Zwycięstwo w Bierutowie

Po trzech porażkach z rzędu wygrywamy ważny mecz i pokonujemy Widawę Bierutów 1:0. Przez większą cześć meczu jesteśmy wyraźnymi liderami na boisku, mimo to gospodarze stwarzają kilka groźnych sytuacji - jednak Karol Janusz był tego dnia nie do pokonania.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Zwycięstwo w Bierutowie

Zdecydowanie nasz bramkarz jest bohaterem tego meczu, wiele razy uratował nas z opresji i nie pozwolił wpaść piłce do siatki.

Pierwsza połowa to głównie walka w środku pola, zdecydowanie ciekawsza jest druga część meczu, kiedy to co chwilę atakujemy bramkę Widawy. Dobra passa zaczyna się kiedy Dawid Fudali oddaje strzał, ale piłka minimalnie mija słupek bramki. Stwarzamy jedną sytuację za drugą, jednak bezskutecznie. Piłkarze Polonii się nie poddają i chwilę później Damian Januszek dostaje prostopadłą piłkę, wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak trafia w słupek.

Gospodarze zaczynają robić się coraz bardziej nerwowi, a nasze starania w końcu przynoszą efekt. W 87 minucie Radek Juchno zdobywa bramkę dla naszego zespołu.

Do końca meczu robimy wszystko żeby nie stracić gola i wywieźć z boiska 3 punkty. Mecz kończy się wynikiem 1:0.

WIDAWA BIERUTÓW - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 0:1 (0:0)

Skład: K. Janusz, M. Kulas, K. Kinal (70'Zakrzewski), M. Grabowiecki, P. Kowalski, M. Nowak, K. Rożek (53'Zielińsk), B. Skóra (56'Fudali), J. Szatan, R. Juchno, M. Wenderski (61'Januszek)

Bramka: Radosław Juchno 87'

MLKS Polonia Środa Śląska/fot: Marta Kulas

odwiedziny: 91080