Worek medali karateków w Wołowie

28 kwietnia w Wołowie odbył się Memoriał Shihana Leo Lipińskiego „WOŁÓW CUP’ 2018” . W zawodach dla dzieci i młodzieży do 15 lat w karate olimpijskim WKF wzięło udział 192 zawodników z 18 klubów. Znakomicie spisali się w tym memoriale średzcy karatecy.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Worek medali karateków w Wołowie

Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza wywalczyli 23 medale:11 złotych, 5 srebrnych oraz 7 brązowych. Największy sukces odnieśli Milena Żurek oraz Kamil Brzeziński, którzy zdobyli po 3 złote medale startując w trzech kategoriach wiekowych.

Złote medal w kata przypadły: Milenie Żurek - w kategorii 8,9 oraz 10 lat, Kamilowi Brzezińskiemu - w kategorii 10,11 oraz 12-13, Marii Kułakowskiej - w kategorii 11 i 12-13 lat ,Sławomirowi Masełkowi – 9 lat - w kihonie, Nikoli Maźniewskiej - 8 lat w kihonie oraz Michałowi Dziedzickiemu -14 - 15 lat w kata.

Srebro w kata zdobyli: Emilia Wysocka -11 lat, Maria Kułakowska -10 lat, Alicja Dudejcz -9 lat w kihonie, Adam Dul – 10 lat, Sławomir Masełek – 9 lat.

Brązowe w kata wywalczyli: Emilia Wysocka -10 lat, Bartosz Zamaro – 11 lat i 12-13 lat, Patryk Dul - 12-13 lat oraz 14 -15 lat i Nikola Maźniewska – 8 lat.

Zawody stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. W każdej z  konkurencji startowało od 8 do 18 zawodników Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

odwiedziny: 104759