Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 48 informacji. Wszystkie poniżej.

Atrakcje świątecznego kiermaszu »
Tekst opublikowany 2011-11-30, opracowanie bom
100 choinek i nagrody pieniężne są do wygrania na kiermaszu bożonarodzeniowym w Miękini. Wieczorem pokazy tańca z ogniem i śpiewanie kolęd z zespołem Spaceman.

Dłużej bezpłatna A4 »
Tekst opublikowany 2011-11-30, opracowanie Opr. aw
Bramki na autostradzie A4 w kierunku Opola miały powstać do Wigilii. Wykonawcy Egis i Starbag nie zdążą. Z opóźnienia skorzystają kierowcy, gdyż pojadą za darmo.

Medycy sądowi zbadają kości »
Tekst opublikowany 2011-11-29, opracowanie bom
Szczątki ludzkie znalezione na polu między Pasikurowicami, a Siedlcami zbadają specjaliści z medycyny sądowej. Z kości pobrano wycinki do badań DNA.

Boisko ma stanąć latem »
Tekst opublikowany 2011-11-29, opracowanie bom
Do końca czerwca w Pisarzowicach ma powstać boisko w pobliżu szkoły. Będzie można na nim grać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i nożną.

Kryzys również w krwiodawstwie  »
Tekst opublikowany 2011-11-27, opracowanie Jacek Bomersbach
Za komuny honorowi krwiodawcy mieli przywileje m.in. mogli kupować lekarstwa po obniżonych cenach Od lat 90. liczba krwiodawców lawinowo spada. Normą jest, że latem w szpitalach brakuje krwi.

Koniec kawałów o policjantach  »
Tekst opublikowany 2011-11-25, opracowanie opr. as
O około 30% wzrosła skuteczność działań straży miejskich, które wdrożyły elektroniczny system wspomagania - wynika z danych firmy Sprint zebranych także na Dolnym Śląsku.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-24, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty, do Aquaparku Granit czy zestawy Noodle w Pudle - to wszystko masz w zasięgu ręki, wystarczy wysłać smsa.

ONEwrocław – konkurs filmów krótkometrażowych »
Tekst opublikowany 2011-11-22, opracowanie red
Weź udział w konkursie na filmik o Wrocławiu i wygraj noclegi dla siebie i znajomych w oryginalnych, kapsułach noclegowych w samym sercu miasta. Konkurs organizuje nowootwarty, położony w Rynku hostel The One.

X- lecie sympatyków Malczyc i okolic »
Tekst opublikowany 2011-11-22, opracowanie RC
17 listopada 2011 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu X-lecia Stowarzyszenia Sympatyków Malczyc i okolic, połączone z wernisażem wystawy fotograficznej „Cztery Pory Roku w Gminie Malczyce”, będącej podsumowaniem konkursu.

Złożyli wiązanki kwiatów »
Tekst opublikowany 2011-11-20, opracowanie bom
Uroczystości 11 listopada w gminie Miękinia. Przedstawiciele władz złożyli wieńce i zapalili znicze pod grobem Nieznanego Żołnierza w Krępicach.

Pijany z dziećmi »
Tekst opublikowany 2011-11-18, opracowanie Opr. aw
Nie dość, że kierował samochodem po trzech głębszych, to jeszcze wiózł ze sobą swoje dzieci. Zatrzymała go policja

Telewizja u seniorów »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie bom
Miękinię odwiedziła ekipa wrocławskiej TVP, która przez cały dzień nagrywała program pt. „Telewizyjny Klub Seniora”. Reporterzy nakręcili również materiał o Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-17, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty w Synagodze pod Białym Bocianem i w Filharmonii Wrocławskiej czy zestawy ProSzkliwo - to wszystko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz smsa.

Droga w Wilkszynie remontowana »
Tekst opublikowany 2011-11-16, opracowanie bom
Dziurawa jak ser szwajcarski jest droga od Pisarzowic przez Wilkszyn do granic Wrocławia. Właśnie rozpoczął się jej remont, który ma kosztować ponad 4 miliony zł.

(Przed)świąteczne pocztówki »
Tekst opublikowany 2011-11-16, opracowanie ers
Jeśli lubisz prace plastyczne i święta Bożego Narodzenia, jesteś pomysłowy i chcesz wygrać atrakcyjne nagrody weź udział w konkursie „Moja Świąteczna Pocztówka”. Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada.

Klienci są najważniejsi  »
Tekst opublikowany 2011-11-16, opracowanie ers
Dynamiczny i konkurencyjny rynek sprawia, że coraz poważniejszym zadaniem firm jest aktywne pozyskiwanie klientów. 15 listopada w średzkim starostwie odbędzie się szkolenie poświęcone temu właśnie zagadnieniu.

Wybrali nową przewodniczącą »
Tekst opublikowany 2011-11-16, opracowanie ers
10 listopada odbyła się 34. sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Średzkiego. Jednym z punktów obrad był wybór nowego przewodniczącego.

Zbieramy zużyty sprzęt »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie Urząd Gminy Malczyce, Firma AG-EKO
Pragniemy poinformować, że we wszystkich sołectwach gminy Malczyce w sobotę, 19 listopada, zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór zużytego sprzętu AGD i RTV.

Długa kolejka po autograf »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie red
Malczycka Gminna Biblioteka Publiczna gościła w środę, 9 listopada, Mariusza Niemyckiego, autora książek dla dzieci i młodzieży.

Powalcz o Puchar Wójta »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie red
Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kostomłotach zaprasza drużyny z terenu Gminy Kostomłoty do wzięcia udziału w Turnieju o Puchar Wójta.

Zjedli razem śniadanie »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie Red
8 listopada uczniowie klas I-III SP im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach włączyli się do ogólnopolskiej akcji – dzień zdrowego śniadania pod honorowym patronatem Ministerstwa Zdrowia.

Oczyszczalnia już działa »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie red
Wszystkie zadania objęte projektem „Kompleksowa kanalizacja sanitarna gminy Kostomłoty, miejscowości: Chmielów, Siemidrożyce, Wilków Średzki, Wnorów wraz z rozbudową i modernizacją oczyszczalni ścieków w Piotrowicach” zostały już zakończone.

Wspomnienie 11 listopada »
Tekst opublikowany 2011-11-15, opracowanie LeV
Msza święta odprawiona w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Udaninie przez ks. Sławomira Calika i ks. Czesława Studennego, rozpoczęła uroczystości związane z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Ekumeniczna modlitwa za ojczyznę »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie rc
W miniony piątek odbyły się uroczystości obchodów odzyskania niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 10.00 przy obelisku w Kwietnie. Władze lokalne, kombatanci i strażacy złożyli okolicznościowe wiązanki kwiatów.

WOŚP dla kobiet z cukrzycą w ciąży »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie red
Zakup pomp insulinowych dla kobiet z cukrzycą w ciąży to jeden z celów najbliższego XX Finału WOŚP.

Bohaterom naszej ziemi »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie red
Dla społeczności i władz samorządowych gminy Kostomłoty święto 11 Listopada jest wyrazem demonstracji uczuć patriotycznych i przywiązania do tradycji.

Od zaborów do niepodległości »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie Red
9 listopada w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości przygotowana przez panią Kamilę Kostrzycką - Pełech.

Nieuczciwi sprzedawcy kredytów »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie Halina Kochalska, Open Finance
Sanatoria, pielgrzymki, bezpłatne badania – okazują się „świetną okazją” do zaciągnięcia niechcianego kredytu. Z kolei od spragnionych pożyczek oszukańcze firmy coraz częściej wyłudzają tysiące złotych. W większości przypadków ofiarami nadużyć są osoby starsze – alarmuje Rzecznik Konsumentów.

Uroczystość przy koncercie »
Tekst opublikowany 2011-11-14, opracowanie bom
11 listopada lokalne władze, delegacja NSZZ Solidarność oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Regionalnego „Nowe Horyzonty” złożyły wieńce pod pomnikiem Żołnierza Polskiego w Środzie Śląskiej.

Oglądali pocisk w murze »
Tekst opublikowany 2011-11-10, opracowanie Jacek Bomersbach
Kilkudziesięciu oficerów z Bundeswehry odwiedziło Muzeum Bitwy w Lutyni. Wcześniej zobaczyli pola, na których w osiemnastym wieku doszło do walk i mur kościoła św. Józefa, w którym nadal tkwi kula armatnia.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-10, opracowanie red
Bilety do kina Helios, Multikina i kina 5D, zaproszenia na operę rockową i koncerty jazzowe, soulu czy wrocławskiej filharmonii - wszystko to możesz otrzymać, wystarczy wysłać smsa.

Jak zarobić na deweloperach? »
Tekst opublikowany 2011-11-09, opracowanie Michał Sadrak, Open Finance
Mieszkania tanieją, rentowność najmu jest na poziomie przeciętnej lokaty bankowej, a akcje deweloperów dotknęła mocna przecena. Na rynku nieruchomości wciąż jednak można zarabiać powyżej 10 proc. w skali roku. Wystarczy pożyczyć deweloperowi pieniądze.

Cysterski piknik w Krzeszowie »
Tekst opublikowany 2011-11-04, opracowanie red
W sobotę, 5 listopada, zostanie zainaugurowany „Południowo-zachodni Szlak Cysterski”. Z tej okazji, na terenie historycznego opactwa cysterskiego w Krzeszowie, odbędzie się piknik, na który organizatorzy zapraszają m.in. przedstawicieli władz samorządowych, organizacje turystyczne, a także mieszkańców i fanów średniowiecznych rozrywek.

11 listopada w Środzie »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
Uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości w Środzie Śląskiej rozpoczną się 11 listopada o godz. 10.00

Pamiętamy o rodakach  »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
Od trzech lat mieszkańcy, a przede wszystkim uczniowie, z naszego powiatu wspierają zbiórkę zniczy na polskie groby na Ukrainie. W tym roku byli jeszcze aktywniejsi i hojniejsi.

Jak budować wizerunek firmy »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
Aż cztery bezpłatne szkolenia dla pracowników małych i średnich firm odbędą się w najbliższym czasie w średzkim starostwie. Pierwsze – 8 listopada będzie poświęcone budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Powiat blisko Gryfa  »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
Powiat Średzki znalazł się w gronie nominowanych w konkursie „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. Do zwycięstwa zabrakło mu jednak kilku punktów.

Namaluj magię świąt »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia średzkie starostwo i urząd miejski ogłosiły konkurs plastyczny na świąteczną kartkę. Prace można przesyłać do końca listopada, a najlepsza z nich zgodnie z ideą konkursu trafi na pocztówkę.

Fotogeniczna rodzina »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
W ramach stałego cyklu przypomnimy najbardziej utytułowanych uczestników powiatowych fotokonkursów. Dzisiaj Izabelę, Ewę i Sabinę Żukowskie - Najlepszą Foto-Rodzinę Powiatu Średzkiego.

Zwróć uwagę na innych »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie red
Okres zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, w podeszłym wieku i samotnych.

Pilnie potrzebne dla osoby chorej  »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie red
Pilnie potrzebne dla osoby obłożnie chorej: łóżko ortopedyczne, materac przeciwodleżynowy, podkłady, prześcieradła gumowe.

Dokąd zmierza gmina? »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie red
W październiku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kostomłotach odbyła się druga debata zorganizowana na terenie Gminy Kostomłoty w ramach projektu "Partnerstwa na rzecz rozwoju", współfinansowanego ze środków EFS. Główny temat debaty - „Dokąd zmierzamy – strategiczne cele rozwoju gminy”.

Jaka szkoła po gimnazjum? »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
25 października w sali widowiskowej średzkiego Domu Kultury uczniowie ostatnich klas gimnazjów spotkali się z lokalnymi pracodawcami. Spotkanie nosiło tytuł „Jakich absolwentów oczekuje średzki rynek pracy?”

Bezpieczne auto »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie ers
Kilkudziesięciu kierowców skorzystało z darmowego przeglądu organizowanego przez Autopol Service Sp. z o.o. w Ciechowie w ramach akcji „Bezpieczny powrót do domu”.

Otrzęsiny klas pierwszych »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie Red.
„Przyrzekamy , że nigdy z kursu nie zboczymy i zawsze do szkoły trafimy! A wszelkie wariacje zostawimy sobie na wakacje! „ – tymi słowami tegoroczni pierwszoklasiści rozpoczynali swoje ślubowanie, by stać się pełnoprawnymi członkami Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Kostomłotach.

Podziękowali swoim nauczycielom »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie red
Dzień 14 października niezmiennie od 26 lat jest obchodzony jako Święto Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Data ta została wybrana nie przypadkowo, bowiem to właśnie 14 października 1773 roku sejm powołał do życia Komisję Edukacji Narodowej – pierwsze na świecie ministerstwo oświaty.

Przeprowadź kredyt i oszczędź 100 zł na racie »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie Halina Kochalska, Open Finance
Na refinansowaniu kredytu można dziś nieźle zyskać. Po zmianie banku rata kredytu sprzed dwóch lat może być niższa o co najmniej 100 zł na każde 100 tys. zł kredytu.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2011-11-03, opracowanie red
Bilety do kina Helios i kina 5D, zaproszenia na koncerty do wrocławskiej filharmonii, porady dietetyczne i nordic walking - wszystko to możesz otrzymać, wystarczy wysłać smsa.

Dzisiaj
Niedziela 16 maja 2021
Imieniny
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości

reklama
Nieruchomości Środa Śląska

OtoSroda.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl