Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 75 informacji. Wszystkie poniżej.

Uwaga na „cyfrowych monterów” »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie pol
Podał się za montera telewizji cyfrowej i wszedł do mieszkania starszej kobiety pod pretekstem konieczności dokonania modyfikacji w odbiorniku telewizyjnym. Za usługę zażądał stu złotych. Zabrał jednak o wiele więcej. 92-latka straciła blisko 6 tysięcy złotych.

Oddaj zużyte opony »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie tr
Od 29 października do 9 listopada zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór zużytych opon (za wyjątkiem opon od maszyn przemysłowych).

Lutyńscy gimnazjaliści postrzelali »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie rt
W tym roku Gimnazjum w Lutyni podjęło współpracę z wrocławską Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki. Jednym z jej punktów był wyjazd lutyńskich gimnazjalistów na zajęcia strzeleckie.

Co znaleziono pod ulicą? »
Tekst opublikowany 2012-10-25, opracowanie r
Robotnicy wykonujący prace budowlane w Środzie Śląskiej, pod warstwą gruzu i ziemi natrafili na pozostałości średniowiecznej budowli.

100 lat dla trójki »
Tekst opublikowany 2012-10-25, opracowanie red
W przededniu Święta Edukacji Narodowej, średzka „Tysiąclatka” obchodziła pięćdziesiątą rocznicę istnienia.

Pieniądze na rewitalizację »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (prg)
Z zadowoleniem przyjęto decyzję o dofinansowaniu kolejnego złożonego przez gminę Środa Śląska wniosku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Kino KADR na przełom »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie kk
Jesień coraz bardziej jesienna, nie bez powodu więc pojęcie długich jesiennych wieczorów nabiera prawdziwego znaczenia.

Działki jeszcze po staremu »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (prg)
O ciekawej ofercie, jaką szczególnie dla rodzin ale nie tylko, ma Rodzinny Ogród Działkowy XX-lecie w Środzie Śląskiej pisaliśmy jakiś czas temu.

Dla pracowników i czytelników »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (bp)
W październiku Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zakwalifikowała się do projektu „Praca. Enter. Biblioteka jako miejsce informacji o rynku pracy".

Ważne w sprawie azbestu »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (ROŚ)
Burmistrz Środy Śląskiej, informuje o opracowaniu projektu dokumentu pn. „Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Środa Śląska na lata 2012-2032”

By otrzymały wykształcenie »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (prg)
W Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej burmistrz Bogusław Krasucki, przewodniczący średzkiej Rady Miejskiej Zbigniew Sozański i dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Krzysztof Peryga spotkali się z dyrektorami gminnych placówek oświatowych.

Gminny przegląd talentów »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie ug
W Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini odbył się „Gminny przegląd talentów”. W konkursie wzięło udział, aż 28 uczestników, a jury miało trudne zadanie aby wyłonić zwycięzców.

Cyfrowa Szkoła  »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie ug
O nowe przenośne komputery dla uczniów i nauczycieli, tablice interaktywne, projektory krótkoogniskowe i multimedialne, głośniki, ekrany projekcyjne i wizualizer wzbogaciła się szkoła podstawowa w Miękini.

Informatyzacja Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini - etap II »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie ug
W październiku podpisana została umowa dotacji dla zadania „Informatyzacja Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini – etap II”. Dotacja pochodzi ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Miękinia gminą Fair Play »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie ug
Gmina Miękinia otrzymała certyfikat Gmina Fair Play 2012 - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji, w kategorii Gmina Wiejska Wielofunkcyjna.

Orlik w Wilkszynie na finiszu »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie ug
Na ukończeniu są prace przy budowie kompleksu boisk sportowych w Wilkszynie realizowanego w ramach rządowego programu „Moje Boisko – Orlik 2012”

Cel: produkcja i turystyka »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (ers)
23 października w sali konferencyjnej średzkiego starostwa odbyły się konsultacje Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020. Było to pierwsze spotkanie z kilkudziesięciu zaplanowanych.

PUP ma wolne środki »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie sp
Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej informuje, że posiada wolne środki z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej na:

Święto Szkoły w Lutyni »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie ZS Lutynia
16 października uroczyście obchodziliśmy Święto Szkoły. Świętowanie rozpoczęliśmy od XII Dnia Papieskiego, którego hasłem były słowa: „Jan Paweł II – Papież Rodziny”.

Zapraszamy do filharmonii »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (prg)
Dom Kultury średzki i Filharmonia Wrocławska zapraszają na Wyjątkowy Wieczór z Muzyką Symfoniczną, organizując w tym celu specjalny wyjazd dla mieszkańców naszej gminy.

Egzamin z grzeczności  »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie LeV
W obecności rodziców, nauczycieli, pracowników i wszystkich uczniów, klasy pierwsze w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie, zostały oficjalnie przyjęte do grona społeczności szkolnej.

Uśmiech dla nauczyciela, stypendia dla uczniów »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie ug
W Szkole Podstawowej w Malczycach obchodzono uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Udział w uroczystościach wzięli przedstawiciele władz lokalnych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się reprezentanci lokalnych stowarzyszeń oraz księża.

Koncert Kresowy w Malczycach »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie Magdalena Kożuszko, Renata Ciszewska
Mieszkańcy gminy Malczyce, którzy przybyli na I Malczycki Koncert Kresowy przeżyli w minioną sobotę niezapomniane chwile wzruszeń. Dla wielu był to powrót do przeszłości, do lat dzieciństwa i podróż w ukochane rodzinne strony.

Dzień seniora w Kostomłotach »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie ug
21 października w restauracji „Stary Ratusz” w Kostomłotach z okazji Dnia Seniora odbyło się spotkanie zorganizowane przez sołtysa wsi Kostomłoty oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Silni wobec przemocy »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie ug
Gmina Kostomłoty – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kostomłotach realizuje projekt w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie” pod nazwą „Silni wobec przemocy!”.

Dzień Nauczyciela »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie Monika Majchrzak
Jak co roku w Szkole Podstawowej w Kostomłotach odbyła się wspaniała uroczystość upamiętniająca święto Komisji Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela.

Dzień Papieski  »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie Monika Majchrzak
Dzień Papieski obchodzony jest od 2001 r. zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tegoroczne hasło XII Dnia Papieskiego - „Jan Paweł II – Papież Rodziny.”

Nowe ogrodzenie świetlicy w Dębicy »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie ug
Wójt Gminy Malczyce odebrał kolejną nową inwestycję pn. „Budowa ogrodzenia świetlicy wiejskiej w miejscowości Dębice gmina Malczyce”.

Środa w ścisłej czołówce »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie red
Do tegorocznej nagrody „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza” (przyznawanej w siedmiu kategoriach) komitet konkursowy wybrał dwadzieścia jeden firm i samorządów.

XXX – lecie parafii w Wilczkowie »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie ug
Parafia w Wilczkowie obchodziła trzydziestolecie swojego istnienia. Mszę św. odpustową ku czci patronki parafii NMP Różańcowej celebrował ks. kardynał Henryk Gulbinowicz.

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie MG
Akcja zainicjowana została przez TVP Wrocław- Studio Wschód, Urząd Marszałkowski i Dolnośląskie Kuratorium Oświaty i ma na celu ratowanie polskich cmentarzy na Ukrainie i Litwie, zbiórkę zniczy oraz wszelkich darów dla mieszkańców Kresów Wschodnich.

Miękinia mistrzem pożarniczym »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie (red)
W Malczycach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP powiatu średzkiego. Druhny i druhowie próbowali swoich sił w biegu sztafetowym z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym.

Zaproszenie na konsultacje »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie sp
23 października w sali konferencyjnej średzkiego starostwa odbędą się konsultacje Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego.

Ta impreza będzie głośna! »
Tekst opublikowany 2012-10-18, opracowanie gok
MOTORocK - Festiwal Muzyczny oraz zakończenie sezonu motocyklowego to ambitny projekt, który ma przyciągnąć przede wszystkim młodych ludzi, miłośników wysokiej jakości dźwięków muzycznych, pasjonatów motocykli oraz ludzi spragnionych dobrej zabawy.

Muszkieterowie zapraszają średzianki »
Tekst opublikowany 2012-10-17, opracowanie r
19-20 października, w ramach prozdrowotnej kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, przed sklepem Intermarché w Środzie Śląskiej przeprowadzone zostaną bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat.

Nagroda gospodarcza dla Środy Śląskiej? »
Tekst opublikowany 2012-10-17, opracowanie ug
„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” przyznawana jest od roku 2004. Pomysłodawcą konkursu był Janusz Rybak - wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej.

Dzieci w areszcie »
Tekst opublikowany 2012-10-13, opracowanie pol
W minionym tygodniu cele policyjnego aresztu pękały w szwach. Było to zasługą przedszkolaków, którzy bez cienia strachu wchodzili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Była to jedna z atrakcji przygotowana przez średzkich policjantów podczas zwiedzania budynku komendy.

„Pracowita” przepustka 14-latka  »
Tekst opublikowany 2012-10-13, opracowanie pol
Średzcy policjanci zatrzymali 14-latka, który z jednego ze sklepów na terenie Środy Śląskiej kradł papierosy, a następnie sprzedawał je po „okazyjnej” cenie napotkanym osobom. Do kradzieży dochodziło, kiedy to nieletni przebywał na przepustce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Teraz ponownie zajmie się nim sąd dla nieletnich.

Policyjni menadżerowie  »
Tekst opublikowany 2012-10-13, opracowanie pol
W sali konferencyjnej Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z rąk prodziekana dr hab. Romana Kowalaka, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego we Wrocławiu insp. dr Andrzeja Łuszyczyna oraz opiekunów roku, siedmiu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odebrało świadectwa ukończenia Menedżerskich Studiów Podyplomowych.

Złote gody  »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie ug
Państwo Anna i Aleksander Wronowscy zostali odznaczenie medalem za długoletnie pożycie małżeńskie.

Dzisiaj w Polsce, jutro w KADRZE »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (prg/dk)
Jesień nabiera rozpędu, nie bez powodu więc pojęcie długich jesiennych wieczorów nabiera prawdziwego znaczenia.

Na wyspę za darmo »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (prg)
Już za nieco ponad tydzień z Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej przeniesiemy się na wyspę surowej acz pięknej przyrody, gejzerów, wulkanów, elfów, duchów i trolli.

Pięćdziesiątka w „3” »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (prg)
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Środzie Śląskiej na piątek (12.10) zaprosiła absolwentów, byłych i obecnych nauczycieli, uczniów i wszystkich, komu nasza „tysiąclatka” jest bliska, do wzięcia udziału w obchodach 50 rocznicy jej powstania.

Turniej o puchar Wincentego Witosa »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (ers)
Już siódmy raz PZSP nr 2 w Środzie Śl. zorganizował turniej piłki nożnej o puchar swojego patrona. Zawody odbyły się 1 października na średzkim orliku.

Młodzieżowa rada w sejmie »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (opr. ers)
Młodzieżowa Rada Powiatu Średzkiego gościła w Warszawie. Młodzi radni zwiedzili budynek sejmu i pospacerowali po Starym Mieście.

Szlachetni patroni  »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (ers)
Po raz dwunasty organizowana jest akcja pn. SZLACHETNA PACZKA. W naszym powiecie patronują jej starosta średzki oraz wójtowie Udanina i Malczyc.

Męska rzecz »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (ers)
13 października w siłowni Atletica w Środzie Śląskiej odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Mężczyzn. Wśród patronów są lokalne władze – starosta oraz burmistrz.

Dla poszukujących pracy i pracowników »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (ers)
Z myślą o poszukujących pracy, absolwentach, a także osobach chcących zmienić pracę w średzkim starostwie zorganizowano VIII Powiatowe Targi Pracy.

Awanse zawodowe nauczycieli  »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (ers)
Na ostatniej sesji rady powiatu dziewięciu nauczycieli ze szkół prowadzonych przez powiat odebrało z rąk starosty akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

„Twarze Średzkiej Bezpieki” W Udaninie »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (opr. ers)
Prawie przez miesiąc w sali narad Urzędu Gminy w Udaninie prezentowana była wystawa „Twarze Średzkiej Bezpieki”.

23. sesja rady powiatu  »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (ers)
Wiele tematów oraz wniosków pojawiło się na ostatniej sesji Rady Powiatu w Środzie Śląskiej.

XXIII sesja Rady Miejskiej »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (prg)
Tematów istotnych dla gminy podczas sesji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej nie brakuje. Podobnie było na ostatniej.

GP wręczona »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (p.z.w.)
Puchar Jesieni i finał tegorocznej Grand Prix Koła ZPW nr 20 w Środzie Śląskiej rozegrano 7 października na akwenie „Kajaki” w Środzie Śląskiej.

Nasza gmina w Wielkim Finale »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie (prg)
Turnieje Eliminacyjne I Mistrzostw Aglomeracji Wrocławskiej rozegrano 29 września w Oławie, Trzebnicy, Wrocławiu i Środzie Śląskiej. Gościem honorowym eliminacji średzkich był olimpijczyk Mieczysław Rutyna.

Prace kanalizacyjne w części Mrozowa »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie ug
Odebrano prace przy wykonywaniu kanalizacji sanitarnej i deszczowej w ulicach: Kościuszki, Słonecznej, Widokowej i Kwiatowej w miejscowości Mrozów.

Dzień Życzliwości »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie ug
W ramach obchodów odbyło się spotkanie Partnerstwa Lokalnego oraz spotkanie członków Zespołu Interdyscyplinarnego.

X Matematyczny Marsz na Orientację »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie ug
W sobotę, 6 października uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Miękini wzięli udział w X edycji Wrocławskich Matematycznych Marszów na Orientację, organizowanych przez Fundację Matematyków Wrocławskich. Tym razem trasa marszu wiodła ścieżkami, skwerami i zaułkami wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie Magdalena Kozuszko
Wiesław Drabik – autor ponad 150 wspaniałych, rymowanych książek dla dzieci odwiedził 4 października Malczyce.

Turniej Wsi zakończony »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie uk
W Świdnicy Polskiej zostały przeprowadzone ostatnie konkurencje Turnieju Wsi. Uczestniczyło w nim 10 sołectw z gminy Kostomłoty.

Twoja Wiedza, Twoja Firma »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie ug
W ramach projektu "Twoja wiedza. Twoja firma. Zarzuć sieci współpracy" w Gimnazjum w Kostomłotach odbyło się pierwsze spotkanie Salonu Społeczno – Naukowo – Gospodarczego pt. „Szkoła? Miejsce kształcenia osób dorosłych?”.

Wystawa Jerzego Omelczuka  »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie Magdalena Kozuszko, zdjęcia Justyna Tokarz
Nie było jeszcze takiej wystawy w Malczycach i nie było tu artysty formatu Jerzego Omelczuka.

Nowa droga w Mazurowicach »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie ug
3 października nastąpił odbiór końcowy zadania pn.: „Mazurowice droga dojazdowa do gruntów rolnych”. Nawierzchnię ulicy Kolejowej pokryto z betonu asfaltowego, wzmocniono wjazdy na posesję, wzmocniono pobocza kruszywem i przedłużono odwodnienie drogi.

Spinn podSUMowanie »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie (red)
30 września na Odrze kończyli sezon sportowy spinningiści z Koła PZW w Malczycach.

Skarb w Narodowym »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie (red)
Do końca roku Skarb Średzki będzie i nie będzie. Będzie we Wrocławiu, więc nie będzie go w Środzie.

8. kolejka – ósma wygrana »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie red
Dumni mogą być wszyscy, którzy trzymali kciuki ale przede wszystkim sami zawodnicy, trener i rodzice młodzików MLKS Polonia Środa Śląska.

Srebrni karatecy  »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie (bb/red)
6 października w Legnicy odbyły się XXI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate WKF. Wśród stu siedemdziesięciorga zawodników z dwunastu nie tylko dolnośląskich klubów nie zabrakło karateków ze Środy Śląskiej.

Sprawca ciężkiego uszkodzenia ciała zatrzymany  »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie pol
Zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała usłyszał 28-letni mężczyzna, który podczas nieporozumienia ze znajomym, pchnął go tak mocno, że ten uderzając głową o ścianę stracił przytomność.

Pomoc przyszła na czas »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie pol
Policjanci ze Środy Śląskiej pomogli 79-letniej kobiecie, która nie potrafiła odnaleźć drogi do mu. Kobieta zbłądziła w lesie podczas grzybobrania. Przez kilka godzin 79-latka szukała drogi do domu wędrując po lesie.

Hotelowy złodziejaszek zatrzymany »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie pol
Wykorzystując nieuwagę pracownicy hotelu wszedł do pomieszczenia gospodarczego, skąd zabrał portfel i przez nikogo nie niepokojony oddalił się.

Przerzucali olej przez płot »
Tekst opublikowany 2012-10-04, opracowanie pol
Średzcy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży oleju opałowego. Ich łupem padło 130 litrów o wartości blisko 600 złotych.

Nasi gliniarze znowu nieźle kopali »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie pol
Kolejne IV miejsce drużyny KPP w Środzie Śląskiej, tym razem w XIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Nowy basen – dlaczego tak wygląda? »
Tekst opublikowany 2012-10-02, opracowanie rr
Basen przy ul. Kilińskiego to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji. Nie będziemy już musieli dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów do najbliższej pływalni, zyskaliśmy też interesujący obiekt w malowniczej i popularnej części miasta, tzw. „Kajakach”. Dlaczego przybrał taka formę?

Samochód ratowniczo – gaśniczy dla Lutyni »
Tekst opublikowany 2012-10-02, opracowanie ug
Gmina Miękinia otrzymała dotację na zakup lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Lutynia.

Będzie most, ale trzeba go spiąć z A4! »
Tekst opublikowany 2012-10-02, opracowanie rr
Podpisany został akt erekcyjny oraz wmurowano kamień węgielny pod budowę mostu na Odrze łączącego gminę Miękinia z Brzegiem Dolnym. - Obecny układ i techniczne parametry dróg komunikujących most z drogą krajową są niewystarczające dla prognozowanego zwiększenia ruchu drogowego, dlatego też tak bardzo zależy mi na wybudowaniu drogi stanowiącej obwodnicę Miękini - mówi Jan Marian Grzegorczyn – wójt Gminy Miękinia.

Masz okazję pomóc »
Tekst opublikowany 2012-10-01, opracowanie (ers)
SZLACHETNA PACZKA 2012 rozpoczęła się na dobre! W całej Polsce, również w naszym powiecie trwają poszukiwania wolontariuszy, którzy dotrą do rodzin w trudnej sytuacji.

Dzisiaj
Niedziela 16 maja 2021
Imieniny
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości

reklama
Nieruchomości Środa Śląska

OtoSroda.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl