Remis seniorów

W wielkanocną sobotę remisujemy 1:1 z Wratislavią Wrocław. Kibice, którzy po ostatnich dwóch zwycięskich spotkaniach liczyli na kolejną wygraną naszego zespołu tym razem zawiedli się, oglądając chyba najsłabszy mecz w tym roku naszej drużyny.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Remis seniorów

W spotkaniu wystąpiliśmy bez Świdra i Zająca, dwóch podstawowych obrońców, ale to skuteczność w ofensywie i organizacja gry były tego dnia naszymi głównymi problemami.

Od pierwszych minut bezskutecznie próbowaliśmy rozbić defensywę gości, którzy bronili się praktycznie całą drużyną na swojej połowie i tylko sporadycznie długimi podaniami i stałymi fragmentami gry próbowali zagrozić naszej bramce.

W 10 minucie bramkę zdobywa Gawora, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną naszego zawodnika.

W kolejnej akcji wymiana piłki Rożka z Antosiewiczem kończy się strzałem Gawory z 10 metra, który broni bramkarz z Wratislavi, kilka minut później główka Liberka po rzucie rożnym mija bramkę gości.

W drugiej połowie stwarzamy kolejne sytuacje min. strzał Wójcika z 15 metra, blisko trafienia był aktywny Gawora, któremu zabrakło centymetrów po zagraniu Wenderskiego do umieszczenia piłki w siatce gości.

W odpowiedzi bramkę zdobywa Wratislavia - w 60 minucie po jednym z nielicznych rzutów rożnych zdobywają bramkę obejmując prowadzenie 1:0.

Wyrównanie pada w 77 minucie po rzucie karnym, podyktowanym za faul na Marcinie Antosiewiczu. Skutecznym egzekutorem jedenastki był Kamil Liberek.

Więcej bramek już w tym spotkaniu nie pada i tym samym zaliczamy już trzeci remis w tym roku tracąc kolejne punkty.

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - WRATISLAVIA WROCŁAW 1:1 (0:0)

Skład: K.Janusz, Ł.Szmajda, M.Wójcik, B.Skóra, K.Rożek(88' Drączkowski), K.Liberek, M.Antosiewicz, T.Dudziński, K.Naskręt, M.Wenderski, K.Gawora(70' Szatan)

Bramka: Kamil Liberek 77'