Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Seniorzy wygrywają w Kondratowicach

W 18. kolejce pokonujemy Czarnych Kondratowice 3:1. O zwycięstwie zdecydowała wygrana 3:0 pierwsza połowa spotkania, w której nasz zespół zagrał skoncentrowany, a przede wszystkim skutecznie, wykorzystując stworzone sytuacje.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Seniorzy wygrywają w Kondratowicach
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Przy cały czas padającym deszczu i ciężkim boisku nasi zawodnicy dobrze utrzymywali się przy piłce, zmuszając gospodarzy do biegania, graliśmy bardzo pewnie w obronie.

Po pierwszych w miarę wyrównanych minutach przeprowadzamy akcję która daje nam prowadzenie - mocne dośrodkowanie Patryka Kowalskiego przecina obrońca gospodarzy i kieruje piłkę do swojej bramki.

W 33 minucie zdobywamy drugą bramkę - akcję z lewej strony zagraniem w pole karne kończy Robert Dudko, a na bramkę zamienia Gabriel Wiktorowski, który mocnym strzałem pod poprzeczkę powiększa nasze prowadzenie.

Po 10 minutach nasza kolejna akcja kończy się strzeleniem trzeciej bramki - zagranie z lewej strony Roberta Dudko wykańcza głową Patryk Kowalski i prowadziliśmy już 3-0.

W drugiej połowie Czarni próbowali odwrócić jeszcze przebieg spotkania, ale nasz zespół kontrolował grę nie pozwalając na wiele gospodarzom, i nie zmienia nawet tego fakt, że zdobyli w 70 minucie bramkę na 1-3 po rzucie karnym podyktowanym za przypadkowe zagranie ręką przez naszego obrońcę.

Kolejny wyjazd - w sobotę 16 kwietnia zagramy w Oławie z Sokołem Marcinkowice.

CZARNI KONDRATOWICE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 1:3(0:3)

Skład: K.Janusz, M.Grabowiecki, M.Świder, M.Nowak, R.Dutko, T.Zakrzewski (53'Rożek), J.Szatan, M.Wenderski (60'Skóra), P.Kowalski, K.Liberek (70'Fudali), G.Wiktorowski (83'Kinal).

Bramki: samobójcza 30', Gabriel Wiktorowski 33', Patryk Kowalski 43'.