Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 71 informacji. Wszystkie poniżej.

Przybywa polskich Niemców »
Tekst opublikowany 2013-08-26, opracowanie INTERIA.PL
Niemieckie paszporty otrzymało w zeszłym roku 4 496 Polaków - podał Federalny Urząd Statystyczny w Wiesbaden. Liczba Polaków, którzy zmienili obywatelstwo na niemieckie, wzrosła w porównaniu z rokiem 2011 o 5 proc.

Dały sobie szansę »
Tekst opublikowany 2013-08-25, opracowanie pol
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Udaninie realizuje projekt systemowy „Zainwestuj w siebie – daj sobie szansę”, będący częścią Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach priorytetu: „Promocja integracji Społecznej”.
Zdjęć: 2  

Remont ul. Chmielowej  »
Tekst opublikowany 2013-08-25, opracowanie ug
Rozpoczął się, długo oczekiwany przez mieszkańców, remont drogi powiatowej (ul. Chmielowej) w Miękini.
Zdjęć: 1  

Jerzy Kapłański – Wernisaż w SOK w Miękini »
Tekst opublikowany 2013-08-25, opracowanie ug
W Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Jerzego Kapłańskiego MALARSTWO.
Zdjęć: 1  

Fotokonkurs jeszcze trwa »
Tekst opublikowany 2013-08-25, opracowanie (prg)
Wraz z UMWD we Wrocławiu przypominamy, że trwa (i powoli dobiega końca) konkurs fotograficzny „Przed i po – RPO”. Zdjęcia inwestycji powstałych dzięki funduszom UE i za pośrednictwem RPO można przesyłać jeszcze do 30 sierpnia.
Zdjęć: 1  

Basen na chwilowej przerwie »
Tekst opublikowany 2013-08-23, opracowanie (śpw.prg)
Jak czytamy na stronach internetowych Średzkiego Parku Wodnego, w dniach 26-30 sierpnia cały obiekt ŚPW będzie zamknięty.
Zdjęć: 1  

Gminna droga odebrana »
Tekst opublikowany 2013-08-23, opracowanie ug
Wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz wraz z Komisją dokonała odbioru drogi gminnej Różana – Drogomiłowice. Wykonawcą robót była Firma „EL-TECH” z Wrocławia.
Zdjęć: 2  

Dożynkowe konkursy rozstrzygnięte »
Tekst opublikowany 2013-08-23, opracowanie ug
Podczas pierwszego dnia Festiwalu Lata w Miękini rozstrzygnięte zostały konkursy na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz najciekawsze stoisko wiejskie.
Zdjęć: 1  

Słup – inicjatywa nagrodzona »
Tekst opublikowany 2013-08-23, opracowanie (ko/prg)
Rozstrzygnięto konkurs pod nazwą „Inicjatywa partnerstwa Krainy Łęgów Odrzańskich 2012”, ogłoszony przez Lokalną Grupę Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich”.
Zdjęć: 1  

Nowe miasto – nowy powiat »
Tekst opublikowany 2013-08-23, opracowanie (prg)
Kilka dni temu, o czym miło nam poinformować, światło dzienne ujrzał nowy plan miasta Środy Śląskiej i zaktualizowana mapa powiatu średzkiego.

8 umów na 2,5 miliona  »
Tekst opublikowany 2013-08-23, opracowanie (prg)
Po raz kolejny Gmina Środa Śląska udanie finiszowała w „wyścigu” po unijne dotacje. W efekcie blisko dwa i pół miliona złotych dofinansowania otrzyma z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Zdjęć: 2  

Odnaleźli Zaporę i Łupaszkę! »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie niezalezna.pl
Hieronim Dekutowski "Zapora", Zygmunt Szendzielarz "Łupaszka", Władysław Borowiec "Żbik", Henryk Borowski "Trzmiel" są wśród dziewięciu zidentyfikowanych ofiar komunistycznego terroru, których szczątki znaleziono na tzw. Łączce.

Najnowszy sondaż  »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie niezalezna.pl, wp.pl
Na Prawo i Sprawiedliwość chce głosować 35 proc. Polaków, Platformę Obywatelską wybrałoby 22 proc. Polaków - wynika z najnowszego sondażu Wirtualnej Polski zrealizowanego przez Homo Homini.

Małe Projekty – duża rzecz »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie (prg)
W ostatnich tygodniach Gmina Środa Śląska zakończyła realizację kolejnych inwestycji dzięki środkom pozyskanym z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – Małe Projekty.
Zdjęć: 2  

BP już prawie na + »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie (prg)
Trwa i powoli zmierza do finału realizacja zadania w ramach Programu Wieloletniego Kultura +, Priorytet „Biblioteka+. Infrastruktura bibliotek.”
Zdjęć: 1  

Wicemistrzyni Polski z Malczyc »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie ug
Na Bydgoskim torze Brdyujście odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kajakarstwie. Bardzo dobrze na zawodach zaprezentowała się zawodniczka Steru Malczyce Natalia Prokop.
Zdjęć: 2  

10 lat iDomu Opieki Caritas w Malczycach  »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie ug
W sierpniu uroczyście obchodzono Jubileusz 10- lecia działalności Domu Opieki Caritas Archidiecezji Wrocławskiej im. Sługi Bożego ks. Jana Schneidera w Malczycach.
Zdjęć: 4  

Arcybiskup Jeremiasz w Malczycach »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie ug
Cerkiew prawosławna w Malczycach gościła abp. Jeremiasza w ramach całorocznych wizyt duszpasterskich poszczególnych parafii.
Zdjęć: 2  

IV Festyn Trzeźwościowy w Konarach »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie LeV
Mszą Świętą rozpoczęto IV Festyn Trzeźwościowy, który odbył się w Konarach. Jego celem było propagowanie trzeźwego spojrzenia na świat, działania profilaktyczne zapobiegające patologiom społecznym oraz zagospodarowanie dzieciom czasu wolnego.
Zdjęć: 15  

Eko-edukacja w Brodnie »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie (prg)
Całkiem niedawno zakończono w Brodnie układanie nowych chodników, a już mówi się o nowej… ścieżce. Tym razem ekologiczno-przyrodniczej.
Zdjęć: 1  

Święta plonów rozpoczęte »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie (prg)
Naturalną koleją rzeczy, zgodnie z tradycją, po czasie siewu i zbiorów przychodzi chwila oddechu – dobry czas na świętowanie. Święta plonów, popularne dożynki, trwają już także w sołectwach gminy Środa Śląska.
Zdjęć: 1  

W hołdzie żołnierzom i historii »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie (prg)
Burmistrz Środy Śląskiej z radnymi i mieszkańcami Środy Śląskiej uczcili 15 sierpnia 93 rocznicę „cudu nad Wisłą” – od roku 1992 obchodzoną jako Dzień Wojska Polskiego.
Zdjęć: 4  

IV Festiwal Lata za nami »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie ug
Już po raz czwarty w Miękini odbył się Festiwal Lata, który z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę widzów. W tym roku ponownie padł rekord publiczności.
Zdjęć: 7  

Otwarcie drogi w Krępicach »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie ug
W obecności wojewody dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy, marszałka województwa Rafała Jurkowlańca, starosty średzkiego Sebastiana Burdzego, wójt Jan Marian Grzegorczyn otworzył zmodernizowaną drogę powiatową nr 2058D w Krępicach.
Zdjęć: 1  

Obóz językowy we Francji »
Tekst opublikowany 2013-08-22, opracowanie Małgorzata Mońka
W nagrodę za wysiłek włożony w naukę języka francuskiego grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Karczycach spędziła tydzień wakacji we Francji.
Zdjęć: 5  

Co wystraszyło młodych prawników? »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie INTERIA.PL/rp.pl
W tym roku znacznie mniej absolwentów prawa będzie zdawać na aplikację adwokacką i radcowską.

Letni festyn na Lipowej »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie (prg)
Rekreacyjne podsumowanie dobiegających końca wakacji odbyło się 18 sierpnia na boisku przy ul. Lipowej.
Zdjęć: 1  

Ponad pół miliona dla Kaplera  »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie INTERIA.PL/niezalezna.pl
Zgodnie z decyzją warszawskiego sądu, Narodowe Centrum Sportu ma wypłacić swojemu byłemu szefowi Rafałowi Kaplerowi ponad pół miliona zł wraz z odsetkami tytułem wynagrodzenia dodatkowego za sprawowanie funkcji. Wyrok jest nieprawomocny.

Najstarsze ślady człowieka w Środzie Śląskiej »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie Grzegorz Borowski
Wielu mieszkańców naszego miasta ma świadomość prastarej metryki Środy Śląskiej sięgającej czasów Henryka Brodatego, a może i nieco wcześniejszych.
Zdjęć: 2  

Śniadanie z historią kolarstwa »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie oto
Blisko 50 kolarzy wystartowało w VII Jeździe Indywidualnej na Czas "Śniadanie Mistrzów". Na starcie w Wilkszynie stanęła "historia polskiego kolarstwa" Jan Faltyn.
Zdjęć: 5  

Fakt: Minister wyda 3 mln zł na telefony »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie INTERIA.PL/FAKT
"Minister Sławomir Nowak i jego podwładni budują linie kolejowe w żółwim tempie. To nie przeszkadza, aby nagradzać pracowników nowymi telefonami, wartymi miliony złotych" - oburza się "Fakt".

SE: Córka Rostowskiego dalej pracuje dla rządu »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie Super Express/INTERIA.PL
"Super Express" ujawnia, że Maya Rostowska, córka wicepremiera i ministra finansów, nadal pracuje w rządowej instytucji.

RMF24: Rostowski sam wypuścił informację o dymisji? »
Tekst opublikowany 2013-08-21, opracowanie INTERIA.PL/RMF24.PL
To sam Jacek Rostowski mógł stać za rozpuszczeniem wczorajszej plotki o swojej dymisji. Taką tezę stawiają zagraniczni dziennikarze biznesowi i ekonomiści.

Apartamenty wakacyjne – dobra lokata kapitału? »
Tekst opublikowany 2013-08-20, opracowanie Jarosław Mikołaj Skoczeń, ekspert nieruchomości ot
Przyglądając się ofercie rynku apartamentów wakacyjnych w Polsce można stwierdzić, że rynek podnosi się po wyraźnym spowolnieniu, które miało miejsce w minionych 3-4-latach. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że w szczytowym momencie popularności tego segmentu w Polsce (2007 i I poł. 2008 r.) dodatkowym bodźcem do rozwoju rynku był popyt stricte spekulacyjny, tj. inwestorzy, którzy w zakupie apartamentu (niekiedy pakietu apartamentów) w kurorcie wypoczynkowym upatrywali bardzo korzystnej lokaty kapitału, która przyniesie duże zyski w niedalekiej przyszłości.

Nie będzie pomocy dla kredytobiorców »
Tekst opublikowany 2013-08-20, opracowanie INTERIA.PL
Polskich banków nie stać na pomoc dla kredytobiorców, którzy spłacają kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. Według Komisji Nadzoru Finansowego, pomysł PiS-u, by polski rząd poszedł w ślady Hiszpanii, Węgier, czy Chorwacji jest nierealny.

Reklamacja bez paragonu »
Tekst opublikowany 2013-08-12, opracowanie Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Powiatowy Rzecznik Konsumentów przypomina - żaden przepis prawa nie uzależnia skuteczności złożenia reklamacji od posiadania paragonu.
Zdjęć: 1  

Dokąd latamy z Wrocławia? »
Tekst opublikowany 2013-08-09, opracowanie otomedia.pl
Malaga i Alicante – te dwa hiszpańskie miasta otwierają pierwszą trójkę najchętniej wybieranych tanich, wakacyjnych połączeń Portu Lotniczego Wrocław.
Zdjęć: 1  

Rolniczy protest zawieszony »
Tekst opublikowany 2013-08-09, opracowanie Dominika Panek,(www.tvr24.pl)
Były szumne zapowiedzi o proteście, Grudziądz miał tonąć w korkach za sprawą blokady strategicznych tras ... tymczasem rolnicy odpuścili.

PO : PiS - 11 proc. różnicy »
Tekst opublikowany 2013-08-08, opracowanie niezalezna.pl, wp.pl
35 proc. dla PiS, 24 proc. dla PO - takie poparcie otrzymałyby te partie, gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku sierpnia - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Homo Homini dla Wirtualnej Polski.

Prezydent RP twarzą wirusa »
Tekst opublikowany 2013-08-08, opracowanie rtr
W Internecie pojawiły się nowe odmiany wirusów typu ransomware (z ang.: ransom – okup, software – oprogramowanie), które blokują użytkownikom w całej Europie dostęp do komputerów.
Zdjęć: 6  

Mój pierwszy dzień »
Tekst opublikowany 2013-08-08, opracowanie tvp
Rzadko zdarza się, by telewizja o swoim programie informowała inaczej niż za pośrednictwem „zwiastunów” emitowanych na własnej antenie. Tym razem zorganizowała konferencję prasową.
Zdjęć: 5  

Oto kolos z Odry! »
Tekst opublikowany 2013-08-08, opracowanie PZW7/Kąty Wrocławskie
198 cm, 62 kg, 80 minut walki, 1500 m po wodzie, 16 cm wobler, to parametry opisujące walkę z ogromną rybą.
Zdjęć: 6  

Złodzieje z ogłoszenia »
Tekst opublikowany 2013-08-08, opracowanie pol
Zatrzymani trzej sprawcy kradzieży z włamaniem oraz odzyskany motocykl wyczynowy o wartości 3 tysięcy złotych to wynik działań podjętych przez średzkich policjantów.

Kto weźmie ogródki działkowe? »
Tekst opublikowany 2013-08-06, opracowanie INTERIA.PL
Posłowie PO chcą uwłaszczenia dla działkowców. Gminy i Polski Związek Działkowców na razie mówią "nie" - donosi"Rzeczpospolita".

ND: Na koszt państwa »
Tekst opublikowany 2013-08-05, opracowanie ND/INTERIA.pl
Pobiera niemal 6 tysięcy złotych emerytury, jednak w sądzie broniony jest przez adwokata z urzędu. "Nasz Dziennik" informuje, że za reprezentowanie oskarżonego o zbrodnie komunistyczne byłego naczelnego prokuratora wojskowego płaci państwo.

GPC: Rząd chce zamieszek »
Tekst opublikowany 2013-08-05, opracowanie GPC/INTERIA.PL
Z dokumentów Ministerstwa Środowiska i ONZ-etu, do których dotarła "Gazeta Polska Codziennie", wynika, że propozycja, aby konferencja klimatyczna odbyła się 11 listopada akurat w Warszawie, to pomysł polskiego rządu.

Grunty rolne –w górę  »
Tekst opublikowany 2013-08-03, opracowanie Emmerson S.A.
W I półroczu 2013 r. zainteresowanie gruntami rolnymi sprzedawanymi przez Agencję Nieruchomości Rolnych było niższe niż przed rokiem. Mimo to po raz kolejny odnotowano wzrost średniej ceny sprzedaży.
Zdjęć: 1  

Data szczytu prowokacją? »
Tekst opublikowany 2013-08-02, opracowanie INTERIA.pl
Jarosław Kaczyński uważa, że organizacja szczytu klimatycznego w dniu Święta Niepodlełgości 11 listopada to czysta prowokacja.

Zabójca z Malczyc aresztowany »
Tekst opublikowany 2013-08-02, opracowanie pol
Policjanci ze Środy Śląskiej zatrzymali zabójcę 82-letniej mieszkanki gminy Malczyce. Sprawca od stycznia ukrywał się na terenie Słowenii.
Zdjęć: 2  

Fakt: 6,5 mln na podwyżki dla urzędników  »
Tekst opublikowany 2013-08-02, opracowanie INTERIA.PL/Fakt
"Pieniędzy dla szpitali jest coraz mniej, ale urzędnikom pensje rosną. Jakbyśmy mieli najlepszą służbę zdrowia na świecie - oburza się "Fakt".

Skuteczna egzekucja »
Tekst opublikowany 2013-08-02, opracowanie ug
„Przebudowa nawierzchni drogi gminnej Udanin- Dźwigórz. Etap II" to zadanie, które wcześniej zostało już wykonane. Niestety droga po okresie zimowym zaczęła się kruszyć.
Zdjęć: 1  

Spotkanie z sołtysami »
Tekst opublikowany 2013-08-02, opracowanie ug
Wejście w życie tzw "ustawy śmieciowej" i jej funkcjonowanie od 1 lipca oraz organizacja Dożynek Gminnych sprawiło, że 17 lipca w Urzędzie Gminy Udanin odbyło się kolejne spotkania wójta z sołtysami.
Zdjęć: 1  

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne »
Tekst opublikowany 2013-08-02, opracowanie ug
Zintegrowane Inwestycje Terytorialne (ZIT) to nowy instrument finansowy zaproponowany przez Komisję Europejską, który ma przyczynić się do poprawy wykorzystania środków unijnych.
Zdjęć: 1  

Zapraszamy na Dzień Wojska »
Tekst opublikowany 2013-08-02, opracowanie (prg)
Kolejna, 93., rocznica „cudu nad Wisłą”, a od 21 lat święto Wojska Polskiego, już 15 sierpnia.

Uwaga nadchodzi żar »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie imgw
Wrocławskie Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega mieszkańców regionu przed jutrzejszymi upałami.
Zdjęć: 1  

Przebudowa drogi Różana- Drogomiłowice  »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
- Mieszkańcy sołectw Różana i Drogomiłowice czekali na tą przebudowę wiele lat - podkreśla wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz.
Zdjęć: 2  

Sfotografuj zmiany »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie (ers)
Urząd Marszałkowski we Wrocławiu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Przed i po – RPO”.
Zdjęć: 1  

Konkurs na najpiękniejszy wieniec »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie (ers)
Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku średzkie starostwo wyłoni najpiękniejszy wieniec dożynkowy Powiatu Średzkiego.
Zdjęć: 1  

O Gigantach na wakacjach »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie (prg)
Wakacje na półmetku co jednak nie przeszkadza, by cofnąć się na chwil parę do zakończenia minionego roku szkolnego.
Zdjęć: 1  

Środa dla Królowej Sportu »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie (prg)
Program Budowy Urządzeń Lekkoatletycznych „Dolny Śląsk dla Królowej Sportu” jest realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Co ważne szczególnie, uczestniczy w nim także Środa Śląska.
Zdjęć: 3  

Praktyczne wskazówki z gminy »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie um
Dobiegł końca pierwszy miesiąc nowej śmieciowej rzeczywistości. Dla ułatwienia mieszkańcom wdrożenia nowych reguł odbioru śmieci gmina Środa Śląska na oficjalnych stronach internetowych utworzyła zakładkę GOSPODARKA ŚMIECIOWA.

Oświetlenie na boiskach wielofunkcyjnych »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
W Głosce, Mrozowie i niedługo we Wróblowicach będzie można dłużej korzystać z obiektów sportowych.
Zdjęć: 1  

Krzyż Oficerski dla prof. Rudolfa Lenza »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
W Miękini miała miejsce uroczystość wręczenia Krzyża Oficerskiego Orderu Zasługi RP prof. Rudolfowi Lenzowi przez Aleksandra Marka Skorupę wojewodę dolnośląskiego.
Zdjęć: 1  

Nowy sprzęt w ZUK Miękinia »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
Ekipa komunalna Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini – otrzymała nowy sprzęt do zimowego i letniego utrzymania dróg gminnych.
Zdjęć: 5  

Rewitalizacja stadionu sportowego  »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
Gmina Malczyce rozpoczęła realizację zadania pn. ”Rewitalizacja stadionu sportowego w Malczycach”.
Zdjęć: 1  

2. za nami – czekamy na 3. »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie (j.l.)
Rok minął szybko a czekać było warto. II – tym razem międzynarodowy – Festiwal Kultury Ludowej odbył się w Środzie Śląskiej.
Zdjęć: 7  

Sukcesy Piotra Mazura »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
W dniach 5- 7 lipca w Bydgoszczy odbyły się 75 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym.
Zdjęć: 3  

Wizyta gości z Niemiec »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
W dniach od 29 czerwca do 7 lipca 2013 Stowarzyszenie „Tschammendorf/ Niederschlesien (Samborz/Dolny Śląsk) razem ze "Stowarzyszeniem Środy Śląskiej" z Hameln wzięło udział w wizycie na Dolnym Śląsku. Goście odwiedzili m.in. Środę Śląską, Kostomłoty i Samborz.
Zdjęć: 1  

Projekt na półmetku »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie (ers)
Zgodnie z planem przebiega realizacja 6. edycji projektu „Szczęśliwi, bo razem”, którym objęto 39 niepełnosprawnych mieszkańców naszego powiatu.
Zdjęć: 4  

Turniej o Puchar Wójta »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie ug
Na boisku sportowym w Jarosławiu odbył się turniej o Puchar Wójta Gminy Udanin. Na zawody przybyły cztery zespoły: KS FC Jarosław, Orzeł Pichorowice, Old Boys oraz UKS Tęcza Ujazd Górny.
Zdjęć: 3  

II Festiwal Solidarności »
Tekst opublikowany 2013-08-01, opracowanie (ers)
Konferencja nt. związków zawodowych oraz wystawa w muzeum to niektóre z imprez towarzyszących II Festiwalowi Solidarności. Ich organizację wsparło średzkie starostwo.
Zdjęć: 7  

Dzisiaj
Niedziela 16 maja 2021
Imieniny
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości

reklama
Nieruchomości Środa Śląska

OtoSroda.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl