Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polonia Skarby Środa Śląska - Ślęza Wrocław 4:4

W trzeciej kolejce rozgrywek Dolnośląskiej III Ligi kobiet drużyny Polonii i Ślęzy stworzyły pasjonujące widowisko którego nie zepsuł nawet ulewny deszcz, który towarzyszył zawodniczkom i kibicom przez cały czas trwania zawodów.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Polonia Skarby Środa Śląska - Ślęza Wrocław 4:4
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Początek spotkania to przewaga Ślęzy, która przeważały na całym boisku spychając nasze dziewczyny do obrony - swoją przewagę wrocławianki udokumentowały bramkami w 8 i 10 minucie. Z upływem czasu nasze Skarby zaczęły jednak przejmować inicjatywę i druga część pierwszej połowy to okres znakomitej gry naszego zespołu w którym doprowadzamy do remisu - w 26 minucie pierwszą bramkę zdobywa Ania Pastuch która wykańcza akcję naszego zespołu, do remisu doprowadza w 30 minucie Agata Fabiniak.

Druga połowa to dalsza wymiana ciosów - w pierwszych minutach drugiej odsłony spotkania zamykamy wrocławianki na ich połowie które jednak bronią się umiejętnie, a na dodatek w 47 minucie wyprowadzają kontrę po której ponownie obejmują prowadzenie. Odpowiadamy piękną bramką Juli Siepietowskiej, która mocnym strzałem z dystansu pokonuje bramkarkę Ślęzy. Na całym boisku trwała zażarta walka, obie drużyny walczyły o pełną pulę ale to wrocławianki ponownie wychodzą na prowadzenie - w 66 minucie wykorzystują rzut rożny doprowadzając do stanu 4-3. Nasze dziewczyny ruszają do odrabiania start i w 88 minucie po drugiej bramce Juli Siepietowskiej doprowadzamy do remisu 4-4!

POLONIA SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA - ŚLĘZA WROCŁAW 4:4 (2:2)

Bramki: Anna Pastuch, Julia Siepietowska x2, Agata Fabiniak.

Nasze Skarby zdobywają pierwszy punkt w rozgrywkach i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkania - teraz przed nami wyjazd do Radwanic (2 października) na spotkanie z miejscową drużyną Kolektywu Radwanice.