Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Jak dokonać właściwego wyboru wózka spacerowego?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Pierwszy rok życia dziecka, to okres, gdy jego rozwój jest najbardziej intensywny, dziecko rośnie w zawrotnym tempie. W Związku z tym rodzice półrocznego dziecka, szybko muszą przestawić się z wózka głębokiego na spacerówkę.
Jak dokonać właściwego wyboru wózka spacerowego?

Producenci wózków spacerowych wychodzą do klienta z szeroką ofertą swoich produktów, w zależności od przeznaczonych środków na wózek, rodzice mogą dokonać właściwego wyboru. Na rynku dostępne są wózki spacerowe tradycyjne składane razem z siedziskiem oraz tzw. „parasolki”, które za pomocą nożnego lub ręcznego przycisku można składać w błyskawiczny sposób i nosić w jednej ręce za pomocą specjalnego uchwytu. Wiele spacerówek posiada najróżniejsze udogodnienia, które sprawiają, że prowadzenie wózka to przyjemność dla rodzica, i komfort dla dziecka.

Wózek Inglesina Trip to wyjątkowy oraz solidny wózek, który dzięki temu, że jest lekki znalazł już szerokie grono zwolenników. Jest to idealny wózek na krótkie i długie wędrówki, w mieście lub poza miastem. Jest to wózek „parasolka”, a nazwa idealnie pasuje do klasycznego parasola jak na deszcz, ponieważ wózek składa się niezwykle łatwo do małych podłużnych rozmiarów. Wózek Inglesina Trip jest jednym z nielicznych wózków, który posiada wmontowane odblaski, dla lepszej widoczności po zmroku. Odblaski można znaleźć na całej długości pojemnego kosza. Wózek Inglesina jest również odpowiednio wentylowany, co jest ważne dla malucha podczas upalnych, letnich dni.

Niezwykłą zaletą wózka jest jego lekkość, wózek łatwo przenieść z miejsca na miejsce, waga wózka to tylko 6,4 kg idealnie nadaje się do transportu samochodem lub samolotem. Oparcie wózka jest regulowane do 4 pozycji pochylenia, można dostosować pozycję do aktualnego samopoczucia dziecka, a gdy jest zmęczone rozłożyć na płasko. Budka Inglesina Trip jest przedłużana i regulowana, wyposażona w filtry UV. Koła wózka są amortyzowane oraz skrętne, które można zablokować do jazdy na prosto, to powoduje, że jazda nawet po trudnym terenie staje się łatwa i przyjemna. Do kompletu wózka dołączona jest folia przeciwdeszczowa oraz moskitiera.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie średzkiej
Express Średzki


MRo © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
odwiedziny: 106327

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl