Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 68 informacji. Wszystkie poniżej.

Mniej wódki w wódce »
Tekst opublikowany 2011-10-31, opracowanie MenStream.pl
Znany producent alkoholi dyskretnie zmniejszył moc popularnych trunków. Cenę pozostawił taką samą. Mało wnikliwy konsument nawet się nie zorientuje, że płaci tyle samo za nieco inny produkt.

Unijny ślad w gimnazjum »
Tekst opublikowany 2011-10-27, opracowanie LeV
26 października Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym, zorganizowało akcję pt. „Zostaw swój ślad w kolorach unijnych”.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-10-27, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, w tym również do Kina 5D, zaproszenia na koncerty światowej sławy gwiazd i książki - wszystko to możesz otrzymać, wystarczy wysłać smsa.

Karatecy zdobyli medale »
Tekst opublikowany 2011-10-25, opracowanie bom
Czterech karateków ze Środy Śląskiej wzięło udział w Trzynastych Mistrzostwach Świata Funakoshi Shotokan Karate Associetion w Turynie we Włoszech.

Dał nam przykład Feliks Sztamm »
Tekst opublikowany 2011-10-25, opracowanie Jacek Bomersbach
Po raz osiemnasty w Środzie Śląskiej spotkali się dawni olimpijczycy i paraolimpijczycy. W Szczepanowie rozdali uczniom piłki i odpowiadali na trudne pytania uczniów.

Karta bezstykowa w co czwartym portfelu »
Tekst opublikowany 2011-10-25, opracowanie Michał Sadrak, Open Finance
Na koniec trzeciego kwartału liczba kart zbliżeniowych w bankach komercyjnych przekroczyła 7,6 mln sztuk – wynika z szacunków Open Finance. Niedługo co czwarta karta na rynku będzie wydana w nowej technologii.

Nastolatek w meandrach prawa »
Tekst opublikowany 2011-10-25, opracowanie red
Około 80 proc. przestępczości nieletnich stanowią: kradzieże, włamania, bójki, pobicia oraz przestępstwa narkotykowe. Przeciętny nastolatek z takimi sytuacjami spotyka się na co dzień i bardzo często nie wie, jak na nie zareagować. Dlatego już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci prawa.

Zaginął przyszły psi ratownik »
Tekst opublikowany 2011-10-24, opracowanie Oprac. TOW
20 października wieczorem w Jaszkotlu koło Wrocławia zaginęła 4-miesięczna czarna suczka owczarka staroniemieckiego, długowłosa.
Zdjęć: 1  

Szybkoobrotowi stróże prawa »
Tekst opublikowany 2011-10-24, opracowanie red.
Kilkunastu uczestników zamieszek po meczu żużlowym w Zielonej Górze już usłyszało zarzuty. Niszczenie policyjnych samochodów i wiat przystankowych z pewnością będzie ich drogo kosztowało. Zostali zidentyfikowani na podstawie zapisu z monitoringu miejskiego. Teraz zapłacą i będą ukarani. Dzięki takim sytuacjom uliczne kamery nie budzą już kontrowersji. Niestety w wielu miastach monitoring jest ślepy, co najmniej na jedno oko.

Niemowlę oznacza spiralę długów? »
Tekst opublikowany 2011-10-21, opracowanie kruk
Koszt wyprawki dla noworodka kilkukrotnie przekracza wartość 1000 zł, które otrzymują świeżo upieczeni rodzice w ramach becikowego. Wiele par nie stać na taki wydatek i dlatego decydują się na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej, aby móc kupić niezbędne rzeczy dla maluszka. Warto dobrze przeanalizować budżet domowy przed pojawieniem się dziecka na świecie, gdyż nasze wydatki znacznie wzrosną i szybko może okazać się, że nie stać nas na spłacanie rat.

Inwestycje dzięki dotacjom  »
Tekst opublikowany 2011-10-20, opracowanie bom
Miękinia przoduje w składaniu wniosków o pieniądze z Unii Europejskiej, które idą na remonty dróg, budowę boisk i inne pilne inwestycje. W tym roku dofinansowanie wyniosło 6 milionów zł.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2011-10-20, opracowanie red
Mamy dla czytelników bilety do wrocławskich kin, na koncerty zarówno klubowe, jak i w filharmonii oraz książkę - możesz je otrzymać, wysyłając smsa.

Zbierają zabawki i gry dla dzieci »
Tekst opublikowany 2011-10-19, opracowanie bom
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (GOPS) w Miękini prowadzi akcję „Oddaj pluszaka dla dziecka”. Prezenty zostaną rozdane w grudniu na balu mikołajkowym.

Podaruj znicz »
Tekst opublikowany 2011-10-19, opracowanie ers
Tak jak w latach wcześniejszych również w tym roku zbierane są znicze na polskie nekropolie na Ukrainie. Uczniowie mogą przynosić je do szkół, mieszkańcy Środy Śl. i okolic do starostwa.

Nagrodzone za wyniki  »
Tekst opublikowany 2011-10-19, opracowanie ers
Szesnaście uczennic zakwalifikowało się do otrzymania powiatowych stypendiów za rok 2010/2011. 5 października w średzkim starostwie odebrały dyplomy i wpisały się do Złotej Księgi Stypendystów.

Obniżono pobory wójta »
Tekst opublikowany 2011-10-19, opracowanie red
We wtorek, 18 października, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Malczyce odbyła się XIV sesja Rady Gminy.

Uczniowie przygotowali akademię »
Tekst opublikowany 2011-10-19, opracowanie Opr. aw
W czwartek, 13 października, w Szkole Podstawowej w Malczycach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

OtoPasaż – wejdź w nowy wymiar ogłoszeń »
Tekst opublikowany 2011-10-19, opracowanie red
Właśnie wystartował odnowiony serwis ogłoszeń drobnych OtoPasaz.pl. Skierowany głównie do mieszkańców miast i gmin na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Nie daj się chorobie »
Tekst opublikowany 2011-10-19, opracowanie red
Jesień to pora wzmożonych zachorowań. Załamanie pogody sprzyja infekcjom bakteryjnym, które często skutecznie zwalczyć można jedynie przyjmując antybiotyki. Jak postępować, jeśli już złapaliśmy infekcję i co robić, aby ustrzec się choroby? Oto 5 praktycznych „jesiennych” rad.

Pobili go drągiem »
Tekst opublikowany 2011-10-18, opracowanie Opr. aw
Średzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy pobili 31-letniego mieszkańca Miękini.

Uciekali lokomotywą »
Tekst opublikowany 2011-10-18, opracowanie Opr. aw
Blisko 1,5 tysiąca skradzionego oleju napędowego o wartości ponad 7 tysięcy złotych to rezultat przestępczej działalności trzech mieszkańców gminy Wołów.

Wciskał łapówkę »
Tekst opublikowany 2011-10-18, opracowanie Opr. aw
2 października w jednej z miejscowości w gminy Udanin patrol drogówki zatrzymał do kontroli fiata.

Mój przyjaciel Miś »
Tekst opublikowany 2011-10-18, opracowanie red
"Mój przyjaciel Miś" to nowy tytuł konkursu plastycznego, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kostomłotach.

Ważny dzień pierwszaków »
Tekst opublikowany 2011-10-18, opracowanie Red.
17 października w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Kostomłotach odbyła się uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów.

Projekt na finiszu »
Tekst opublikowany 2011-10-18, opracowanie Red
18 października odbyły się ostatnie warsztaty z zakresu funkcjonowania w partnerstwie w ramach projektu „Partnerstwa na rzecz rozwoju” współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wyszedł z więzienia na kradzież »
Tekst opublikowany 2011-10-18, opracowanie red
3 października policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji Środzie Śląskiej po przeprowadzeniu śledztwa zatrzymali 37 – letniego złodzieja, który odpowie za kilka kradzieży na terenie miasta.

Mickiewicz z bliska »
Tekst opublikowany 2011-10-17, opracowanie Opr. aw
Gminna Biblioteka Publiczna w Malczycach gościła 5 października Grzegorza Seredyńskiego, autora biografii pt. „Adam Mickiewicz”.

Kulinianie znani w świecie »
Tekst opublikowany 2011-10-17, opracowanie Jacek Bomersbach
Kultura ludowa to proces, który nieustannie trwa i rozwija się. Sukces zespołu Kulinianie polega na tym, że nawiązuje do starych i nowych tradycji. Ich repertuar podoba się zarówno seniorom, jak i młodym.

Klasyczne wnętrza zawsze na czasie »
Tekst opublikowany 2011-10-13, opracowanie Intro Media
Tradycyjne rozwiązania nigdy się nie starzeją. Czas płynie, a one wciąż zachęcają, aby podjąć z nimi inspirujący dialog. Są uniwersalne i z powodzeniem sprawdzą się zarówno w przestronnych, jak i niewielkich pomieszczeniach.

Polacy ogarnięci ogrodowym szaleństwem »
Tekst opublikowany 2011-10-13, opracowanie ComPress S.A.
Ponad 30% Polaków przyznaje, że jest na bieżąco z najnowszymi trendami ogrodniczymi. Na kosiarki, rośliny ozdobne, altany wydajemy coraz więcej pieniędzy. Ogród to oprócz miejsca na relaks także dobra inwestycja. Jak wynika z Globalnego Raportu Ogrodniczego 2011, stworzonego na zlecenie firmy Husqvarna – dobrze utrzymany ogród może zwiększyć rynkową wartość nieruchomości nawet o 18%.

Mieszkania: Spadek cen nabiera tempa »
Tekst opublikowany 2011-10-13, opracowanie Bernard Waszczyk, Open Finance
Wrześniowy odczyt indeksu cen transakcyjnych mieszkań w porównaniu z ubiegłym miesiącem był niższy o niemal 1,4 proc., po raz kolejny osiągając nowy minimalny poziom w jego blisko czteroletniej historii.

Jesień w ogrodzie - eksplozja kolorów! »
Tekst opublikowany 2011-10-13, opracowanie ComPress S.A.
Miłośnicy owoców mogę cieszyć się smakiem świeżo zerwanych jabłek prosto z drzewa już od sierpnia, a za chwilę tęczowe barwy spadających liści zagwarantują niezapomniany widok zmęczonym ogrodnikom już w październiku. Z czasem te różnobarwne liście wokół domu i ogrodu mogą stać się irytujące. Trzeba się ich pozbyć! Aby w szybki sposób usunąć gór liści z trawnika GARDENA proponuję nowe, praktyczne i poręczne narzędzia z serii combisystem. Również zbieranie jabłek nigdy nie było takie proste…

Między nami sąsiadami »
Tekst opublikowany 2011-10-13, opracowanie Piotr Bugaj, pointb
Relacje z sąsiadami to nieodłączny element mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Coraz częściej koncentrujemy się na własnych sprawach, nie mając pojęcia, kto żyje tuż za ścianą. Czasem jednak trudno uniknąć konfrontacji. Jak powinno wyglądać wspólne życie pod jednym dachem?

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2011-10-13, opracowanie red
Bilety do kin, na koncerty w klubach i we Wrocławskiej Filharmonii - to wszystko może być Twoje, wystarczy wysłać smsa.

Cztery sposoby na niższą ratę »
Tekst opublikowany 2011-10-12, opracowanie Marcin Krasoń, Open Finance
Kredyt hipoteczny zaciągamy na wiele lat, ale nie znaczy to, że w trakcie spłaty nie może być on elastyczny. Ze zbyt wysoką ratą można sobie poradzić, trzeba tylko wiedzieć jak.

Historia moją pasją i przygodą  »
Tekst opublikowany 2011-10-12, opracowanie Justyna Wojciechowska
Czy historia może być pasją i przygodą? Na te pytanie odpowiedzą osoby, które z historią związały większą część swojego życia, osoby dla których poszukiwanie reliktów przeszłości i odkrywanie tajemnic II wojny światowej stały się pasją i wyzwaniem.

Kawowy savoir vivre »
Tekst opublikowany 2011-10-12, opracowanie red
O sposobach przygotowania kawy napisano niejedną książkę. Ten kojarzony ze słoneczną Italią napój, ma swoich zwolenników na całym świecie. Dzięki temu włoska „mała czarna” doczekała się wielu odmian. Jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna - zasady jej podawania.

Jak dbać o okulary jesienią? »
Tekst opublikowany 2011-10-11, opracowanie Agencja inPlus PR
Za oknami jesień, czas długich wieczorów i zmiennej pogody. To także trudny czas dla okularników i ich okularów. Wiedzą oni doskonale, że zaparowania, zabrudzenie czy zarysowanie na powierzchni szkieł bardzo negatywnie wpływają na komfort widzenia. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że wiele z podejmowanych prób czyszczenia niszczy szkła i oprawki. O czym powinniśmy pamiętać, chcąc zapewnić okularom jak najdłuższą trwałość?

Każdy bank inaczej policzy zdolność kredytową  »
Tekst opublikowany 2011-10-11, opracowanie Halina Kochalska, Open Finance
Ile uda się pożyczyć na mieszkanie zależy od grubości portfela, ale także od banku. Instytucje potrafią mocno różnić się w podejściu do zdolności kredytowej. Gdy jedna pożyczy 300 tys. zł przy 3,3 tys. zł dochodów netto, inna oczekuje 10 tys. zł pensji.

Tak bawili się seniorzy »
Tekst opublikowany 2011-10-10, opracowanie Jacek Bomersbach
Ponad 200 osób bawiło się na balu seniora w Środzie Ślaskiej. Był konkurs na najlepszą nalewkę i wybory króla i królowej balu. Imprezę zorganizowano w ramach Światowego Dnia Seniora.

Polacy w Afganistanie głosowali »
Tekst opublikowany 2011-10-10, opracowanie opr. HB
W 9 obwodowych komisjach wyborczych w Afganistanie, żołnierze i cywilni pracownicy wojska pełniący służbę w strukturach Polskiego Kontyngentu Wojskowego (PKW) wzięli udział w wyborach do Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej.

Polityk godny zaufania? Niekoniecznie dla banku… »
Tekst opublikowany 2011-10-09, opracowanie BrandScope
Zaufanie do polityków weryfikują nie tylko wyborcy. Osoby publiczne są też oceniane przez banki. Czy rozpoznawalność może jednak pomóc na rynku usług finansowych? Nie ma żadnej taryfy ulgowej. Starającego się o kredyt polityka obowiązują te same kryteria, co każdego innego klienta – sprawdzili doradcy finansowi Aspiro.

Parkują na trawnikach i pod Biedronką »
Tekst opublikowany 2011-10-08, opracowanie Jacek Bomersbach
Przez płatne parkingi właścicielom sklepów w Rynku o około 10 procent spadły obroty. Wiele osób parkuje teraz na bezpłatnych miejscach pod Biedronką, Eko, czy Intermarche, gdzie przy okazji robią zakupy.

Deweloperzy szukają klientów »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie Piotr Bugaj, pointb
Zmiany w przepisach prawa, niepewna sytuacja gospodarcza, różne grupy docelowe czy wreszcie możliwości i potrzeby budowlane polskich miast. To tylko część czynników, które muszą brać pod uwagę deweloperzy, myśląc o przyszłych korzyściach z realizowanych inwestycji mieszkaniowych.

Most już za dwa lata »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie jud
W piątek, 7 października, przy przeprawie promowej w Brzegu Dolnym została podpisana umowa na budowę mostu łączącego gminę Brzeg Dolny z gminą Miękinia.

Środa Śląska the best »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie ers
25 września w Udaninie odbyła się decydująca rudna Turnieju Radnych Powiatu Średzkiego. Środa Śląska nie oddała wywalczonego już wcześniej prowadzenia i to ona ostatecznie wygrała tegoroczne potyczki.

Dębice z nową świetlicą »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie red
Wieś Dębice ma nową piękną świetlicę wybudowaną w ramach projektu OŚ IV LEADER, PROW 2007-2013, 4.1/413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich” dla działania – „Odnowa i rozwój wsi”.

Przyłącz się do szlachetnej paczki »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie ers
Rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki – największej akcji społecznej w Polsce, dzięki której kilka tysięcy ubogich rodzin może radośniej obchodzić Boże Narodzenie.

Gospodarny powiat »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie ers
Po raz ósmy organizowany jest konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. Po raz drugi bierze w nim udział powiat średzki.

Nagradzają talenty »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie red
Wójt Gminy Malczyce przyznał stypendia 15 uczniom z terenu gminy. Pomoże im to w doskonaleniu swoich umiejętności.

Zgłosiło się 20 pracodawców »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie ers
Jeszcze więcej niż ostatnio, bo aż dwudziestu pracodawców wzięło udział w Powiatowych Targach Pracy, które odbyły się w ostatni dzień września w sali sportowej PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej.

Mamy Talenty w Kostomłotach »
Tekst opublikowany 2011-10-07, opracowanie red
Dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży cieszyły się piątkowe eliminacje do przygotowywanego konkursu „Mam talent”. Ujawnili się piosenkarze, iluzjoniści, zespoły muzyczne, grający na pianinie, keyboardach, gitarach, skrzypcach oraz pomysłowe tancerki.

Z kontraktowego na mianowanego »
Tekst opublikowany 2011-10-06, opracowanie ers
Dziewięciu nauczycieli z szkół prowadzonych przez powiat zdało w tym roku egzamin na nauczyciela mianowanego. Awanse zawodowe odebrali na ostatniej sesji rady powiatu.

Zagrali dla Wincentego Witosa »
Tekst opublikowany 2011-10-06, opracowanie ers
Po raz szósty PZSP nr 2 w Środzie Śl. zorganizował turniej o puchar swojego patrona. Zawody odbyły się 3 października na średzkim orliku.

Gdzie wrzucisz głos do urny? »
Tekst opublikowany 2011-10-06, opracowanie Opr. aw
Głosowania odbędą się w siedzibach obwodowych komisji wyborczych 9 października od 7.00 do godz. 21.00. Przedstawiamy listę obwodów do głosowania.

Zabawa przy tańcach i muzyce »
Tekst opublikowany 2011-10-06, opracowanie Opr. aw
2 października w Kostomłotach uroczyście obchodzono Dzień Seniora. Dzień wcześniej w kościele parafialnym została odprawiona msza św. w intencji wszystkich seniorów.

''Zegary Śmierci'' ostrzegają »
Tekst opublikowany 2011-10-06, opracowanie Opr. aw
Akcja Zegary Śmierci, prowadzona w ramach Kampanii Drogi Zaufania realizowanej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrada dotarła na Dolny Śląsk.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2011-10-06, opracowanie red
Bilety na koncerty do Łykendu, bilety do wrocławskich kin i książkę - wszystko to możesz otrzymać, wystarczy wysłać tylko smsa.

Remont świetlicy w Chełmie »
Tekst opublikowany 2011-10-05, opracowanie red
12 września została podpisana umowa z wykonawcą na remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Chełm.

Przezwyciężają niemoc »
Tekst opublikowany 2011-10-05, opracowanie red
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kostomłotach jest w trakcie realizacji projektu systemowego „Przezwyciężyć niemoc” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zobaczy je każdy kierowca »
Tekst opublikowany 2011-10-05, opracowanie Red
We wrześniu dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej i Posterunku Policji Kostomłotach pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Kostomłotach mieli możliwość spotkania z służbami odpowiadającymi za bezpieczeństwo i porządek.

Dwunasta jednostka  »
Tekst opublikowany 2011-10-05, opracowanie ers
Od 1 października w powiecie średzkim funkcjonuje nowa jednostka organizacyjna – Środowiskowy Dom Samopomocy w Środzie Śląskiej.

Aż czternaście uchwał »
Tekst opublikowany 2011-10-05, opracowanie ers
Pierwsza po wakacjach sesja rady powiatu odbyła się 29 września. W związku z długą przerwą radni musieli podjąć aż czternaście uchwał.

Maxbud zbuduje przedszkole »
Tekst opublikowany 2011-10-05, opracowanie bom
Przedszkole w Pisarzowicach zbuduje wrocławska firma PB Maxbud. Budowa placówki ma zakończyć się w sierpniu 2012. Koszt – 3 mln 800 tys.

Uczniowie zbadają skład wody »
Tekst opublikowany 2011-10-05, opracowanie Jacek Bomersbach
Uczniowie będą badać właściwości wody, jej czystość i skład. Zobaczą też jak działa oczyszczalnia ścieków w Janówku. We września ruszył projekt edukacyjny „Miedzy Odrą, a Bystrzycą”.

Śpiewają przeboje Połomskiego »
Tekst opublikowany 2011-10-04, opracowanie Jacek Bomersbach
Zespół wokalny Senior i kapela Radośni z Wróblowic wystąpiły na wrocławskich Senioraliach 2011. Muzycy paradowali przez Rynek wraz z innymi zespołami w Dolnego Śląska w tzw. Marszu Kapeluszy.

Po co nam Partnerstwa Lokalne? »
Tekst opublikowany 2011-10-03, opracowanie Opr. aw
Partnerstwa lokalne są jedną z najlepszych metod aktywizacji, a w ich ramach podejmowanie są działania mające na celu ożywienie gospodarcze i społeczne naszych małych ojczyzn. O partnerstwach będziemy rozmawiać na zbliżającym się Forum Partnerstw Lokalnych.

1,5 mld na kwiaty, telewizory i kalesony »
Tekst opublikowany 2011-10-03, opracowanie Jacek Gratkiewicz, money.pl
Wydatki Kancelarii Sejmu w 2012 roku wyniosą 412 milionów złotych, to o 5 procent mniej niż w tym roku, kiedy wydano ponad 430 milionów. Money.pl postanowił sprawdzić budżet Sejmu w latach 2008-2011 i rozliczyć, na co zostały wydane te pieniądze. 30 hełmów ochronnych za 24 tysiące złotych, to tylko jeden z wielu ciekawych wydatków.

Dzisiaj
Poniedziałek 17 maja 2021
Imieniny
Brunony, Sławomira, Wery

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości

reklama
Nieruchomości Środa Śląska

OtoSroda.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl