Wygrywamy 4:0 z GKS Mirków/Długołęka!

Walka, zaangażowanie a przede wszystkim piękne bramki - tak wyglądał środowy mecz seniorów, którzy pokonali 4:0 GKS Mirków/Długołęka.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wygrywamy 4:0 z GKS Mirków/Długołęka!

Od pierwszych minut spotkania do zdecydowanych ataków ruszyli nasi zawodnicy - w 10 minucie po akcji lewą stroną boiska w słupek trafia Maciek Wenderski, kolejne minuty to przewaga naszego zespołu udokumentowana bramką Maćka Wenderskiego.

W 26 minucie piłka po zagraniu od Mateusza Grabowieckiego trafia na 16 metr pola karnego gości do Maćka Wenderskiego, który piękną przewrotką i strzałem nie do obrony wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 1-0.

Goście po stracie bramki sprawiali wrażenie oszołomionych a nasze ataki nie ustawały - sytuacje pod bramką miał dwukrotnie Gabriel Wiktorowski któremu niewiele zabrakło aby wpisać się na listę strzelców.

W 39 minucie na strzał za pola karnego decyduje się Jakub Szatan - bramkarz gości broni ten strzał ale wobec dobitki Krzyśka Rożka jest bezradny i prowadzimy w tym momencie 2-0.

W drugiej połowie goście rzucają się do odrabiania ale nasza obrona nie popełnia błędu i z tyłu gramy na zero.

Na 3-0 wynik w 79 minucie podwyższa ponownie Rożek, który pokonuje golkipera GKSu strzałem z lewej strony pola karnego wykorzystując złe ustawienie bramkarza gości.

Podsumowując dobry mecz całej drużyny bramkę w 82 minucie zdobywa Kamil Liberek i wygrywamy to spotkanie 4-0 rewanżując się gościom za porażkę z rundy jesiennej 1-4.

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - GKS MIRKÓW/DŁUGOŁĘKA 4:0 (2:0)

Skład: K.Janusz, Ł.Szmajda, M.Świder, M.Grabowiecki, R.Dutko, T.Zakrzewski(Stolarczuk), J.Szatan, K.Rożek, M.Wenderski (F.Zając), G.Wiktorowski, K.Liberek

Bramki: Maciej Wenderski, Krzysztof Rożek x2, Kamil Liberek

Już w najbliższą sobotę 14 maja spotkanie z Czarnymi Jelcz-Laskowice - zapraszamy na godzinę 16.00.