Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 43 informacji. Wszystkie poniżej.

Ważne dla przedsiębiorców  »
Tekst opublikowany 2011-12-29, opracowanie Aleksandra Zając
Polska Agencja Przedsiębiorczości opublikowała harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie projektów w 2012 roku.

Abolicja dla cudzoziemców »
Tekst opublikowany 2011-12-28, opracowanie opr. bom
Od 1 stycznia 2012 roku rusza abolicja dla cudzoziemców, którzy nielegalnie przebywają w Polsce. Obcokrajowcy, którzy chcą zalegalizować swój pobyt będą musieli złożyć wnioski do wojewody.

Najcieplejsza zima od 30 lat »
Tekst opublikowany 2011-12-28, opracowanie Jacek Bomersbach
Rok temu w okresie świąt temperatura spadała do minus 7-10 stopni. W tym roku mamy jedną z najcieplejszych zim od 30 lat. W Sylwestra może być nawet 10 stopni ciepła.

Nie odpalaj po alkoholu »
Tekst opublikowany 2011-12-27, opracowanie Jacek Bomersbach
Policja i lekarze ostrzegają, że niewłaściwie posługiwanie się fajerwerkami może powodować poparzenia twarzy, urwanie dłoni i palców. Osoby nietrzeźwe mają opóźnioną reakcję psychomotoryczną i nie powinny odpalać petard.
Zdjęć: 3  

Opublikowano listę leków »
Tekst opublikowany 2011-12-27, opracowanie bom
Ministerstwo zdrowia opublikowało listę leków refundowanych, które mają obowiązywać od 1 stycznia. Medykamenty stosowane np. w terapiach nowotworowych nadal mają być bezpłatne.

Incydent jak z horroru »
Tekst opublikowany 2011-12-22, opracowanie Jacek Bomersbach
Operator wrocławskiej telewizji przypadkowo zarejestrował, jak na skrzyżowaniu ulic Ślężnej i Armii Krajowej ciało wypadło z ruszającego na światłach karawanu. Wrocławska prokuratura ma zbadać, czy nie doszło do zbezczeszczenia zwłok.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-22, opracowanie red
Bilety do kina i na koncerty, książki, programy komputerowe i gry oraz dvd z ćwiczeniami - to wysztsko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz sms.

Poślij Umysł na Akademię »
Tekst opublikowany 2011-12-21, opracowanie red
W dzisiejszym świecie, gdzie informacja jest na wagę złota, szczególne zastosowanie znajduje prawda, że nie wystarczy mieć umysł, trzeba jeszcze wiedzieć, jak sprawnie go używać. Liczy się zdolność szybkiego przyswajania nowych informacji, umiejętność szybkiego postrzegania i odnajdywania się w nowych warunkach.

Sprawdzian wiedzy z energetyki »
Tekst opublikowany 2011-12-19, opracowanie opr. bom
W gimnazjum w Kostomłotach wręczono nagrody i wyróżniania w konkursie prac dla uczniów szkół z powiatu średzkiego na temat „Rozwój energetyki odnawialnej na terenie twojej gminy, powiatu – szanse, korzyści, zagrożenia, obawy”.

Nowe projekty Fabryki Prasowej »
Tekst opublikowany 2011-12-15, opracowanie red.
Wrocławska Fabryka Prasowa, wydawca największej sieci gazet bezpłatnych na Dolnym Śląsku (12 tytułów prasowych i 22 serwisy internetowe) wprowadza na rynek nowe projekty medialne.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-15, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty, dvd z ćwiczeniami i kupony do restauracji - to wszystko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz sms.

Spłacamy, a dług rośnie »
Tekst opublikowany 2011-12-14, opracowanie Łukasz Pałka, money.pl
Raty kredytów we frankach są już wyższe od kredytów w złotych. Ich posiadacze mogą spodziewać się, że będą również musieli zapłacić wyższe ubezpieczenia.

Zabawa mikołajowa »
Tekst opublikowany 2011-12-12, opracowanie red
6 grudnia pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizowali zabawę mikołajkową dla 41 dzieci z terenu Gminy Miękinia, których rodzice są klientami tutejszego ośrodka. W przedsięwzięciu pracownikom socjalnym pomagali instruktorzy świetlic oraz Seniorzy Miękińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Villas zmarła na zator płucny »
Tekst opublikowany 2011-12-10, opracowanie bom
Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że przyczyną śmierci Violetty Villas mógł być zator tłuszczowy płuc, który powstał w wyniku złamania kości szyjki udowej.
Zdjęć: 2  

Ludzie masowo wykupują leki »
Tekst opublikowany 2011-12-08, opracowanie Jacek Bomersbach
Obawiając się podwyżek ludzie masowo wykupują leki na astmę, paski cukrzycowe, leki na demencję i wiele innych medykamentów refundowanych.

Jubileusz sakry biskupiej »
Tekst opublikowany 2011-12-08, opracowanie RC
Dzień 30 listopada był dniem szczególnym dla parafii rzymsko - katolickiej w Malczycach.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-08, opracowanie red
Bilety do kina, teatru i na koncerty, książki czy dvd z ćwiczeniami - to wszystko może być Twoje, wystarczy, że wyślesz smsa.

Drogowcy przypominają kierowcom »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie Ers
W związku z intensywnie wzrastającym ruchem pojazdów ciężarowych, w tym pojazdów nienormatywnych, na drogach powiatowych Wydział Mienia i Infrastruktury Drogowej średzkiego starostwa przypomina zasady poruszania się tymi pojazdami.

Wykorzystać wiedzę w firmie »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie Opr. aw
W listopadzie w gminie Kostomłoty odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne w ramach projektu „Twoja firma – twoja wiedza, zarzuć sieć współpracy”.

Ochraniali na opak »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie Opr. aw
Zamiast ochraniać zakład pracy, okradali go. Średzcy policjanci udowodnili kilku osobom udział w złodziejskim procederze.

Z chęcią powtórzyliby kurs »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie ZP
30 listopada w restauracji „Sarai” w Środzie Śląskiej odbyła się konferencja kończąca IV edycję projektu systemowego „Przezwyciężyć niemoc”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Okradali sklepy i galerie »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie Opr. aw
100 tys zł – tyle strat spowodował gang, który włamywał się do obiektów handlowych. Cztery osoby zatrzymano dzięki współpracy średzkich i wrocławskich policjantów.

Ciało Villas zbadają toksykolodzy »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie Jacek Bomersbach
Prokuratura Okręgowa w Świdnicy chce przesłuchać świadków, opiekunów i syna Violetty Villas. W czwartek we wrocławskim Zakładzie Medycyny Sądowej zostanie przeprowadzona sekcja artystki.

Pijany wiózł dzieci »
Tekst opublikowany 2011-12-07, opracowanie red.
Prowadził na podwójnym gazie, mimo wcześniejszego zakazu kierowania pojazdami. Na dodatek w aucie wiózł jeszcze dwoje małych dzieci.

Szkielet do badań DNA »
Tekst opublikowany 2011-12-06, opracowanie bom
Szczątki ludzkie znalezione w lasku między Pasikurowicami, a Siedlcami zostaną poddane badaniom DNA. Po nich okaże się, zbadają, czy są to zwłoki zaginionej 20-letniej mieszkanki Sieradza.

Wzmożone kontrole fajerwerków  »
Tekst opublikowany 2011-12-06, opracowanie Jacek Bomersbach
Importerzy fajerwerków skarżą się na wzmożone kontrole Państwowej Inspekcji Handlowej. PIH sprawdza pozwolenia i certyfikaty produktów.

Mecz o puchar Solidarności »
Tekst opublikowany 2011-12-06, opracowanie opr. bom
W sobotę 3 grudnia 2011, roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 3 w Środzie Śląskiej odbył się pierwszy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Solidarności Region Środa Śląska.

Violetta Villas nie żyje »
Tekst opublikowany 2011-12-05, opracowanie bom
Słynna śpiewaczka zmarła w poniedziałek wieczorem w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. Miała 73 lata. Sprawę bada świdnicka prokuratura.

Unia bije po jajach »
Tekst opublikowany 2011-12-05, opracowanie Jacek Bomersbach
Hodowcy drobiu nie zdążyli jeszcze spłacać kredytów za zakup klatek do kurników, a już muszą kupować nowe. W myśl unijnych przepisów, które zaczną obowiązywać od stycznia, klatki mają być większe i posiadać grzędę w środku.

Zrób ozdoby na choinkę »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie opr. bom
Stowarzyszenie „Dębowa Kraina” oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini zapraszają na warsztaty rękodzielnicze.

Szkoła jak nowa »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie ers
Już od kilku tygodni „cieszy oko” nowa elewacja w PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej.

Uniwersalny fotograf »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie ers
Kończmy cykl, w którym przypominaliśmy najbardziej utytułowanych uczestników powiatowych konkursów fotograficznych. Ostatnią prezentowaną osoba jest Marcin Perłowski z Mrozowa.

Szlachetna akcja »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie ers
19 listopada ruszyła 11. edycja Szlachetnej Paczki. Wiele rodzin znalazło już swoich darczyńców, inne ciągle czekają… Jeżeli chcesz pomóc zapraszamy na stronę www.szlachetnapaczka.pl.

Bruksela wspiera naszych uczniów  »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie ers
Powiat średzki rozpoczął realizację projektu edukacyjnego pn. „Każdy z nas jest inny”. To kolejny projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Jak zdobyć euro z Unii? »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie ers
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na konsultacje, w ramach Mobilnego Punktu Informacji dla mieszkańców Powiatu Średzkiego na temat dostępnych źródeł finansowania z Funduszy Europejskich.

Bezpieczny przedszkolak »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie RC
Pod takim hasłem 23 listopada w Publicznym Przedszkolu w Malczycach odbyła się V edycja powiatowego konkursu pod nazwą „Bezpieczny Przedszkolak”. Uczestnikami były dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli: Miękini, Środy Śląskiej i Malczyc.

Nie będą sami w Wigilię »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie red
20 grudnia odbędzie się Spotkanie Wigilijne dla osób niepełnosprawnych, starszych i samotnych, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini.

Zabawa Mikołajowa »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie red
6 grudnia odbędzie się Zabawa Mikołajkowa dla dzieci z rodzin, których rodzice są klientami pomocy społecznej.

Asystent rodzinny dobiega końca »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie red
W grudniu zakończy się projekt systemowy „Asystent Rodzinny”, który realizowany jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini.

Przeciwdziałaj przemocy »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie red
14 grudnia odbędzie się otwarta konferencja podsumowująca efekty działań w ramach realizacji Programu Profilaktyki Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Miękinia

Wszystko o Niebieskiej Karcie »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie red
23 listopada odbyło się posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego, dotyczące procedury Niebieskiej Karty.

Straż będzie mieć nowe wozy »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie Krzysztof Halla
Zarząd Województwa Dolnośląskiego zdecydował o przyznaniu dofinansowania Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej we Wrocławiu na zakup nowoczesnych pojazdów ratowniczych.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-12-01, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty i książki - to wszystko masz w zasięgu ręki, wystarczy wysłać smsa.

Dzisiaj
Niedziela 16 maja 2021
Imieniny
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości

reklama
Nieruchomości Środa Śląska

OtoSroda.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl