Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 78 informacji. Wszystkie poniżej.

Przykościelny grobowiec z Wilkowa Średzkiego »
Tekst opublikowany 2013-11-29, opracowanie Grzegorz Borowski
Współcześnie w Polsce prowadzi się liczne prace konserwatorskie przy niewielkich wiejskich kościółkach. Realizowane są one przez lokalne społeczności, nierzadko przy wsparciu środkami zewnętrznymi.
Zdjęć: 4  

Warto przyjść »
Tekst opublikowany 2013-11-28, opracowanie (ers)
Masz pomysł na przyszłość? Przyjdź na indywidualne konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich – 4 grudnia, Starostwo Powiatowe w Środzie Śl.

Spotkanie z pracodawcami »
Tekst opublikowany 2013-11-28, opracowanie (ers)
Uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych spotkali się z lokalnymi pracodawcami. Spotkanie nosiło tytuł „Jakich absolwentów oczekuje średzki rynek pracy?”.
Zdjęć: 1  

Medale karateków »
Tekst opublikowany 2013-11-28, opracowanie rtr
W Legnicy odbyła 14 edycja European Cuprum Cup w Karate WKF, której organizatorem był miejscowy klub TORA.
Zdjęć: 2  

Polska nie wykorzysta unijnych pieniędzy? »
Tekst opublikowany 2013-11-28, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
- To niesłychane, ale poza machaniem plikiem dokumentów z Komisji Europejskiej premier Donald Tusk nie przedstawił żadnego planu współfinansowania unijnych inwestycji - alarmują eksperci.

Diler wpadł »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie pol
Średzcy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, przy którym znaleźli środki odurzające - marihuanę i amfetaminę. Część narkotyków ukryta była również w jego samochodzie wraz z wagą elektroniczną.
Zdjęć: 1  

Każdego można wrobić w wypadek? »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie Malwina Wrotniak-Chałada, Bankier.pl
Zagrożeniem na polskich drogach są nie tylko słabe umiejętności innych kierowców. Niebezpieczeństwo stanowią też oszuści, którzy celowo powodują lub fingują wypadki, żerując na nieświadomości przypadkowych ludzi.

Bal Jesiennych Straszydeł »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie ug
W Publicznym Przedszkolu w Malczycach odbył się bal. Nie przyszły tam Księżniczki i Rycerze tylko... STRASZYDŁA.
Zdjęć: 3  

Zadzwonisz 112 odbierze WCPR »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie (opr. ers)
Od 28 listopada wszystkie zgłoszenia na numer 112 z obszaru Dolnego Śląska będą odbierane w Wojewódzkim Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Operatorzy WCPR będą je przekierowywać do właściwych służb ratunkowych.
Zdjęć: 1  

Nepomucen znów w Ciechowie  »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie (ers)
Po pięciu miesiącach renowacji św. Jan Nepomucen wrócił do Ciechowa. Pięciometrowy i ważący półtorej tony obelisk prezentuje się wspaniale.
Zdjęć: 3  

Namaluj magię świąt  »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie (ers)
Zapraszamy osoby lubiące prace plastyczne, a także magię świąt Bożego Narodzenia do udziału w konkursie „Moja świąteczna pocztówka”. Prace można przesyłać do 4 grudnia, najlepsza z nich trafi na kartkę powiatu.
Zdjęć: 1  

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie (ers)
Sto trzydzieści dwie regulaminowe prace wpłynęły na konkurs fotograficzny „Zdjęcie na kalendarz”. Jury konkursu postanowiło nagrodzić i wyróżnić trzynaście z nich.
Zdjęć: 2  

Niemcy: płace minimalne, płatne autostrady, niższy wiek emerytalny »
Tekst opublikowany 2013-11-27, opracowanie INTERIA.PL
CDU/CSU i SPD osiągnęły w środę nad ranem porozumienie w sprawie umowy koalicyjnej, która ma stanowić podstawę programową nowego rządu Angeli Merkel.

Kiedy obowiązkowe „zimówki” »
Tekst opublikowany 2013-11-26, opracowanie Justyna Halaś/VOTUM S.A.
Pomimo wielu projektów w Polsce nadal brakuje regulacji prawnych obligujących kierowców do zakładania w samochodach opon zimowych.

Nowy zarząd dolnośląskiej PO  »
Tekst opublikowany 2013-11-26, opracowanie otomedia.pl
Rada dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej wybrała zarząd regionu tej partii. Nie ma w nim byłego szefa struktur regionalnych Grzegorza Schetyny.

"Rz": Młodzi skazani na wyjazd »
Tekst opublikowany 2013-11-26, opracowanie INTERIA.PL/Rzeczpospolita
Szansę widzą tylko 
w emigracji. Młodzi Polacy tracą wiarę, że w kraju czeka ich coś dobrego - czytamy na stronach "Rzeczpospolitej".

Najnowszy sondaż „Rz”: PO – 19 proc. »
Tekst opublikowany 2013-11-25, opracowanie "Rz"
Rekonstrukcja rządu nie pomogła PO. Gdyby wybory odbyły się teraz, na Platformę zagłosowałoby zaledwie 19 proc. badanych.

XV finał konkursu wiedzy o Policji  »
Tekst opublikowany 2013-11-25, opracowanie pol
Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej już drugi raz organizowała finał rejonowy dla okręgu wrocławskiego konkursu wiedzy o Policji pn.: "Razem Bezpieczniej". Poprzedni odbył się w 2005 r., również w średzkim Domu Kultury.
Zdjęć: 9  

Doda skoczy w Hali Stulecia »
Tekst opublikowany 2013-11-25, opracowanie otomedia.pl
Doda ponownie skoczy w tłum… ale tym razem z dużo większej sceny - we wrocławskiej Hali Stulecia, w której samych multimediów będzie 260 m2.
Zdjęć: 2  

Polskie szklane kule podbijają świat »
Tekst opublikowany 2013-11-25, opracowanie Jarosław Mikołaj Skoczeń/Emmerson Realty S.A
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, tradycyjnie zaraz po 1 listopada supermarkety zalała fala ozdób choinkowych.
Zdjęć: 7  

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień  »
Tekst opublikowany 2013-11-25, opracowanie M.M LeV
W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Udaninie, panie bibliotekarki Małgorzata Meusz i Mirosława Babicka, zaprosiła uczniów do udziału w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień.
Zdjęć: 2  

Szybko rośnie liczba samobójstw »
Tekst opublikowany 2013-11-24, opracowanie INTERIA.PL/DGP
Tempo wzrostu śmierci samobójczych w Polsce jest tak wysokie, jak w ratującej się przed bankructwem Grecji. Z Marią Jarosz, socjolog z Instytutu Studiów Politycznych PAN, kierownikiem Zakładu Przemian Społecznych i Gospodarczych, rozmawia Barbara Sowa.

Szukają ofiar fałszywych policjantów  »
Tekst opublikowany 2013-11-23, opracowanie pol
Wyłudzali pieniądze za seks z nieletnią. Legniccy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o podszywanie się pod policjantów. Dwóch mężczyzn w wieku 21 i 33 lat, mieszkańców Legnicy oraz 33 – letnia kobieta trafili do policyjnego aresztu.
Zdjęć: 2  

Uczyli się ratować »
Tekst opublikowany 2013-11-22, opracowanie M.Jahn
Uczniowie klasy II szkoły podstawowej w Lutyni wzięli udział w szkoleniu i warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej, które zostały przygotowane przez mamę jednej z uczennic.
Zdjęć: 6  

Święto wspinaczki we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2013-11-22, opracowanie otomedia.pl
W najbliższą sobotę i niedzielę na ścianie wspinaczkowej Tarnogaj przy ul. Nyskiej we Wrocławiu zorganizowane zostaną jedne z największych amatorskich zawodów wspinaczkowych w Polsce. Do udziału zgłosiło się 250 zawodników.
Zdjęć: 1  

Abolicja w ZUS-ie »
Tekst opublikowany 2013-11-22, opracowanie INTERIA.PL
Po 9 miesiącach drążenia tematu Komisja Europejska ogłosiła, że nie ma uwag do uchwalonej rok temu przez Sejm ustawy odpuszczającej składki ubezpieczeniowe. Mogą z niej skorzystać wszyscy - informuje "Dziennik Polski".

Wysoki poziom konkursowych występów »
Tekst opublikowany 2013-11-21, opracowanie IG
W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Miękini, odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.
Zdjęć: 37  

Muszą zabrać pieniądze OFE »
Tekst opublikowany 2013-11-20, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Dziewięć miliardów złotych - tej wysokości oszczędności będzie musiał wygospodarować w przyszłym roku rząd, jeżeli reforma systemu emerytalnego upadnie, albo gdy nie zostanie wprowadzona na czas.

Gala Stypendialna zDolny Śląsk 2013 »
Tekst opublikowany 2013-11-20, opracowanie otomedia.pl
Na dzisiejszej uroczystości w Filharmonii Wrocławskiej 54 laureatów XIII edycji Konkursu Stypendialnego "zDolny Śląsk" i 7 laureatów Programu Stypendiów Pomostowych otrzymało dyplomy stypendialne.
Zdjęć: 5  

Wrocław-Berlin na wiosnę? »
Tekst opublikowany 2013-11-19, opracowanie otomedia.pl
Linie lotnicze Etihad planują wejść do Polski i przygotowują się do uruchomienia od 1 kwietnia 2014 r. połączeń z Wrocławia do Berlina. Dla podróżnych Portu Lotniczego Wrocław będzie to oznaczało uzupełnienie oferty połączeń dla biznesu, ale nie tylko.
Zdjęć: 1  

5 kilogramów marihuany „na własny użytek”  »
Tekst opublikowany 2013-11-17, opracowanie pol
Narkotyki trzymał w kartonowych pudełkach, plastikowych pojemnikach, w workach na śmieci i w słoiku. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 5 kg suszu roślinnego. Jak twierdził środki odurzające „miał na własny użytek”.
Zdjęć: 1  

Słowackie media zachwycone kibicami »
Tekst opublikowany 2013-11-17, opracowanie INTERIA.PL
Słowackie media, w relacjach z meczu Polska - Słowacja (0-2) zwracają uwagę na zachowanie polskich kibiców.

Kurs sędziowski już w lutym »
Tekst opublikowany 2013-11-16, opracowanie (psspn)
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu i Powiatowa Społeczna Sekcja Piłki Nożnej w Środzie Śląskiej organizują kurs sędziów piłkarskich.
Zdjęć: 1  

Zaproszenie na konsultacje »
Tekst opublikowany 2013-11-16, opracowanie (ers)
Zarząd Województwa Dolnośląskiego rozpoczął konsultacje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Na 27 bm. zaplanowano spotkanie w Środzie Śląskiej.
Zdjęć: 1  

Księginice piękniejsze »
Tekst opublikowany 2013-11-16, opracowanie ug
Dobiega końca realizacja projektu we wsi Księginice pod hasłem "Centrum wsi naszą wizytówką", finansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie VIII".
Zdjęć: 1  

Dobre wyniki i ambitne plany »
Tekst opublikowany 2013-11-16, opracowanie (prg)
W ubiegłym roku zakończyły się dwie strategiczne dla gminy inwestycje związane z budową kanalizacji sanitarnej: więc kanalizacja Środy Śląskiej, Ciechowa i Bukówka połączona z modernizacją średzkiej oczyszczalni ścieków, a także kanalizacja Chwalimierza, Jugowca i Kryniczna.
Zdjęć: 1  

ZUS zbankrutuje przed 2020  »
Tekst opublikowany 2013-11-15, opracowanie INTERIA.PL
Fundacja Republikańska oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców przedstawiły "Raport o sytuacji ZUS", w którym obie organizacje podważają rządowe prognozy dotyczące sytuacji systemu emerytalnego. Według autorów raportu, ZUS zbankrutuje w przeciągu 5-8 lat.

Masowo zamykają apteki »
Tekst opublikowany 2013-11-15, opracowanie Puls Biznesu
Od początku roku w całym kraju zamkniętych zostało 1030 aptek, wynika z abalizy firmy badawczej IMS Health. Zdecydowana większość zamkniętych aptek to placówki indywidualne lub zrzeszone w minisieci składające się z 2-4 aptek.

Ważne przed meczem Polska – Słowacja  »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie otomedia.pl
Bramy Stadionu Wrocław otwarte zostaną już na trzy godziny przed meczem, dlatego organizatorzy zachęcają do przyjazdu na stadion jak najwcześniej, tym bardziej, że na kibiców będzie czekało wiele atrakcji na esplanadzie stadionu.
Zdjęć: 1  

Radni wsparli akcje »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (ers)
554 zł zebrała Młodzieżowa Rada Powiatu Średzkiego dla potrzebujących dzieci. Cegiełką w tej akcji był m.in. kawałek domowego ciasta.
Zdjęć: 1  

Otwarcie mostu i Turniej Tenisa o Puchar Wójta »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie ug
W sali w Głosce rozegrano Turniej o Puchar Wójta Gminy Miękinia, Jana Mariana Grzegorczyna. Turniej rozegrano w związku z otwarciem nowego mostu na Odrze, który połączył Brzeg Dolny i Głoskę.
Zdjęć: 1  

BP już prawie na +  »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (prg/BP)
Trwa realizacja zadania Modernizacja Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej w ramach Programu Wieloletniego Kultura+, Priorytet „Biblioteka+. Infrastruktura bibliotek.”
Zdjęć: 1  

Sprawdzono stan wałów »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (pcz)
Odbył się jesienny przegląd wałów przeciwpowodziowych przebiegających przez teren powiatu średzkiego.
Zdjęć: 3  

Prawie milion złotych na drogi »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie ug
Prawie milion złotych zostało wydatkowane z budżetu gminy Miękinia na modernizację dróg gminnych w 7 miejscowościach.
Zdjęć: 1  

Ryszard Sawczyk najlepszy »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (prg)
W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbył się Finał Dolnośląski Warcabów Stupolowych w ramach XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Środa Śląska pokazała co potrafi.
Zdjęć: 1  

Sukces uczennic Szkoły Podstawowej w Malczycach  »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie AW
Uczniowie szkoły wzięli udział w przesłuchaniu w ramach VIII Ponadregionalnego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wołowie. Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu dzieci musiały przejść eliminacje szkolne.
Zdjęć: 2  

Dzień Seniora w gminie Kostomłoty »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie ug
Jak zawsze w przypadku kostomłockich seniorów nie zabrakło dobrej atmosfery, śpiewu i tańca. Po raz kolejny pokazali, że choć mają już swoje lata, to są młodzi duchem.
Zdjęć: 4  

Pamiętamy o rodakach »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (ers)
Kilka tysięcy zniczy zapłonęło na początku listopada na grobach Polaków na Ukrainie. Ponad dwa tysiące z nich podarowali mieszkańcy naszego powiatu.
Zdjęć: 2  

Działo się »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (rfp)
Bardzo ciekawie wypadł Dzień Otwarty zorganizowany w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Środzie Śląskiej.
Zdjęć: 5  

Kryniczno oddane i odebrane »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (prg)
Dobiegła końca realizacja jednego z większych w tym roku zadań gminy Środa Śląska pod nazwą „Utworzenie lokali socjalnych po byłej szkole podstawowej w Krynicznie”.
Zdjęć: 3  

Święto Niepodległości w Kostomłotach »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie ug
Główne uroczystości z udziałem władz samorządowych, środowisk kombatanckich, radnych, sołtysów, dyrektorów szkół, dyrektorów jednostek organizacyjnych, uczniów szkół podstawowych i gimnazjum oraz mieszkańców gminy miały miejsce w Kostomłotach.
Zdjęć: 10  

Obchody Święta Niepodległości w Miękini »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie ug
Święto Niepodległości jest obchodzone w gminie Miękinia w sposób szczególny.
Zdjęć: 4  

Uczcili niepodległość  »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie (ers)
11 listopada mieszkańcy Środy Śląskiej bardzo licznie i uroczyście świętowali 95. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Zdjęć: 7  

Patriotyczne recytowanie  »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie sp
Za bardzo udany należy uznać konkurs recytatorski, który odbył się w ramach powiatowych obchodów Święta Niepodległości.
Zdjęć: 3  

Gminne obchody Dnia Niepodległości  »
Tekst opublikowany 2013-11-14, opracowanie ug
W poniedziałek 11 listopada, o godz. 12 mieszkańcy Malczyc zgromadzili się przy obelisku II Armii Wojska Polskiego w Malczycach celem uczestniczenia w apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Zdjęć: 6  

Lekarze rodzinni do premiera - Nie ma takich słów... »
Tekst opublikowany 2013-11-13, opracowanie Bożena Janicka, prezes PPOZ
Szanowny Panie Premierze,

Niepodległość – znaczy wolność  »
Tekst opublikowany 2013-11-13, opracowanie LeV
„Niepodległość - znaczy wolność” – śpiewały dzieci podczas uroczystości gminnych zorganizowanych z okazji rocznicy Dnia Niepodległości w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Udaninie.
Zdjęć: 23  

Święto Niepodległości – Świętem Zespołu Szkół w Miękini »
Tekst opublikowany 2013-11-13, opracowanie KS
Jak co roku, uroczyście obchodziliśmy w Zespole Szkół im. Orła Białego w Miękini, Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Zdjęć: 44  

"Rz" – najnowszy sondaż »
Tekst opublikowany 2013-11-13, opracowanie INTERIA.PL/Rzeczpospolita
PiS może liczyć na poparcie 31 proc. ankietowanych, PO - 20 proc., a SLD - 15 proc. - wynika z sondażu IBRiS "Homo Homini" dla "Rzeczpospolitej".

Orzeł upolował Ciechów  »
Tekst opublikowany 2013-11-12, opracowanie DW
Za nami Wielkie Derby Powiatu Średzkiego. Nie zabrakło emocji, bramek i oczywiście kibiców.
Zdjęć: 1  

GW: "Amnestia" dla pijaczków i złodziejaszków »
Tekst opublikowany 2013-11-09, opracowanie INTERIA.PL/GW
Ponad 10 tys. osób powinno opuścić w sobotę więzienia. W sądach - pisze "Gazeta Wyborcza" - trwa nerwowe przeglądanie setek tysięcy akt, żeby wyłowić tych, którzy mają wyjść. Bo inaczej budżet może płacić odszkodowania.

Wielkie kłamstwo o Warszawie »
Tekst opublikowany 2013-11-07, opracowanie INTERIA.PL
62 lata temu, 6 listopada 1951 roku, punktualnie o godzinie 14 z taśmy montażowej świeżo wybudowanej Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu zjechała Warszawa M20 oznaczona numerem 000 001.
Zdjęć: 1  

Nie odrzucajcie referendum »
Tekst opublikowany 2013-11-07, opracowanie cwiżr
W przeddzień głosowania nad referendum ws. 6-latków, Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, instytucja skupiająca wokół siebie kilkaset organizacji prorodzinnych z całej Polski, wystosowała do posłów PO i PSL apel o poparcie tej inicjatywy, pod którą podpisało się blisko milion obywateli.

Po co ZUS-owi reklama? »
Tekst opublikowany 2013-11-07, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
W przyszłym roku na utrzymanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wydamy 4,267 mld zł, to jest aż o blisko 80 mln zł więcej niż w obecnym. Po przejęciu składek z OFE, ten wzrost kosztów może być jednak dwukrotnie wyższy.

Wracają kontrole graniczne  »
Tekst opublikowany 2013-11-05, opracowanie msw
Minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz podpisał rozporządzenie w sprawie przywrócenia tymczasowo kontroli granicznej osób przekraczających granicę państwową stanowiącą granicę wewnętrzną.
Zdjęć: 1  

Które wiadomości oglądamy? »
Tekst opublikowany 2013-11-05, opracowanie press.pl
Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, na które powołuje się serwis press.pl jedynym programem informacyjnym, który poprawił swój wynik są „Wydarzenia Polsatu”. Największy spadek oglądalności odnotowały natomiast „Fakty” TVN.

W budżecie zabraknie 20 mld? »
Tekst opublikowany 2013-11-05, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
Forsowane przez rząd Donalda Tuska, przekazanie obligacji z OFE do ZUS oraz ich umorzenie narusza konstytucję - uważają przedstawiciele Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych.

Zginęły 3 osoby, zatrzymano 33 pijanych »
Tekst opublikowany 2013-11-03, opracowanie pol
Od czwartku do soboty na drogach odnotowano mniej wypadków niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. W ramach prowadzonej akcji „ZNICZ 2013” policjanci zatrzymali łącznie 78 nietrzeźwych kierujących.
Zdjęć: 2  

Zapraszamy na konsultacje  »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie (ers)
27 listopada w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej odbędzie się spotkanie poświęcone projektowi Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
Zdjęć: 1  

Zapraszamy krwiodawców »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie (prg)
Po raz kolejny (przedostatni) w tym roku honorowo krew w Środzie Śląskiej można będzie oddać we wtorek 5 listopada.
Zdjęć: 1  

Ślubowanie klas pierwszych  »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie Monika Majchrzak
W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach odbyła się bardzo ważna uroczystość. Nasze maluchy stały się prawdziwymi uczniami.
Zdjęć: 2  

Remont dachu kościoła w Piersnie  »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie ug
Rozpoczął się Remont więźby dachowej i wymiana pokrycia dachowego na kościele filialnym pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Piersnie.
Zdjęć: 1  

Modernizacja świetlicy w Jarosławiu zakończona »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie ug
Wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz wraz z Komisją dokonała odbioru prac modernizacyjnych w świetlicy wiejskiej w Jarosławiu. Remont przeprowadził Zakład Usługowo-Produkcyjny „JUREM Jerzy Papież” z Udanina.
Zdjęć: 2  

Gimnazjum na Pielgrzymce Rodziny Szkół  »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie ug
Młodzież z Gimnzjum im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym uczestniczyła w XIII Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę.
Zdjęć: 2  

Ulica Chmielowa w Miękini po przebudowie »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie ug
Zakończyła się przebudowa ul. Chmielowej w Miękini. Na dotychczas gruntowej drodze powiatowej wykonano pełną konstrukcję drogową oraz położono nawierzchnię z betonu asfaltowego.
Zdjęć: 1  

Wspieramy Kulinian »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie (prg)
Kapel ludowa Kulinianie czynnie uczestniczy – w ścisłej czołówce – w jesiennej edycji Listy Przebojów Ludowych Radia Wrocław.
Zdjęć: 1  

Winnicza i Floriańska zmodernizowane »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie (prg)
Za oknem jesień. Przyroda powoli zwalnia tempo. Nie zwalniają tempa inwestycje w gminie Środa Śląska.
Zdjęć: 2  

Z wizytą w radio »
Tekst opublikowany 2013-11-02, opracowanie ug
Radio Wrocław odwiedzili uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Niedziela 16 maja 2021
Imieniny
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości

reklama
Nieruchomości Środa Śląska

OtoSroda.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 0

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl