3 złote 5 srebrnych oraz 4 brązowe medale.

Złoto wywalczyli: Szybiak Jakub, Gawlak Tomasz oraz Soboń Bartosz. Srebrne medale przypadły: Wiktorowi Witkowskiemu, Zamaro Bartoszowi, Solskiemu Dominikowi, Brzezińskiemu Kamilowi, Tułakowi Szymonowi oraz drużynie w kata Zamaro B, Soboń B, Dul Adam. Brąz wywalczyli indywidualnie: Patryk Dul, Dziedzicki Michał, Mikołajczyk Kacper oraz drużyna Dziedzicki Michał, Dul Patryk, Szybiak Jakub.

odwiedziny: 89088