Medale karateków w Głubczycach i Prudniku

Znakomity start średzkich karateków. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza startowali 15 maja w XI Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego Głubczyce 2021 oraz, tydzień wcześniej, w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Medale karateków w Głubczycach i Prudniku

W Głubczycach gdzie wystartowało 160 zawodników z 16 klubów Polski i Czech wywalczyli 4 złote oraz 1 srebrny medal. Najlepszą zawodniczką tych zawodów była Maria Kułakowska, która zdobyła 3 złote medale w konkurencji kata dziewcząt 12-13 lat, juniorek młodszych oraz w kumite 12-13 lat +50kg. Milena Żurek wywalczyła złoto w kata dziewcząt 11lat oraz srebro w 12-13 lat.

W Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate WKF, które odbyły się 8 maja w Prudniku wzięło udział 126 zawodników z 12 klubów z Polski i Czech.

2 złota przypadły Milenie Żurek w kata dziewcząt 11 lat i 12-13 lat. Srebro zdobył Patryk Dul w kategorii junior. W tej samej kategorii dobre 5 miejsce wywalczył Bartosz Zamaro.

Były to kolejne bardzo udane starty naszych karateków w tym sezonie.

odwiedziny: 117284