Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Udaninie

Na boisku sportowym w Udaninie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Niestety zostały przerwane na około 50 minut z powodu ulewnego deszczu. Startowało 14 drużyn z terenu gminy Udanin.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Udaninie

Zawody obejmowały dwie konkrecje, ćwiczenie bojowe oraz sztafetę pożarniczą. W kategorii męskie drużyny pożarnicze powyżej 18 lat (seniorzy) wzięli udział zawodnicy z 7 jednostek OSP. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Ujazdu Górnego, drugie z Lusiny i trzecie z Ujazdu Dolnego.

W kategorii MDP chłopców (12-15 lat) wystartowały 2 drużyny, zwyciężyli chłopcy z Pichorowic przed drużyną z Ujazdu Dolnego.

W kategorii dziewczyn wystartowała drużyna z OSP Lusina. W najmłodszej kategorii Florki wzięły udział 4 drużyny.

Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy powodzenia i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.