Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 78 informacji. Wszystkie poniżej.

Hulanki seniorów »
Tekst opublikowany 2007-10-31, opracowanie ika
Tańce, hulanki i doskonała zabawa. Tak z pewnością można określić spotkanie, podczas którego nasi seniorzy obchodzili swoje święto, Światowy Dzień Seniora.

Zobaczyć piękno miasta »
Tekst opublikowany 2007-10-31, opracowanie ika
W miniony piątek w Domu Kultury w Środzie Śląskiej otwarto nową wystawę czasową "Środa Śląska w malarstwie i rysunku". Autorem zaprezentowanych prac jest Władysław Żukowski.

Był Ciach, będą Łowcy. B »
Tekst opublikowany 2007-10-31, opracowanie red.
Niedawno w średzkim Domu Kultury skutecznie bawił mieszkańców kabaret Ciach. To nie koniec dobrej rozrywki w naszym mieście - 20 listopada będziemy mogli zobaczyć w akcji grupę kabaretową Łowcy. B.

Zaduszki jazzowe »
Tekst opublikowany 2007-10-31, opracowanie red.
Szykuje się jedna z nielicznych okazji, aby posłuchać na żywo jazzowych standardów, wykonywanych przez znakomitych instrumentalistów i muzyków.

Barmanka chce więcej kasy »
Tekst opublikowany 2007-10-31, opracowanie Marcin Torz
Palacze o tym doskonale wiedzą. Cena wybita na dole paczki papierosów nie może zostać przekroczona ani o jeden grosz. Tymczasem jednej ze średzkich knajp obsługa życzy sobie ponad dwa złote więcej za paczkę.

Są wyniki sekcji zwłok »
Tekst opublikowany 2007-10-30, opracowanie MAT
Zatrucie alkoholem - oto współprzyczyna tragicznej śmierci Roberta Baki z Malczyc. Ciało zmarłego zostało poddane sekcji zwłok i sądowo - lekarskim oględzinom.

Po Ciachu »
Tekst opublikowany 2007-10-30, opracowanie ika
Niech żałuje ten, kto nie był. Z pewnością tak można powiedzieć o występie zielonogórskiego kabaretu Ciach, który podczas Inauguracji Roku Kulturalnego 2007/2008 w średzkim Domu Kultury zaprezentował swój nowy program „Pół szklanki soli”.

Maluchy oblegają plac »
Tekst opublikowany 2007-10-29, opracowanie MAT
Nowoczesny, kolorowy i bardzo atrakcyjny plac zabaw powstał na Kajakach. Dzieci już się mogą nim cieszyć. Drugi otwarty zostanie już niebawem przy ulicy Słonecznej.

Polonia chce awansować »
Tekst opublikowany 2007-10-29, opracowanie MAT
Atmosfera panująca w zespole i świetne wyniki nie pozwalają już na żadne znaki zapytania. Trener Sławomir Samiec powiedział zawodnikom jasno: w tym sezonie trzeba awansować! Podobnego zdania są sami piłkarze i prezes Mieczysław Kudryński.

SMOK w Kostomłotach »
Tekst opublikowany 2007-10-29, opracowanie MW
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach od kwietnia bieżącego roku jest realizatorem projektu SMOK – czyli Szkoły Myślącej o Każdym, finansowanego ze środków EFS.

Polubić matmę »
Tekst opublikowany 2007-10-29, opracowanie MW
Szkoła podstawowa w Kostomłotach słynie z wielu projektów. W ostatnim czasie dołączył do nich program, którego celem jest wyrównanie poziomu wiedzy matematycznej w klasach IV-VI.

Pomysłów nie brakuje »
Tekst opublikowany 2007-10-26, opracowanie Ewa Mastalska
21 października starsi mieszkańcy Krępic spotkali się w świetlicy. Przy kawie i cieście powstały plany wspólnego działania.

Dziady w mieście »
Tekst opublikowany 2007-10-26, opracowanie red.
9 listopada, o godzinie 19.00 na dziedzińcu Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej pojawią się...Dziady. Oczywiście te Adama Mickiewicza.

Dzieci wykorzystały ziemniaka »
Tekst opublikowany 2007-10-25, opracowanie MAT
Szkoła im. jana Pawła II w Lutyni zorganizowała nietypowe święto, ku czci... ziemniaka. Najmłodsze dzieci z lutyńskiej szkoły poznały ziemniaka od a do z. Dowiedziały się skąd pochodzi, jak się go sadzi.

Lutynia reprezentowała region »
Tekst opublikowany 2007-10-25, opracowanie MAT
Sportowa reprezentacja uczniów ze szkoły im. Jana Pawła II w Lutyni zajęła 11 miejsce w Finale Dolnośląskiej Gimnazjady, która rozgrywana była w Olszynie, koło Lubania.

Jechali po kielichu »
Tekst opublikowany 2007-10-25, opracowanie Ewa Mastalska
Policjanci z komendy powiatowej w Środzie Śląskiej zatrzymali ostatnio dwie osoby kierujące pojazdami pod wpływem alkoholu.

Projekty dla dobra dzieci »
Tekst opublikowany 2007-10-24, opracowanie red.
Dwa programy wyrównywania szans młodzieży wiejskiej wprowadziła szkoła w Malczycach. Dzięki nim wprowadzono bardzo ciekawe zajęcia dla uczniów, a także przeróżne atrakcje.

Zalewa ich woda i krew »
Tekst opublikowany 2007-10-24, opracowanie red.
- Kiedy tylko deszcz mocniej popada, zalewa mi dom. Woda sięga nawet na pół metra! Mam nadzieję, że w końcu ktoś wyremontuje wadliwy rów melioracyjny - powiedziała nam Magdalena Balcerzyk z Wilkszyna.

Tajemniczy skarb »
Tekst opublikowany 2007-10-23, opracowanie ika
Odkrywamy prawdę o tajemniczym skarbie z 1984 roku, o którym wspominaliśmy na naszych łamach i o którym w ostatnim czasie mówiono we wrocławskich "Faktach". Jaka jest historia skarbu i młodych ludzi, którzy go zakopali?

Kultura na start »
Tekst opublikowany 2007-10-23, opracowanie MAT
Chór Parafialny z Malczyc, a także uczestnicy warsztatów gitarowych, już jutro uświetnią Uroczystą Inauguracje Roku Kulturalnego 2007/2008.

Chory z nienawiści »
Tekst opublikowany 2007-10-23, opracowanie MAT
Szaleniec, który chciał podpalić rodzinę w Mieczkowie trafił do aresztu. Będzie odpowiadał przed sądem za wzniecenie pożaru, który zagrażał życiu i zdrowiu wielu osób, albo mieniu wielkich rozmiarów.

Kto wygrał w naszym okręgu? »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie red.
Ośmiu wrocławskich posłów z PO, pięciu z PiS, jeden z LiD – tak wyglądają wyniki wczorajszych wyborów w naszym regionie. Prezentujemy nazwiska wybranych parlamentarzystów.

Królowa w Środzie »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie ika
"Królową Śniegu" i "Pamiętnik mojego dzieciństwa" będą mogły obejrzeć dzieci w średzkim Domu Kultury 31 października w godzinach 8.30 – 12.00. Spektakle wykonają aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza.

Środa Śląska – jak głosowaliśmy? »
Tekst opublikowany 2007-10-22, opracowanie red.
Na ponad 15 tysięcy uprawnionych do głosowania w gminie Środa Śląska do wyborów poszła prawie połowa. W sumie w mieście oddano 7043 ważnych głosów. W serwisie prezentujemy wyniki głosowania w Środzie.

Jak i na kogo głosujemy? »
Tekst opublikowany 2007-10-21, opracowanie red.
O godzinie 6.00 rozpoczęły się w Polsce wybory parlamentarne. Głosować będzie można do godziny 20. W serwisie prezentujemy kandydatów z naszego okręgu.

Zielone szczęście »
Tekst opublikowany 2007-10-21, opracowanie as
Zieloni SkładBud Rakoszyce wygrali w derbach gminy z Porcelaną Ciechów 2:1. Po ostatnich, często pechowych, meczach bez zwycięstwa, tym razem szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy.

Cisza wyborcza do 22.55 »
Tekst opublikowany 2007-10-21, opracowanie as
Wciąż nie znamy przybliżonych wyników wyborów do parlamentu. Cisza wyborcza została przedłużona do 22.55. Frekwencja wynosi 55,3%.

Polacy wybrali PO »
Tekst opublikowany 2007-10-21, opracowanie as
44,2 % - PO, 31,3 % - PiS, 12,2 % - LiD – tak wyglądają przybliżone wyniki wyborów parlamentarnych. Do sejmu wejdzie jeszcze tylko PSL – 7,9 %. Przybliżona frekwencja wyniosła 55,3 %.

Zaginiony i awanturnik »
Tekst opublikowany 2007-10-20, opracowanie Ewa Mastalska
Na terenie gminy Miękinia doszło ostatnio do dwóch interwencji policyjnych.

Chórzyści z Polibudy »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie MAT
W niedzielę, w kościele parafialnym p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Malczycach odbędzie się koncert Chóru Politechniki Wrocławskiej wraz z orkiestrą.

Park będzie ładniejszy »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie MAT
- Już kończymy swoją pracę - powiedzieli nam robotnicy, którzy rekonstruują pergolę w parku. - Tutaj ma być scena. Będzie chyba przenośna - pokazał jeden z pracowników na schody.

Dzień prawdy  »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie (tom)
W najbliższą niedzielę będziemy wybierać 460 posłów i 100 senatorów. Do urn może iść ponad 30 milionów Polaków, bo tylu jest uprawnionych do głosowania. Przypominamy, jak głosować, by nasz głos był ważny.

Dwunastu wyjątkowych »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie red.
Łącznie tysiąc złotych otrzymają w tym roku szkolnym uczniowie, którzy mają na swym koncie wybitne wyniki i osiągnięcia w nauce. Starostwo w tym roku ma zamiar nagrodzić dwanaście osób - w tym tylko jednego chłopaka.

Informowali o raku piersi »
Tekst opublikowany 2007-10-19, opracowanie red.
Trwa miesiąc walki z rakiem pierwsi. Wczoraj, 18 października na średzkich ulicach prowadzona była kampania informacyjna, podczas której uczniowie informowali mieszkańców o zagrożeniach oraz sposobach wczesnego wykrywania nowotworu.

Burmistrz parkuje na pasach »
Tekst opublikowany 2007-10-18, opracowanie MAT
Około 500 złotych mandatu powinien zapłacić burmistrz Bogusław Krasucki za parkowanie samochodu na przejściu dla pieszych i do tego w obrębie skrzyżowania!

Podziękowania z wieniec »
Tekst opublikowany 2007-10-18, opracowanie MAT
Na ostatniej sesji rady gminy Malczyce, przewodnicząca Leokadia Gancarz i wójt Czesław Dudziński podziękowali Barbarze Listwan, Marii Połeć, Jolancie Łuczyszyn i Teresie Działoszyńskiej za wykonanie wieńca dożynkowego.

Smak przygody »
Tekst opublikowany 2007-10-18, opracowanie Ika
- Czasem zżymam się, gdy mówią o mnie "pisarz". Jestem i pozostanę dziennikarzem - reportażystą, organizatorem wypraw, miłośnikiem przygody – mówi o sobie Krzysztof Petek.

Problemy z klasą »
Tekst opublikowany 2007-10-17, opracowanie Izabela Kozyra
- Już od ponad miesiąca trwa rok szkolny, a moje dziecko nadal siedzi w domu. Sprawę zgłosiłam już do sądu, żebym potem nie była obciążona karą – mówi pani Wioletta Lisztwan, mama 17-letniej Sylwii.

Pociąg do historii »
Tekst opublikowany 2007-10-17, opracowanie MAT
27 - 31 października do Malczyc przyjedzie pociąg historyczny z "podróżującą wystawą" . Atrakcja zapowiada się bardzo ciekawie.

Niepełnosprawni mają swój dzień »
Tekst opublikowany 2007-10-17, opracowanie red.
Od kilku lat w Środzie Śląskiej podejmuje się działania na rzecz likwidowania barier związanych z niepełnosprawnością. Jednym z elementów akcji jest Dzień Sportu Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się 20 października.

Tajniki pracy strażnika miejskiego »
Tekst opublikowany 2007-10-16, opracowanie ika
Środa. Nareszcie po kilku brzydkich dniach przyszedł piękny, słoneczny dzień. Taka pogoda sprzyja długim spacerom z pociechami, a także odpoczynkowi i zadumie.

Ksiądz kanonik odznaczony »
Tekst opublikowany 2007-10-16, opracowanie MAT
Na wniosek Kapituły Nadania Tytułu Honorowego Obywatela Malczyc i Gminy Malczyce wyróżniony został tytułem "Zasłużony dla Malczyc i Gminy Malczyce" ksiądz kanonik Stanisław Mackiewicz.

A dzieci muszą na to patrzeć »
Tekst opublikowany 2007-10-16, opracowanie MAT
Bród, smród i ubóstwo. Te słowa najlepiej charakteryzują ruderę przy ul. Ogrody Zamkowe. Ktoś w końcu powinien coś z tym zrobić!

Kostki w parku nie będzie »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie red.
- Ta ścieżka to jakieś nieporozumienie. W upał kurzy sie bardzo, w deszczowe dni - robi się błoto - mówi Bożena Wedler, mieszkanka Środy Śląskiej. - A tam, pod wałem, deszcz zupełnie zmył podłoże. Wydano pieniądze na coś, czego już miejscami w ogóle nie ma.

Policjanci w przedszkolu »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie MAT
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej na zaproszenie dzieci odwiedzili Publiczne Przedszkole w Malczycach. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach akcji "Bezpieczne Dziecko".

Kwiaty dla seniorów »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie red.
W malczyckim Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Koła PZREiI w Malczycach (jedynego na terenie powiatu), połączone z obchodami „Dnia Seniora” oraz trzecią rocznicą powstania zespołu wokalno-muzycznego Odrzanie.

Porządki niedokończone »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie red.
Ostatni tydzień sejmowej kampanii wyborczej nie sprzyja chłodnej refleksji o akcie przerwanym w połowie. W tych dniach wszyscy oczekujemy od partyjnych zastępów skondensowanego przekazu i celnego ciosu powalającego konkurenta.

Wyjątkowo kosztowna "sztuka" »
Tekst opublikowany 2007-10-15, opracowanie red.
Średzcy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę - grafficiarza podejrzanego o zniszczenie elewacji kilkunastu budynków w centrum miasta. Jak przyznał zatrzymany - spray dostał od kolegów w prezencie urodzinowym.

I po najwyższym »
Tekst opublikowany 2007-10-14, opracowanie BOM
W serwisie prezentujemy ostatnie dni wrocławskiego Poltegoru, którego zastąpi nowoczesny Sky Tower. Zobacz jak znikał najwyższy na Dolnym Śląsku biurowiec!

Wizyta w Częstochowie  »
Tekst opublikowany 2007-10-13, opracowanie red.
Młodzież z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym wraz z opiekunkami uczestniczyła w zjeździe Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, w Częstochowie.

Kibice dla Polonii »
Tekst opublikowany 2007-10-12, opracowanie MAT
Dwóch młodych chłopaków założyło i prowadzi jedyną stronę internetową średzkiej Polonii. Inicjatywą nareszcie zainteresowały się władze klubu.

Nie mogłem wyjść z domu »
Tekst opublikowany 2007-10-11, opracowanie ika
- Rysunkiem interesowałem się już w szkole, ale tak naprawdę zacząłem się nim zajmować kiedy się ożeniłem. Wtedy żona powiedziała koniec z wyjściami z kolegami i musiałem siedzieć w domu. Więc rysowałem – wspomina Jerzy Różański.

Brakuje tylko goli »
Tekst opublikowany 2007-10-11, opracowanie Marcin Torz
Polonia Środa Śląska jest na trzeciej pozycji w tabeli V ligi. Po 10 kolejkach można już śmiało zaryzykować stwierdzenie, że awans jest na wyciągnięcie ręki.

Badali trzeźwość, złapali dilera »
Tekst opublikowany 2007-10-10, opracowanie MAT
Podczas dwóch akcji pod kryptonimem "Trzeźwość" średzccy policjanci mieli dużo pracy. Oprócz pijaków złapali także szaleńca i dilera narkotyków.

Aktorzy chcą nas zgwałcić »
Tekst opublikowany 2007-10-10, opracowanie ika
- Wszyscy zaangażowani aktorzy chcą nas zgwałcić, to znaczy zwerbować i przekonać nas, więc narzucają wam "kogoś złego do ukarania i kogoś dobrego do nagrodzenia - pisał w "Dzienniku w okruchach" E. Ionesco, autor "Lekcji".

PiS przed PO »
Tekst opublikowany 2007-10-10, opracowanie red.
Gdyby wybory odbyły się w ubiegłą niedzielę, 7 października, wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, przed Platformą Obywatelską oraz Lewicą i Demokratami. Sondaż na grupie tysiąca respondentów dla "Rzeczpospolitej" przeprowadził ośrodek GfK Polonia.

Jak malowany »
Tekst opublikowany 2007-10-10, opracowanie red.
- Spacerując ulicą Wrocławską można natknąć się na świeżo malowany chodnik. Zdjęcia "malunku" przesłał nam jeden z czytelników.

Starostwo kontratakuje »
Tekst opublikowany 2007-10-09, opracowanie Marcin Torz
Pisaliśmy już o bezprawnym remoncie przez gminę rowu Młynówka. Mieczysław Kudryński, zastępca burmistrza, decyzję burmistrza popiera. Tymczasem postanowiliśmy zapytać o zdanie rzecznika starostwa - Adama Rucińskiego.

Pochwal się »
Tekst opublikowany 2007-10-09, opracowanie ika
Jeśli Twoim zdaniem zrobiłeś fajne i ciekawe zdjęcia podczas tegorocznego "Święta Wina w Mieście Skarbów" - nie zwlekaj i zgłoś się do konkursu fotograficznego.

Mroczny tropiciel »
Tekst opublikowany 2007-10-09, opracowanie Ika
Na zbliżający się weekend Kino Kadr przygotowało ofertę zarówno dla dzieci, jak i miłośników mrocznego kina. Co więcej - z nami wejdziesz na seans zupełnie za darmo.

PO z LiD robi wielką różnicę  »
Tekst opublikowany 2007-10-09, opracowanie MP,TS
"My nie wykluczamy wielkiej koalicji, ale w innym wydaniu niż to, co proponuje Donald Tusk" - rozmowa z Adamem Lipińskim, sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, posłem PiS z okręgu legnicko – jeleniogórskim.

Droga ekspresowa S5 połączy Wrocław z Poznaniem  »
Tekst opublikowany 2007-10-09, opracowanie MP
Inwestycja wartości 4,2 mld zł będzie finansowana ze środków unijnych. Zabiegi Aleksandry Natalli-Świat, przewodniczącej sejmowej komisji finansów okazały się skuteczne.

W październiku koniec? »
Tekst opublikowany 2007-10-08, opracowanie MAT
Najgłośniejsza kryminalna sprawa w Środzie Śląskiej niebawem znajdzie swój finał. W Sądzie Okregowym we Wrocławiu kończy się proces Beaty Z., którą prokuratura oskarża o zamordowanie nocnego stróża.

Kolejna tragiczna śmierć »
Tekst opublikowany 2007-10-08, opracowanie Ika
Makabrycznego odkrycia dokonał jeden z naszych czytelników, który wybrał się na spacer do lasu.

Co z tym skarbem? »
Tekst opublikowany 2007-10-08, opracowanie Ika
Niedawno informowaliśmy Państwa o znalezisku przy ulicy Białoskórniczej. Naszym tematem zainteresowała się wrocławska telewizja.

Pośmiejemy się »
Tekst opublikowany 2007-10-05, opracowanie red.
23 października w średzkim Domu Kultury wystąpi jeden z najpopularniejszych obecnie polskich kabaretów - Ciach. Początek występu o godznie 18.00

Dzieci muszą bawić się w ruderze »
Tekst opublikowany 2007-10-05, opracowanie MAT
- Remont świetlicy w Komornikach to jawna kpina. Z tym coś trzeba w końcu zrobić! Moje apele do burmistrza Bogusława Krasuckiego pozostają bez żadnego odzewu. – zaalarmował nas Rafael Gadzała, sołtys Komornik.

Doniesienie wicestarosty »
Tekst opublikowany 2007-10-04, opracowanie MW
Do prokuratury w Środzie Śląskiej trafiło doniesienie w sprawie zmarłego przed miesiącem Andrzeja Waczyńskiego. Zawiadomienie złożył Mariusz Wojewódka, wicestarosta średzki.

Kobieta spowodowała wypadek »
Tekst opublikowany 2007-10-04, opracowanie MAT
Skrzyżowanie ulicy Oławskiej z obwodnicą. Kobieta wjechała samochodem w bok pojazdu kierowanego przez mężczyznę.

Pieniądze dla najlepszych »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie red.
Ten rok będzie pierwszym, w którym najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu otrzymają specjalne stypendia. To nowa inicjatywa Starosty Sebastiana Burdzego.

Pijacka opieka »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie MAT
Policjanci zatrzymali pijaną matkę, która starała się opiekować trójką swoich dzieci. Najmłodsze z nich miało dopiero 8 miesięcy.

Sopot Festiwal w Środzie Śląskiej »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie ika
Chcesz zobaczyć gwiazdy sopockich festiwali bez makijażu, prywatnie, przed lub po występie? Przyjdź do średzkiego Domu Kultury, w którym Marek Krakowiak otworzył właśnie wystawę wyjątkowych forografii.

Cud wyśniony czy sukces wypracowany? »
Tekst opublikowany 2007-10-03, opracowanie http://www.sroda.wfp.pl/magazyn.php?rodzaj=12
Otwieramy nasz nowy dział - Woda na młyn, w którym mogą Państwo publikować swoje opinie, felietony, plotki, zachęcając innych do dyskusji. Już dziś drugi felieton Mieczysława Piotrowskiego. Zapraszamy!

Popisali się... »
Tekst opublikowany 2007-10-02, opracowanie red.
Żadnych problemów nie mieli grafficiarze, którzy w jedną noc postanowili popisać swoimi "tagami" kilka budynków Środy Śląskiej. Czy nasze miasto jest dobrze pilnowane?

Przemykam się życiem »
Tekst opublikowany 2007-10-01, opracowanie ika
Jeszcze do końca października można obejrzeć w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej nowe wystawy czasowe.

Termin się kończy »
Tekst opublikowany 2007-10-01, opracowanie MAT
Jeszcze tylko miesiąc mają robotnicy na zakończenie budowy parkingu przy ulicy Kilińskiego. - Nie ma powodów do niepokoju - uważa zastępca burmistrza Mieczysław Kudryński.

My piszemy, telewizja kręci »
Tekst opublikowany 2007-10-01, opracowanie ika
Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o odkryciu, jakiego dokonano podczas prac wykopaliskowych prowadzonych na terenach przy ulicy Białoskórniczej. Tematem zainteresowała się Telewizja Wrocław - emisja materiału już dziś!

Szaleniec chciał spalić rodzinę »
Tekst opublikowany 2007-10-01, opracowanie red.
O mały włos, a doszłoby do przerażającej tragedii. Oszalały z nienawiści mężczyzna wrzucił koktajl Mołotowa do mieszkania swoich sąsiadów. W środku była rodzina z 4-miesięcznym dzieckiem...

Dzisiaj
Niedziela 16 maja 2021
Imieniny
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości

reklama
Nieruchomości Środa Śląska

OtoSroda.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl