Powiat Średzki
Seniorzy przegrywają w Jelczu-Laskowicach

W niedzielę 4 października udajemy się na spotkanie z Jelczem- Laskowice i notujemy drugą porażkę z rzędu.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Seniorzy przegrywają w Jelczu-Laskowicach

Niestety, przez cały mecz stwarzamy niewiele groźnych sytuacji w przeciwieństwie do przeciwników, którzy co chwilę atakują naszą bramkę. Już po pierwszym kwadransie meczu Czarni pokonują Karola Janusza i przegrywamy 1:0. Nasz zapał gaśnie gdy w 21 minucie piłka ponownie wpada do bramki po strzale Sławomira Dutki.

Druga połowa jest już zdecydowanie lepsza dla zawodników Polonii, przeprowadzamy kilka ciekawych sytuacji, jednak nie dopisuje nam szczęście. Szansę na zdobycie kontaktowego gola mieli między innymi Sylwek Kurek i Krzysiek Rożek, który oddaje mocny strzał w lewe okienko - jednak bramkarz Jelcza okazuję się niepokonany.

W końcówce meczu chłopaki dają z siebie wszystko, aby zdobyć gola - jednak bezskutecznie.

Czarni pieczętują swoje zwycięstwo w 85 minucie, kiedy po faulu Marcina Kulasa w polu karnym wykorzystują jedenastkę i ostatecznie pokonują nas 3:0.

CZARNI JELCZ-LASKOWICE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 3:0 (2:0)

Skład: K. Janusz, K. Zieliński (70'Fudali), K. Kinal, M. Grabowiecki (55'Kulas), M. Nowak, S. Kurek, T. Zakrzewski, K. Rożek (55'Szatan), P. Kowalski, R. Juchno, B.Skóra.